Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość letnia sukienka

Wasze piosenki na pierwszy taniec?

Polecane posty

Gość letnia sukienka

Jaką piosenkę wybrałyście na pierwszy taniec? Chodziłyście z partnerami na kurs tańca, czy ćwiczyłyście same w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja to standardowo Kancelaria... Na kurs nie chodzimy bo to troche duzo kosztuje więc drygamy sobie sami :D a co najlepsze mamy ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ja sie zapisalam z moim na kurs tanca, dwie lewe nogi jestesmy zobaczymy co z tego wyjdzie :P w lipcu mamy 6 spotkan, a slub w sierpniu :> zamierzamy tanczyc do walca z Nocy i Dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się bardzo dziwie, jak wiele par chodzi na kurs nauki tanca i uczy sie jak zatanczyc ten 1 taniec i nie do konca im to wychodzi - i czy tego wczesniej nikomu nie pokazuja, kto by obiektywnie im to odradzil??!?? bylam na wielu weselach i wszystkie te wyuczone tance bardzo kiepsko wyszly. pary byly spiete, nienaturalne itp. my miewlismy "zabiore Cie..." i tanczylismy spontan;D z reszta przed slubem bylismy ze soba kilka lat i wiele godzin przetanczylismy razem (nie na kursach;)) i dobrze sie bawilismy - maz moj prowadzil i to wystarczylo. z reszta, jak wczesniej rozmawialismy z naszym dj to powiedzial zeby absolutnie nie isc na kurs tancza i nie uczyc sie 1 tanca - on gral na setkach wesel i mowil, ze jeszcze nie trafil na takie, na ktorym taki wyuczony taniec wyszedl naturalnie - zawsze widac ta sztucznosc, a pozniej goscie musza chwalic na sile pare mloda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że wychodzi nam ok, ale biorę pod uwagę że tańczymy na luzie. A jak będziemy mieli zatańczyć przed 100 osób to pewnie stresik nas chapnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
ale my idziemy na kurs nie tylko po to zeby sie nauczyc na ten jeden taniec :P tylko ogolnie zeby jakis dryg zlapac :P a poza tym uwazam ze mamy na tyle samokrytycyzmu, ze jesli nam ten walc nie bedzie wychodzil (badz co badz najlatwiejszy taniec...) to postapamy sobie z nogi na noge do jakiej innej piosenki jak wszyscy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą madz. Nie dośc że sie stresują bo patrzą na tylko na nich to jeszcze widać skupienie by nie pomylić kroku... a po drugie na kursie uczą pierwszego tańca a jak jakiś wujek lub dziadek weźmie w obroty... :D Ja osobiście mam takiego wujka co jak tańczy to tak bryka że piętami po tyłku sie bije :D ;D i weź tu tańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :)
a my nie moglismy sie zdecydowac na piosenke i mielismy remix:) najpierw zawsze tam gdzie ty co przechodzilo w żono moja.. i było super.. my nie chodzilismy do zadnej szkoly tanca.. poniewaz do naszego slubu zaliczylismy kilka imprez tanecznych i jakos już sie czulismy i calkiem dobrze nam razem szlo.. ale najgorsze ze zaraz po naszym pierwszym tancu puszczono walca... ktorego w zyciu nie tanczylam.. ale naszczecie moj maz mnie poprawadzil i jakos i to nam wyszlo.. choc poczatek jest straszny jak ogladam na kamerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy tą piosenkę
Kindla też mi się bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ślub by l w sobotę i tańczyliśmy do według mnie pięknej piosenki For Teens Jesteś częścią mnie. Wcześniej absolutnie nie ćwiczyliśmy, w piątek spróbowaliśmy, wyszło byle jak, pośmialiśmy się sami z siebie a na weselu było extra, totalny spontan, mnóstwo obrotów, wirowałam w ramionach mojego męża i czułam się super...wszyscy nam gratulowali i zgodnie stwierdzili że było pięknie i bardzo bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze zeby sie usmiechac - (tzn z punktu widzenia goscia oceniam) - jak para podczas tanca (nie wyuczonego) sie pocaluje, przytuli, patrzy sobie w oczy i swiata poza soba nie widzi to od razu widac, ze to jest milosc i fajnie na to popatrzec i az czlowiek sie cieszy ze szcescia innych - i moim zdaniem po to jest ten 1y taniec, a jak sie patrzy na taka na maxa zestresowana pare, myslalca tylko o krokach (nie wspomne o tym, ze niektorzy licza sobie w myslach lub patrza na nogi) to jest to zwykle przedstawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :)
martynkowska... przeslina jest ta piosenka.. i nie oklepana przedewszystkim.. wszsystkiego najlepszego na nowej drodze zycia przedewszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, rowniez nie podoba mi się wyuczony taniec....staje się wtedy dla mlodych źrodłem stresu a nie o to chodzi. ja starałam się zapomnieć o wszystkich osobach i widzialam tylko pelne miłości oczy mojego ukochanego. I wyszło naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka :)
moj pierwszy taniec to prawie jak kabaret.. bylam w 5 miesiacu ciazy.. a moj maz chyba przez chwile o tym zapomnial.. i rowniez mna tak obracal.. ze myslalam ze puszcze pawia:D ale to juz w drugiej czesci pierwszego tanca.. na poczatku bylo bardzo romantycznie.. spokojnie.. i oczywiscie z usmiechem na ustach.. wlasnie sobie wlaczylam wesele i sie tu smieje z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmaljunga
Martynkowska, piekna piosenka:) tez ja bedziemy mieli na naszym weselu w sierpniu, ale niestety jeszcze niebardzo wiem jak do tego tanczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy tą piosenkę
Ojj mi też się nie podobaja strasznie te, jakże modne ostatnio, tańce "z niespodzianką"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusinka:)
co to znaczy taniec z niespodzianka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn że młodzi zaczynają normalny taniec a potem nagle jest zmiana i np tańczą jakiś układ do znanych przebojów w zupełnie innym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do piwka
ładna suknia, śliczna Pani młoda, ale rowniez odstawianie takich cyrkow na weselu mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy piosenkę "Spełnione sny" Magdy. Na lekcje tańca nie chodzimy. "Przetańczyliśmy" ze sobą ładnych parę lat więc myślę że damy radę ;-) "Jesteś częścią mnie" też nam się bardzo podoba ale nie wiemy jak to zatańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×