Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dżesa

Podkład do trudnej cery - znacie jakiś?

Polecane posty

Gość Trutnia Pospolita
Kurczę...tanie podkłady nie są dobrej jakości. Wędrowałam przez lata od najtańszych po te droższe i czym drożej tym lepiej (niestety:(). Polecam Helena Rubinstein Color Clone SUBLIMAT/warto zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz wiem, przez tanie kosmetyki zupełnie zniszczyłam sobie cerę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-marta
Ellinka dobrze ci poradziła z minerałami. Jest to naturalny podkład, bez chemii która zniszczyła ci cerę a czyste minerały leczą skórę, goją ją. Możesz zamówić everyday minerals na allegro lub np Rhea, też w necie. Ale to już kwestia uznania. Ja używam minerałów od kilku lat nawet na całą noc np. na wesele, i nie wyobrażam sobie mieć jakiejś chemicznej mazi na twarzy. Cera znacznie mi się poprawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i dobrze, tyle że Ellinka już w paru topikach nagabuje ludzi na everyday minerals, dlatego martwię się, że nie bezinteresownie :) i szukam czegoś jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja-marta
to w takim razie spróbuj z La roche posay, to jest bardzo dobra apteczna firma dla cery z problemami, podobno dobry mają ten podkład. Nie wiem po co pytasz zresztą o takie rzeczy piszesz że nie kupisz niczego drogiego a te tanie podkłady nie pomogą ci wyleczyć buzi, niezależnie od marki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lla roche posay czy everyday minerals jestem już w stanie kupić, ale diora za 140 zł juz nie. Co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy Elinka nagabuje interesownie czy bezinteresowanie, ale ja też polecam Ci minerały. everyday minerals są świetne, rhea przynajmniej u mnie się nie sprawdziła - maska i waży sie na twarzy. Everyday wyleczyły mi twarz, poza tym kryją genialnie, wybó odcieni jest ogromny - ale faktycznie trzeba opanować sztukę nakładania. Po samych minerałach twarz mi sie trochę świeci, więc omiatam jeszcze delikatnie sypkim pudrem i makijaż trzyma się cały dzień. Ale ja mam w ogóle fioła na punkcie naturalnych kosmetyków, kupuję te bez chemii - kremy też i bardzo poprawił mi sie stan skóry - prawda jest taka, że dopiero teraz, po tzrydziestce, dopracowałam się takiej skóry, że nie umieram ze wstydu, kiedy wychodzę z domu bez makijażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhavdiasvnads
Hej, dziewczyny a te kosmetyki everyday minerals to w jakiej drogerii czy aptece kupujecie? Bo w rosmanie na pewno się nie spotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy możecie polecić w takim razie krem matujący? I kto może mi opisać jak się nakłada ten podkład mineralny? Jakieś sprawdzone sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, w polskich sklepach całkowicie mineralne podkłady są nie do kupienia - zostaje net, czasem można je spotkać (tudzież zamówić) w sklepach ekologicznych, w których sprzedają całkowicie naturalne kosmetyki. Podkłady mineralne są w proszku. Do nakładania trzeba mieć specjalny pędzel, mnie najlepiej pasuje płaski, ale są zwolenniczki tzw kabuki - czyli okrągły, ale dość krótki. Minerały nakłada się na suchą twarz (resztki kremu trzeba wcześniej usunąć chusteczką czy bibułką). Na pędzel nabiera sie puder, a potem trzeba obsypać ten puder z pędzla, ma go być mało, bo wcierasz go potem tym pędzlem w twarz- czyli nie omiatasz jak sypkim pudrem ,a nakładasz - technika jak przy malowaniu farbą na płotnie :). trzeba dokładnie rozprowadzić, jak podkład. Minerały są dość kryjące, nałozone na jakieś wypryski trochę grubszą warstwą nie wymagają korektora. I idealnie stapiają sie ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhavdiasvnads
Faktycznie znaleźć nie można. Na allegro jest za to pełno, tylko problem będzie z dopasowaniem koloru. Ja niestety nie potrafię dobrać bez testowania na skórze. Chyba zamówię kilka próbek na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zamówiłam na allegro 2 próbki i mam nadzieję, że mi ten puder "spasuje". Może podleczę swoją twarz do sierpnia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzcie i podziwiacie
no to tak ak kupuje idora starcza mi na 8 miesiecy bez bicia czasami dluzej koszt 145zl kupuje przykladowo loreal, maybelline jeden to koszt od 30 - 40 zl starcza mi na poltora miesiaca czyli 6x40? - to 240 zl czyli na diorze oszczedzam stowe . Teraz testuje isadore na lato all day parformance cos tam i jestem zaaaadowolona caly dzien namiejscu od 8 rano do 21 2 razy przylozylam serwetke ale tylko do czola i nosatak to perfekto. Plus nie zapcha a z tym mam problem straszny :) ja zaplacilam ok 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×