Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Takie buty

Czy to możliwe, żeby w 15. tygodniu....?

Polecane posty

Gość Takie buty

A dokładnie w 14. i 4 dniu czuć już ruchy dziecka? Dodam, ze jestem szczupła i to moja pierwsza ciąża. Te niby ruchy odczuwam jak takie drżenie jelit, tylko wydaje mi się, że to nie są jelita, bo nigdy wcześniej tak nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ja ...
możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie buty
Kurde, no to super :) Dodam jeszcze, że mam pracę siedzącą o jak tak siedzę bez ruchu, to wtedy najbardziej czuję. Oczywiście nie cały czas, ale tak ok. raz na 2-3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzydła motyla, zwane inaczej uderzeniem rybiego ogona :-) To właśnie takie drgania. Ja odczuwałam to dokładnie jak skrzydła motyla w brzuchu. Pierwsze takie zjawisko zaobserwowałam w 13 tygodniu i też wydawało mi się, że to stanowczo za wcześnie (lekarz wyprowadził mnie z błędu, różne kobiety mają różną wrażliwość). Na początku odczuwałam to tylko w nocy, pewnie dlatego, że byłam wyciszona i rozluźniona. Z dnia na dzień się wzmacniało aż przeszło w uczucie przepływania wewnątrz, z jednej na drugą stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie buty
Jejku to jest takie piękne uczucie :) Aż mi się sama gęba śmieje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnie cieszę się razem z tobą
Potem poczujesz kopniaki, a to już mniej przyjemne, jak ci dzidziuś w żebro zasadzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 521
ja od 1 dnia 15 tygodnia czułam takie delikatne jakby przekręcanie się mojej córeczki w brzuchu :) Za tydzień poczujesz to już dużo wyraźniej i nie bedziesz miała wątpliwosci ze to dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie buty
Już nie mogę się doczekać tych mocniejszych ruchów. Przy każdym dokładnie się wczuwam i z każdym następnym nabieram przekonania, że to dzidziuś tak kica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA myślę, że za wsześńie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfffhhfghklkmlk
dzis zaczelam 17 tydzien, i od kolo 2 tyg czuje ruchy dzidziusia, jakby trzepotanie motylka, takze jest mozliwe:D a dzis poraz pierwszy uslyszalam serduszko ( metoda domowa) - mam aparat do sluchania echa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granatowa sukienka w groszki
czasami się zdarza u szczupłych kobiet, że czują tak wcześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi "szczupłymi" to mit jest, bo pierwsze drgania czuje się od wewnątrz i ilość tłuszczu nie ma z tym nic wspólnego, w końcu jest on w tkankach a nie na macicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za down
z ciebie "matkaizona" normalnie jestes tak tępa jak Jagoda..nie potrzeba tu takich debili jak ty... wiec nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to chyba za wczesnie czuć w 14 tygodniu... napewno to są ruchy jelit ale moze jakieś wyjatki są .... ja jestem bardzo szczupla osobą i dopiero poczułam w skonczonym 18 tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam..........
ja jestem w 21 tyg i od 13 tyg czułam ruchy, a od dwoch tyg jak sobie przypilnuję to widze jak sie rusza... Taki kopniaczek w brzyszek. Zobaczysz jak teraz to bedzie postępować z dnia na dzień. Ja co dnia mam wiecej i wyrażniejsze ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwone tulipany na łące
Jak najbardziej jest to możliwe. Jeśli dziecko bardzo dużo się rusza i podskakuje, to możliwe, że czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie buty
Fajnie, że ktoś jeszcze się wypowiada :) Ja nadal czuję codziennie to samo, więc powoli się przekonuję, że to jednak dzidziuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×