Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

kikiki ale Ci dobrze a ja dopiero ide robic obiad, moj R dzisiaj do pracy idzie bo u nas swieta nie ma....i znowu sama bede ale juz mam zaplanowane prasowanie bo mam jeszcze wor ubran ktore przyniosla mi kolezanka i wlasnie je piore :-) wiem wiem a mialo nie byc przemeczania, ale dzisaj nie bedzie, wyprasuje pare ciuszkow do dziewczyn ktore nie mialy podgrzewacza przy pierwszej ciazy jak sobie radzily?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 100/60 dzisiaj i zastanwaiam sie nad mala kawka, juz nie pije chyba od miesiaca albo dluzej i sie boje jak zareaguje moj organizm. Gdzie wszystkie pouciekaly? Tuethe daje czadu z zelazkiem pewnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas blond slicnzostka przyslala mi zaproszenie na NK :),Dziekuuuje ale KTO TO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO NIEE ale poprzekrecalam ehhh za szybko chce pisac i wychodzi jeden wielki belkot :O,SORKIII!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek - ja mam w tym tygodniu dostac jeszcze ciuszki :) wiec tez bede miala co prac :P mysle ze mała kawka w filizance nie powinna zaszkodzic :) Moje łobuzy wracają :) bo wieje troche na polku i minus 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide ogarnąć dom ..., pewnie bede wieczorek :) 11 mam wizyte u gina ciekawe ile waży nasz Tomcio... jak byłam 20 grudnia to było 900 g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! :) Wczoraj już nic po obiedzie nie napisalam bo się fatalnie czułam...Tak jak pisałam to miałam zrobić sok z buraków i marchewki do obiadu...i tak też zrobiłam. Wyobraźcie sobie, że wypiłam szklaneczkę soczku i 10 min po obiedzie było mi już niedobrze :( Niestety cały sok zwruciłam... Masakra! Pierwszy raz w ciąży miałam takie coś... Nawet na początku ciąży ani razu nie zwymiotowałam... No i cały wieczor miałam do bani.. :( Juz nigdy nie będę piła takiego soku!!! Chociaż to jest zalecane na podwyższenie hemoglobiny..ehhh...Chciałam dobrze, wyszło jak wyszło... Dzisiaj jest już OK. Bardzo dobrze się czuję :) Mężuś właśnie gra na gitarze a ja dorwałam się do kompa :) Ja też się zastanawiam nad kupnem nowego żelazka...to moje jest w miarę ok ale jak naleje do niego wody to strasznie brudzi no i prasuję bez wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa to może spróbuj żelazko odkamienić jakimiś środkami a potem używaj wody deminarelizowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynek dziekuje za zaproszenie :-) faktycznie Orlla miala racje, sliczny nasz Murzynek jest i juz wiem skad nick :-) Orlla bylam ostatnio w TK Maxx i kupilam super ciuszki, jakbym wiedziala ze zaplace grosze to bym wziela wiecej ale juz nie chcialam sie cofac bo moj R pewnie by zemdlal :-) na wieszakach byly promocje a przy kasie jeszcze odejmowala 30 % :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzynku a TY nie wygladasz na Murzynke ;) calkowite przeciwienstwo...no chyba ze to murzynek od ciasta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, mała kawka z mlekiem pewnie nie zaszkodzi ja właśnie piję :) zazwyczaj piję dwie dziennie ale z dużą ilością mleka i bez cukru co do cesarki to pisałam chyba 2 czy 3 strony temu że troszkę ciężko, brzuch po operacji nie zmiejsza sie tak szybko i ciągnie w dół jak sie stoi i chodzi. Za moich czasów (2003) mówiono że nie powinno się zakładać ściągających majtek żeby niby mięśnie pracowały ale mój gin kazał mi kupić i nosić i jestem mu wdzięczna bo brzuch szybciej sie zmiejszał no i nie trząsł się tak przy chodzeniu (a trząsanie bolało) co do jędrności to on nigdy nie był zbyt jędrny :( po miesiącu od urodzenia wyglądałam już ok ( robiłam