Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strona główna ślub

jakie przerwy powinien robić zespół na weselu?

Polecane posty

Gość strona główna ślub

tzn. zapytam taki: ile powinny trwać przerwy w graniu, by goście nie zaczęli się nudzić? 10 minut? mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strona główna ślub
halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememe
to zależy :) jak jedzą to nawet 40 minut ale gdy się wszyscy bawią ,nie ma noszonych nowych dań to góra kwadrans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wypowiedzia wyzej...15 minut w czasie ''najlepszej'' zabawy to w sam raz.W koncu za to sie placi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa nie powinna przekraczać 15-20 minut, ale nie powinna być krótsza, niż 10 minut. Wszystko zależy od godziny wesela (np. przerwa po oczepinach powinna być znacznie dłuższa, niż pierwsza przerwa). Poza tym trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, np. posiłki: są roznoszone w różnym czasie. Gdy jedni goście dopiero dostają "talerz", inni już kończą jeść a inni jeszcze czekają na posiłek. Tym bardziej, że zespół zazwyczaj jest obsługiwany jako ostatni (KARYGODNE zachowanie). Następnie pierwsze "sety" nie powinny być zbyt długie. Goście są zmęczeni uroczystością w kościele, najedzeni (czasem przejedzeni), zatem powinno się brać pod uwagę ich kondycję a nie swoje "widzimisię", bo "płacę i wymagam". Bardzo często Młodzi pospieszają zespół zamiast rozejrzeć się uważniej po sali i sprawdzić, jak czują się ich goście. Zespół ma większe pole widzenia i czasami warto zdać się na jego doświadczenie zamiast trzymać się sztywnych ram i zachowywać się, niczym nadzorca. Warto zadbać o "swój" zespół: to od nich zależy powodzenie Waszego wesela ;) Zaznaczam jednocześnie, że piszę tutaj o prawdziwych zespołach a nie o weselnych grajkach, którzy wożą ze sobą reklamówki piw. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem a gram już 11lat to przerwa nie powinna przekraczać 15 min i ich ilość powinna być ograniczona do gorących dań!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewe
Ja co jestem na weselu to zespol gra 3-4 utwory i robi przerwe (ok. 10minut) a podczas posilkow wieksza oczywiscie. To jest bardzo czesto jak dla mnie bo czasem zjem pojde do lazienki czy sie przewietrzyc wracam po 10min a tu zespol gra ostatnia piosenke i przerwa. Przeciez ludzie tez moga siedziec i jesc podczas grania zespolu. To ze zespol gra nie znaczy wcale ze wszyscy sa na parkiecie i tancza wszystko. Przeciez zespol moze grac bez przerwy godzine i co? Myslicie ze kazdy jeden gosc bedzie tanczyl bez przerwy przez ten czas? Ja na pewno nie zgodze sie na takie dlugie przerwy po 3 piosenkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×