Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
ettariell

Bardzo sucha skóra - pomóżcie!!!

Polecane posty

OLEJ KOKOSOWY Parachute nierafinowany- naprawde super. łagodzi skóre nawet u małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto spróbować dermo recepturę LinoUrea Ziołoleku, Bardzo mi pomogła bo też mialam wysuszoną skórę dłoni. W aptece kosztuje niecałe 8 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam balsam wiesiołkowy do ciała + tabletki z olejem z wiesiołka GAL. Efekty widoczne już po kilku zastosowaniach balsamu. Na efekty tabletek trzeba poczekać dłużej, ale warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balsam z wiesiołkiem GAL jest dobry, więc nie wiem czemu ktoś się czepia. Spełnia swoje zadanie, czyli odżywia i nawilża skórę. Polecam go również po opalaniu (latem trzymam go w lodówce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pewnościa musisz pić dużo płynów, nie możesz odwadniac organizmu, może jakies elektrolity by sie przydały. Poza tym dbaj o skóre, mnie bardzo pomagaja emolienty z serii Latopic. Nie tylko nawilżają i odbudowują naskórek, ale tez zmniejszaja napięcie skóry i jej świąd, przez to skóra jest mniej narażona na podraznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiednia dieta :) Tak jak wyżej napisano, musisz pić dużo wody, najlepiej od 2 do 3 l dziennie, dodatkowo musisz dostarczyć organizmowi kwasow tłuszczowych omega 3. Ktoś wyżej wspomniał i kremie linourea , ja do codziennej pielęgnacji stosuje inny krem ziołoleku - linovit, któryrównież dobrze i długotrwale nawilża skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrina909
Ja polecam kwas laktobionowy super rzecz. Sam tonik bardzo dobrze nawilza to nie musi byc nawet krem. Po raz pierwszy zrobilam z przepisu Ervish Blog i rewelacyjny jest. Trochę się lepi przez kilka minut ale pozniej przechodzi. A buzia gładka i nawilżona. Cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas laktobionowy? gdzie go można dostać ? ja na swoja skórę do tej pory stosowałam mleczko algowe bielendowskie, konsystencja ok i wchłania sie bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie krem hydrosense uratował skórę, jest super do tego rodzaju cery, Mozna teraz wygrać cały zestaw http://mocmalychrzeczy.pl kosmetyków z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi na bardzo sucha skore ciala pomoglo bielendowskie kremowe serum do ciala z platkami owsianymi i olejkiem lnianym (biale opakowanie). Skora juz po pierwszym zastosowaniu widocznie zregenerowana, gladka, bez suchych miejsc i ladnie pachnaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złą kondycja Twojej skóry oraz uczucie suchości które opisujesz może wynikać z wielu przyczyn, jak chociażby nieodpowiednia dieta czy czy zła pielęgnacja i kosmetyki jakich stosujesz- polecam te na bazie kolagenu, które na pewno pomogą, oraz aby udać się do profesjonalnego salonu piękności jak Denique.pl gdzie znajdziesz fachowa opieką i porady tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszymi kremami na suchą skórę są te z Repechage. Używam ich od około roku i sprawdzają się znakomicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mi pomogło to żel z aloesem z aloesem Floslek. Plus nie uczuliło, co dla mnie jest największą niespodzianką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomógł olej kokosowy oraz balsam wiesiołkowy GAL (z apteki). Wszystkie balsamy kupione w drogerii w ogóle się nie sprawdzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!! WYPEIRDALAĆ ze spamem srrraala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest balsam do ciała z olejem wiesiołkowym. Zamawiam ze strony Apteki pod Smokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do codziennej pielęgnacji suchej i skłonnej do podrażnień skóry kosmetykami dedykowanymi są emolienty, które nawilżają i natłuszczają skórę. Preparaty te zawierają substancje lipidowe oraz związki wiążące wodę, które mogą wnikać głęboko w skórę. Działając zatem na zarówno na powierzchni, jak i w głębokich warstwach naskórka długotrwale nawilżają i zmniejszą suchość skóry. Emolienty występują w różnych postaciach: jako krem, emulsja do ciała lub olejek do kąpieli czy pod prysznic. Preparaty powinny być używane kilka razy dziennie, w tym zawsze po kąpieli. Kąpiel w ciepłej, nie gorącej wodzie powinna trwać do 5 min, następnie skórę należy wysuszyć przykładając delikatny ręcznik, nie pocierać i w ciągu kilku min nałożyć emolient. Warto pamiętać też o używaniu delikatnych, nie podrażniających skóry kosmetyków (bez parabenów ani sztucznych barwników). Można by się także zastanowić czy za stan skóry nie jest odpowiedzialny jakiś pokarm lub czynnik drażniący. W razie braku efektu mimo odpowiedniej codziennej pielęgnacji skóry, sugeruję wizytę u dermatologa. Zachęcam również do skorzystania z usługi eMedi24 oferowanej przez Medipark. http://www.medipark.pl/oferta/emedi24/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyś81
ja uzywam balsamu do ciala eloderm. Polecila mi babka w aptece. Dobrze sie sprawdza, zlagodzil podraznienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na wiosnę mam problem z wysuszoną skórą, ale nic dziwnego, bo jednak jesienią i w zimie cały czas przebywałam w ogrzewanych i suchych pomieszczeniach... Teraz próbuję to naprawić :) Kupiłam sobie krem nawilżający, biorę też tabletki lifting z doppel herz, pierwsze efekty już są - skóra się wyraźnie ujędrniła, jest też bardziej nawilżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja z kolei borykam się z suchą skórą ale głównie na głowie. Masarka. Co jakiś czas robię sobie olejowanie głowy. Nakładam sporą ilość jakiejś oliwki ( ja korzystam z oleju arganowego) i tak trzymam jakieś 2 godzinki, potem zmywam. Jest trochę lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×