już chrzciny córki, więc pewnie też już czułam sie dobrze ) pokarm w piersiach pojawił sie dopiero na 4 dzień po operacji :( ale nie wiem jak to jest przy bliźniakach :) chyba dobrze byłoby żebyś miała drugą kobietę do pomocy, pamiętaj żeby nic nie podnosić bo rana sie nie zrośnie dobrze (może sie rozejść i jątrzyć) będzie super jak Twojej mamie uda sie przyjechać do Ciebie poza tym u nas jest tak że mąż może dostać zwolnienie lekarskie max 2 tyg opieki nad żoną gdy wychodzi ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku ja czasali tez zerkam to TKMAXXA ;) i owszem u nas jest stoisko z dzieciecymi ale bardoz male i pomieszane chlopiece z dziewczecymi rzeczami... Widzialam tam kocyki takie milunie... taki pistacjowy mi sie podobal... i reczniki dla dzidzi byly...ale jakos im wiecje sie oglada to czlowiek glupieje i nie wie co wybrac ,zastanawiam siec zy to mis ie anewno przyda :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprasowalam zostaly czapeczki sliniaki i takie tam.pieluchy prasujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile macie sztuk pieluch ? i sliniaki przydadza sie od urodzenia czy dopiero potem sie zaopatrzyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonka, ja pieluchy prasuję puszek, co do podgrzewacza , to ja nie miałam i teraz też nie kupuję mleko bezpośrenio z piersi ma dobrą temp :) mleko z butli przygotowuje sie na bieżąco , chyba nie powinno sie podgrzewtać już wcześniej zrobionego jak chciałam by herbatka była ciepła dłużej to wsadzałam ją z butelką do termosika styropianowego i trochę trzymało a jedzenie ze słoiczka jak chciałam podać to wsadzałam cały słoiczek do garnka z wodą i podrzewałam ten garnek ale powiem szczerze że przy dwójce dzieci naraz to chyba bym ten podgrzewacz kupiła ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie mam szt tetrowych i 3 szt flanelowe ale dziś dokupiłam na allegro kolejne 5 szt tetrowych śliniaków nie mam, przy pierwszym dziecku nie sprawdziły sie , były za małe :) jak N. jadła zupę to i tak wszystko było ufajdane więc wolałam użyć pieluchy tetr pod szyje i na resztę ubrań bo była większa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szkola rodzenia tez platna, 300zl za 8 spotkan, wczoraj bylismy na trzecich zajeciach,tez dostalam siatke z poradnikami i butelka avent i probkami kremow,szamponu, plynu do kapieli, oliwki i taka naklejke na szybe samochodowa ze tu jezdzi dziecko tym autem:) ]A dzis ciag dalszy pisania prac do szkoly, wkurzylam sie wczoraj zowu bo jadac do szkoly rodzenia do miasta oddalonego o15km od miejsca zamieszkania chcialam wejsc do biblioteki po ksiazki z filozofii i okazala sie zamknieta i jutro musze jechac znowu specjalnie do biblioteki i z mezem na zdjecie zeba od razu bo ma do wyrwania. A czy ktos ma kupiony linomag? Czy to tez jest krem do pupy? Czy lepiej sdocrem kupic? jestem jestem ja mam ostatni egzamin 05.02 A i u nas w carrefurze sa szlafroki po 20zl, takie fajne z dlugim rekawem do kolan:) I chyba sobie kupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardziej Murzynkiem od ciasta :P jesli chodzi o pieluchy to mam 3 szt pieluchoceratek 6 flanel i chyba 20 tetrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka znanych marek już od złotówki.Częste promocje,nowe dostawy(najbliższa w połowie stycznia) Zapraszamy ... www.lumpik24.pl . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . Internetowy lumpeks z odzieżą dziecięcą.Ubranka już od złotówki. Częste promocje oraz dostawy. www.lumpik24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basilek mi chodzi o porownanie ciazy a okresu poporodowego, czy jest troche chociaz lzej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×