Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

dworzec główny - warszawa śródmieście

Polecane posty

witam was. chciałabym was sie zapytac poniewaz mam problem... muszę odebrac znajomych z dworca głównego (warszawa sródmieście) i nie bardzo wiem gdzie mam się udac by ich nie zgubić czy tam gdzie sie konczy ostatni przystanek pociągu (pod ziemią??) czy w samym budynku dworca? nie jestem z warszawy i nie orientuję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gdzie jest budynek dworca tylko czy wszyscy wysiadają po ziemią?? tam gdzieś koło WKD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mi powie krok po kroku gdzie iść?? bede jechała wkd na warszawę śródmieście i potem gdzie mam iść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce odebrac kogoś z dworca głównego i niewiem w którą stronę mam się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem gdzie jest dworzec ...tylko niewiem czy jak wysiąde z wkd to w tym samym podziemu jest gdzieś odbicie na pkp?? czy muszę wejsc do budynku dworca głównego i tam poszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie nie istnieje obecnie "Dworzec Główny". WIęc albo chodzi Ci o dojście z peronu do budynku dworca PKP Warszawa Śródmieście albo do dworca Warszawa Centralna. Sprecyzuj to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś specjalne testy chcesz
albo inaczej - jeśli to pociąg dalekobieżny, to Centralny. Jeśli WKD to Śródmieście. Na każdym z nich pociąg pod ziemia staje. Nie ma że na ulicy na górze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ostatni przystanek na centralnej to warszawa śródmieście dobrze myślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś specjalne testy chcesz
nie wiem czy jest przejście z WKD do Centralnego dołem. Zorientujesz się jak już tam będziesz. Jeśli nie ma (a moim zdaniem nie ma) to wychodzisz z WKD na górę idziesz w stronę Centralnego (Złotych Tarasów) i dolnym przejściem pod Emilii Plater wchodzisz na perony Centralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śródmieście to Śródmieście, Centralna to Centralna. To są dwa różne dworce. Idąc we właściwym kierunku można poruszać się nimi wzdłuż torów po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinien pomiatać
tak jak ostatni przystanek po ustach do dupa :O. Warszawa śródmieście jest połączona przejściem podziemnym z warszawą centralną tak samo jak dworce WKD. WKD z Pruszkowa i okolic zatrzymują się na peronie z którego prowadzi przejście podziemne do dworca centralnego , dokładnie do kas , a potem jest zejście na perony. Całość jest oznaczona bardzo dobrze i nie ma problemu z przejściem pomiędzy poszczególnymi dworcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś specjalne testy chcesz
juz ci tłumaczyliśmy, że dworzec centralny i dworzec śródmieście to dwa inne dworce!!! Jeden (Centralny) to kolej dalekobieżna, a drugi (Sródmieście) to kolej podmiejska WKD. Jeszcze troche i metro też zaliczysz do tego samego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wysiadając z WKD ide wzdłuż kas i tam jest odbicie na pkp.. ajeśli wyjdę w kierunku Pałacu i Złotych Tarasów to po drugiej stronie ulicy jest konkretne zejsce na pkp? Jeżeli znajomi jadą z Bydgoszczy to wysiadają na Warszawie Centralnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zrozumiałam ze na centralnej nie trzeba krzyczyc nie jestem z warszawy to skąd mam wiedzieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś specjalne testy chcesz
tak - na pewno na Centralnej. Tyle, że musisz wiedzieć na który peron i który tor, bo jest ich chyba 8. Na tablicy w hali głównej zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×