Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no idea

jaka frezarka, jaka lampa UV- paznokcie..

Polecane posty

Gość no idea

mam pytanie do dziewczyn, które robią paznokcie profesjonalnie ... czy warto inwestowac we frezarke- jesli tak, to w jaką? jakiej wy używacie, albo jakie są dobre oraz jaka lampa UV jest dobra? czy cena jest adekwatna do jakości lampy? co wybyscie polecały? pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiscie kupilam lampe uzywana (36) za 29zl na allegro:) wydaje mi sie ze kazda lampa jest dobra. jesli chodzi o frezarke to sie oplaca ale np w moim przypadku i tak wszystko dokanczam pilnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no idea
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnifiQue-Bytom
Lampe kupuj taka zeby potem bez problemu mozna bylo dokupic do niej zarowki i zeby te zarowki mimo ze wejda zeby jeszcze swiecily. Przerobilam troche lamp i z doswiadczenia wiem ze sa z tym problemy. Frezarka, super sprawa. Sama frezarka nie jest najwazniejsza aczkolwiek wazna. Dla mnie osobiscie lepiej jesli ma tzw. mikromotor, tu chodzi o silniczek w raczce, aby posiadal ograniczona ilosc drgan no i zeby frezy byly montowane w systemie automatycznym. Wiadomo im lepsza frezarka tym lepszy komfort pracy (mniej swistow, gwizdow, drgan, nie staje w miejscu). Ale najwazniejszy jest dobry frez. Po latach pracy wiem ze dobry frez to podstawa przy pracy z frezarka. Byle jakim frezem to po prostu mordega i strata czasu. Dzis dobrym frezem sciagam wszystkie pazurki w 10 gora 15 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezarka jest bezwzględnie obowiązkowa, lampa zresztą tez jak robi sie paznokcie. Najlepiej kupować w takich sklepach, w których są wszystkie potrzebne urządzenia, preparaty, kosmetyki do robienia paznokci. Warto sobie zerknąć na pazurki.com.pl - tam z tego co sie orientuje jest wszystko, co się przydaje przy paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja maksik
FREZARKA DO MANICURE PEDICURE JD5500. Sprzęt naprawdę dobry, cichy i stabilny, doskonale się sprawdzający. Używam go dla siebie, ale również na klientkach. Sprawdza się i szczerze go polecam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluss
Frezarka to dobry pomysł, ułatwia prace i wykonanie jest staranniejsze ja lampe i frezarke zamówiłam niedawno http://isabellenails.pl/ i sprzęt pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×