Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donalama ama

co sądzicie o sklepie KappAhl ? Dla jakich kobiet to jest sieć ?

Polecane posty

Gość donalama ama

Pytam bo przypadły mi do gustu te ubrania i chciałabym wiedzieć jakie kobiety lubią taki styl i czy są tu zwolenniczki tej sieci ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety są naiwne oj są
droga tandeta dla starych bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla "starszych pan". Drogo i malo ciekawych rzeczy. Owszem czasem mozna cos znalezc, jak wszedzie, ale generalnie omijam ten sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teneryfaaa1
dla pań zdecydowanie po czterdziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie okropnosc. brzydkie, drogie i marnej jakosci. nie zagladam juz bo ilekroc wchodziłam umacniałam sie w moim zdaniu nt tej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venerix
Świetny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donalama ama
to powiedzcie jakiej sieci sklep będzie najlepszy dla 30 letniej kobiety żeby wyglądać modnie i nie kiczowato a ubrania dobrej jakości ale nie proponujcie mi takich sklepów gdzie żakiet kosztuje 500 zł a bluzeczka kawałek łaszka 300 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donalama ama
od jakiegoś czasu przypasował mi KappAhl - kupiłam tuniki w których wyglądam efektownie, torebkę, ozdoby do włosów tuniki były wielokrotnie prane i nic sie nie zmieniły więc nie wiem dlaczego mówicie że marna jakość spodni tam nie kupiłam bo za duże ceny , leginsy też więcej kupuję w tym sklepie na "górę" takie bluzki z efektownymi ozdobami w postaci szkiełek , jak brylanciki przecież nie założę jakiejś bluzki turkusowej z nadrukiem "Kiss me " bo to dopiero kicz i nie pasuje do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem mozna fajne rzeczy
trafic w kappahlu, ale musze powiedziec, ze od jakiegos czasu w moim odczuciu popsul sie tam styl, wczesniej byly fajne, modne laszki, a obecnie przewazaja jakies szmatlawe gowna szitowej jakosci o kroju 'moherowym'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podobają ,bielizna w kappAhl jest straszna a nawet jakieś drobiazgi do włosów ,jest drogo i tandetnie :( ja już wolę H&Ma :( ceny są za wysokie za ta jakość fatalną jak u chińczyka jakiegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×