Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadal karmiąca'

Proszę odpowiedzcie na moje pytanie

Polecane posty

Gość nadal karmiąca'

Karmię piersią. Jak przychodzi czas ostatniego karmienia przed snem to moje dziecko bardzo się pręży, płacze i nie chce cyca. Fakt, że pod całym dniu karmienia wieczorem piersi są jakby puste, ale jak naciskam to mleko nadal leci. Od wczoraj karmię na noc butelką i bardzo ładnie śpi. Butelkę zjada do końca 120 ml i widać jakby mała była głodna. Czy to znaczy, że po całym dniu już mleka mam ledwo co? Czy dziecko w stanie wypić całość z piersi przez cały dzień? A może piersi nie nadążają produkować mleka? Dodam, że rano na następny dzień mam tony mleka i pełne cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lura02
jezuuu a ja nie rozumiem,jak mozna nazywac swoje piersi CYCAMI. ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi produkują mleko na bierząco. Może jest już najedzone i nie chce już ssać a mleko modyf mu smakuje i je z łakomstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal karmiąca'
andzia po 1,5 - 2 godzinach jest głodna i śpiąca, a do spania zazwyczaj chce cyca, bo jest głodna. I w dzień normalnie je z piersi bez marudzenia i idzie spać, a jak przychodzi ostatnie karmienie tak około 21-22, bo o tej idzie spać to są protesty i płakanie. Ciągnie pierś, ale zaraz puszcza i się denerwuje jakby rzeczywiście nic nie chciało lecieć albo leci nie tyle ile w dzień. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal karmiąca'
adzia* ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal karmiąca'
A piersią karmię co 1,5 h rzadziej co 2 h. Niekiedy co 1h. Różnie, ale takie przerwy są u mojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że jak tak często karmisz to ona jest najedzona i ma ochotę possać pierś a nie jeść i o to jest problem. Może spróbuj dać jej po prostu smoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam, ale wypluwała. Wsadzała rączki do buzi, a robi tak jak jest właśnie głodna :( I rzeczywiście te piersi wydają się jakby bardziej puste niż np. w południe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadal karmiąca'
matkaizona dlaczego wypowiadasz się za mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×