Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Witajcie;) asinus75 - Ola podobnie jak ja jest z Warszawy;) Dawno mnie tu nie bylo, zwiazane to bylo z brakiem czasu i dostepem do netu, czytajac Olu twojego posta to moglabym ci zaproponowac jakis pensjonat na mazurach, oczywiscie tych blizszych, wszystko zalezy od tego jaki masz plan dzialania, czy to ma byc siedzenie w pokoju, zwiedzanie okolicy czy np, sex w plenerze. Moim zdaniem mazury idealnie sie do tego nadaja i nawet jesli pogoda nie bedzie zbyt piekna to zawsze znajdziecie jakis ciekawy pomysl na spedzenie czasu. Moglibyscie jeszcze pojechac do krakowa albo wroclawia ale to troche zbyt oklepane. Chociaz ostatnim pomyslem jaki mi przyszedl do glowy jest Zegrze, to blisko warszawy (30min) i jest fajnie, jest kilka pensjonatow ktore maja naprawde fajne pokoje i oferuja duzo. Musisz posiedziec troche na necie i poczytac, napewno pomysl sam przyjdzie ci do glowy. Jak juz mowilam wszystko zalezy od tego jak chcecie spedzic ten czas. Bo jesli to ma byc zwiedzanie to np. Zegrza juz nie polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie i ploteczka też wątpie... obie jesteśmy w związkach :) co do wyjazdu z mężem to coś wymyślę :) może kolacja w domu, winko i dobry seks... dziecko dam do rodziców i już a rodzice się pobawią troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim... widzę że temat upadł... odezwijcie się czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ?
ale ja tez tak chce :-( chce tak umierac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ?
chciec i moc to dwie rozne sprawy :-O wiec zyje nadal bez tego co bym chciala :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, co tam u was po długiej przerwie?? Jak tam ploteczko twój strapon?? U mnie po staremu... seks ok ale tym razem rzadko bardzo....ale staram się to zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ?
takie mrozy nie przeszkadzaja wam w sexie? mnie nie chce sie rozbierac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b !
nie chce się rozbierać - własnie w takie mrozy jest świetna a okazja na zaaranżowanie świetnego rozgrzewania ! Po przemarznięciu na dworze gorący prysznic i mocny drink na rozgrzewkę. Wcześniej wysoko ustawić ogrzewanie w domu to ciuchy spadają same i przychodzi ochota na ostry seks. My mamy kominek więc w takiej sytuacji kochamy się na podłodze przed nim. Poduszki z kanapy, jakiś koc albo chociażby ręczniki kąpielowe i można dowalać aż dupa trzeszczy. Potem swobodnie na golasa delektujemy się gorącem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja..
tez tak chce :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja np nienawidzę byc poniżana w trakcie stosunku. Jest to dla mnie chore. Mnie to bardzo boli i czuję się jak dzi*ka. Ostatnio uprawialiśmy seks z moim partnerem w pozycji na pieska. Nie lubię jej, bo podczas seksu wolę czuc się kochana, przytulana, wolę bliskosc, a w tej pozycji zadnej bliskosci nie ma, nie da sie dotykac cialami, nie da się przytulic, popatrzec w oczy.. No mniejsza z tym. Podczas tego jak zwykle rozchylał mi pośladki i je masował, aż po chwili przestał się ruszac i napluł mi w odbyt o.O i to się powtórzyło pare razy. Poczułam sie jak rżnięta szmata, poczulam sie zdominowana i sponiewierana. Może i jestem dziwna, ale każdy ma swoje upodobania i ja osobiście w łóżku chcę sie czuc kochana, doceniona, chce czuc sie z moim partnerem bezpiecznie, chce zeby byl dla mnie opiekunczy, jak w życiu codziennym. Jestem ogólnie bardzo wrażliwą osobą ze słabą psychiką i to bardzo mnie poruszyło. Po wszystkim odwróciłam się i udawałam, ze idę spac, a tak naprawdę szlochałam w poduszkę. Czułam się potwornie. Co Wy o tym sądzicie? Kiedy mu o tym powiedziałam, prawie mnie zostawił. Nie chciałam źle, chciałam mu po prostu oznajmic, zeby wiecej tego nie robil, bo to by bardzo ochlodzilo nasze relacje. Poczułam się jakby mnie nie szanował, chociaż bardzo mu ufam i zdaję sobie sprawę z tego, że on mnie bardzo kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkury
