Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalnie aż głupiooo

34-letni dzieciak...

Polecane posty

Gość normalnie aż głupiooo

Mam brata, ma 34 lata, mieszka z rodzicami, no ale to jeszcze nic złego. Pracuje w firmie mojego ojca, pracuje to za duże słowo...Nie ma żony ani dzieci, ma dziewczynę tą samą od 9 lat...Popija, co weekend jest nawalony jak świnia, czasem też w tygodniu szczególnie latem. Mama podaje mu pod noc śniadanka, obiadki, kolację, rano go budzi bo sam nie wstanie. W swoim pokoju, który trochę wygląda jak pokój 15 latka nic nie sprzątnie, no i w domu też nic nie pomoże. Generalnie jego rozrywką jest jeżdżenie bez cel samochodem po mieście, zero innych zainteresowań. Dużo by można jeszcze pisać takich rewelacji, ale po prostu ręce opadają, jak go widzę, na szczęście rzadko... I mam wrażenie że jest coraz gorzej, masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Dalej tak być nie może. Ale kompletnie rozmowy nic nie dają. Macie jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaczka straszna
Najpierw rozmowa.Jeśli nie pomoże, to rzucić go na głęboką wodę. Niech się wyprowadzi jeśli nie pomaga w utrzymaniu domu, niech nie je skoro nie umie zrobić sobie jedzenia...Metoda drastyczna, ale trudno znaleźć inne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
No tak, tylko ja mu nie mogę rozkazywać, to powinni zrobić rodzice już dawno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra nie znoszę takich kolesi!!! to jakiś mami synek!!! jak facet w tym wielu może mieszkać z rodzicami!!! twoja mama powinna mu powiedzieć żeby w końcu zaczął życie na własny rachunek!!! nie jest już taki młody i pora pomyśleć o własnej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
sylwanna---> Nie sądzę, że ona się nadaje do założenia rodziny. Chodzi mi głównie o to, że on jest leserem, nie pomaga nic mamie w domu, zero odpowiedzialności i mają z nim utrapienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
On żyje jak nastolatek, zatrzymał się w rozwoju ok. 20 roku życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Ja też się jej dziwię...ale powiem Ci, że ona w gruncie rzeczy jest taka sama...No fakt że ona pracuje normalnie, ale poza tym, to też ma dziwne podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padaczka straszna
Jeśli Twoi rodzice z nim nie porozmawiali, tzn.że odpowiada im taka sytuacja. A jeśli odpowiada, to nie przekonasz ich... choć warto z nimi również porozmawiać. Możesz wspomnieć, że skoro chcą dobra swojego syna-żeby zachowywał się jak dorosły facet, a nie był życiowym nieudacznikiem, to niech coś zrobią i ograniczą mu to leserowanie na ich koszt... Bo tak naprawdę to Twoi rodzice w znacznej mierze przyczyniają się do tego, że jest jaki jest.. Widać z natury jest leniwy, więc trzeba mu dać solidnego kopa w d. aby w końcu ruszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
No jest jeszcze coś takiego, że przyzwyczaiła się, że moi rodzicie mają kasę, mój super braciszek od nich ciągnie, ona leci na kasę, przykre, ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
niestety to wina Twojej matki ze mu na to pozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Zgadzam się, to w dużej mierze wina moich rodziców, przyzwyczaił się latka lecą i wygląda to tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Nawet nie ma odwagi zamieszkać z tą dziewczyną, może boi się, że może by mu sie kasa od rodziców urwała :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholere mu zona i dzieci
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
On ma po prostu ma problemy ze sobą, ma ataki złości, jest opryskliwy, bucowaty, a czasem nawet ok, no i ma masę kompleksów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Mój tata już nie raz mi mówił, że on by mu już dawno kazał się wyprowadzić, ale obawia się, że jak pójdzie w świat, jak się to mówi, to się stoczy. No i na jego miejscu, tzn. mojego taty, chyba miałabym te same obawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po cholere mu zona i dzieci
a może on nie chce być tak zajebiście nudny i monotematyczny jak wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałas jajko
szczerze mowiac to nie wiem dlaczego nam to opowiadzasz . RAczej nie jestesmy w stanie mu pomoc .LEpiej porozmawiaj o tym z osoba ktora cos moze zdzialac w jego sprawie - na przyklad z rodzicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Pisze, bo może ktoś zna podobny przypadek, miał, ma w rodzinie, wśród znajomych i wie co skutecznego można w tej sprawie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie aż głupiooo
Poza tym jednak jest różnica, jak ktoś sobie świetnie radzi, ma dobrą pracę i rodzice wiedzą, że jak się wyprowadzi, to sobie poradzi...No a mój brat, ma tylko maturę, jest leniwy, ma słomiany zapał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×