oddałbym wszystko żeby moja żonka poprosiła o taki ostrzejszy seks, leży jak kłoda, kiedyś jak chciałem jej polizać to dostałem kolanem w zęby, co za beton, ale teraz mam internet, jestem razem tylko dla dzieci, nawet już nie chodzimy razem, wolę wziąć dwójkę małych dzieci i worek cementu na spacer zamiast Niej, teściowa 2-razy rozwiedziona, na pewno była taka sama drętwa w łóżku, w kuchni też nie najlepiej, straszna ciapa, to nie miłość lecz litość,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merkury
szanujący-kochający Cię facet nigdy by nie napluł, to chore, powiedz że nie chcesz tego, jeśli cię kocha i szanuje zmieni swoje postępowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostry seks... hm, jest czymś, co wybudza naprawdę dzikie, chciałoby się rzec - pierwotne instynkty. Niektóre kobiety dałyby się za podobne doznania pokroić, inne patrzą na to z dystansem, a jeszcze inne na samo wyobrażenie bledną. Ja osobiście... lubię. Bardzo lubię. Gdy partner szarpnie mnie za włosy, zdzieli w tyłek, zwiąże nadgarstki, szarfą przesłoni oczy, w amoku podniecenia szepnie cichutko: "suko"... łoch, aż mi się w głowie zakręciło. Wymierzam jednak granice nieprzekraczalne. Żadnego seksu analnego bez ówczesnego przygotowania, żadnego bicia po twarzy i PRZENIGDY spuszczania się na twarz. Dwie ostatnie rzeczy traktuję jako obrazoburczy brak szacunku. Niejedna z pań zapewne zakrzyknęłaby teraz, że co to za różnica, skoro i tak daję się "upadlać". Odpowiedź jest prosta: od wyegzekwowania posłuszeństwa u kobiety do jej upokorzenia naprawdę niedaleko. Dlatego we wszystkim trzeba zachowywać dystans, zgrać się z partnerem, rozmawiać z nim i wkraczać w świat ostrzejszego seksu powoli, nie zaś toczyć się jak lawina ze szczytu Kilimandżaro. Osobiście uważam, że każda kobieta nosi w sobie choć niewielkie znamiona tej "perwersyjnej suki". Przejawia się to w snach, w fantazjach, w życiu erotycznym... nie każda jednak o tym mówi, nie wspominając o urzeczywistnieniu swoich pragnień. Seks bez zahamowań wyzwala mnie i pozwala dojść do pełni spełnienia. Po zainicjowaniu mocniejszego stosunku, kładąc się obok partnera, czuję się naprawdę szczęśliwa - wiem, że oboje odnieśliśmy satysfakcję, a życie erotyczne nie traci na kolorach. Rzecz jasna, nie kładę stalowego nacisku na ostry seks. Potrzeba czułości drzemie w każdej z nas, więc i ja często lubię poczuć delikatność i bliskość mojego mężczyzny. Niemniej, nie uważam ostrego seksu za coś złego, ba! Wręcz przeciwnie. =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zenek
Liże pupe liże muszelke nie pytam się czy jest czysta okres ma liże sikać jej chce pije wszystko pragne kupke też zjem bo są tego warte i smaczne kocham Was za to kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Asena123 napisał:

Chce aby ktoś mnie zdominował i wziął siła to mnie podnieca

Napisz mi o tym - c044f7c496@emailnax.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostry seks ma zapach wojny

 

.. pachnie krwią  i kałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2021 o 19:52, Asena123 napisał:

Chce aby ktoś mnie zdominował i wziął siła to mnie podnieca

A będziesz się wyrywała i krzyczała?

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.12.2021 o 19:52, Asena123 napisał:

Chce aby ktoś mnie zdominował i wziął siła to mnie podnieca

A co powiesz na dwóch facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×