Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cymbałka

********** TERMIN MARZEC 2011 *********

Polecane posty

Gość Mariusz1976
Uznam dziecko za swoje i będę płacił alimenty. 692-287-420 napisz mi jesli jestes zainteresowana, podam Tobie moje dane i wpiszesz jako ojca dziecka, później złozysz wniosek o alimenty, na pierwszej rozprawie przyznam sie do dziecka, sąd ustali alimenty i ja bede płacił. Nic za to nie chce. Nie musimy towrzyc zwiazku jesli nie chcesz i nie musze sie widywać z dzieckiem. Jestem z Warszawy i mam 34 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze to forum padlo, ciekawa jestem co u was dziewczyny, jesli zalozylyscie inne forum prosze podajcie namiar. kwiatuszek_de@hotmail.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama35
witam :) bardzo często czytałam na tym forum chociaż nie brałam specjalnego udziału w dyskusjach. Widzę jednak że forum się rozpadło ale jednak chciałam się pochwalić 10.03.2011 urodziłam zdrowego chłopca :)Szymon 3130 kg 54:) Szczęśliwym mamusiom gratuluje a jeszcze oczekującym życze szybkiego porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny znacie moze cymbałke załozyła ten temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4776386 widze ze ten temat tez zaczeła pisze ze jest w 44 tc czy to możliwe ? pisze o tym bo zastanawia mnie fakt czy ona zartuje czy to prawda...czy cos wiecie na ten temat, wogole w szpitalu powinna byc teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Możecie mi również podać adres nowego forum? Czytuję Was bardzo często, niektóre z Was pewnie już urodziły... Podaję mai: gosia.kwasny@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata Wonik
Czy któraś z Was w ostatnim miesiącu ciąży brała na biegunkę Smectę? Zadzwoniłam do mojego z tym problemem i właśnie mi polecił ten środek, zastanawiam się czy lecieć kupić? Ostatnio mam często biegunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
W ulotce nie ma nic na ten temat aby w ciąży nie brać smecty. Ona nie jest wchłaniana do całego organizmu, tylko działa miejscowo w układzie pokarmowym, więc spokojnie możesz ją brać. Ale jak będziesz kupować w aptece, to zaznacz, że chcesz polską, bo jest jeszcze francuska, to jest to samo ale nie ma ulotki po polsku. A lepiej jest mieć ulotkę w ojczystym języku w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszalińskie mamusie
Koszałki czyli KOSZALIŃSKIE MAMUSIE to organizacja zrzeszająca przyszłe i obecne mamy z Koszalina i okolic, które wychowanie swoich dzieci biorą za ekscytujące i przyjemne wyzwanie, nie problem. Ta organizacja powstała by ułatwić nam codzienne życie z naszymi pociechami, sprawić by z pozoru monotonne i męczące obowiązki napełniały radością. Tu możemy wymieniać się doświadczeniami, dodawać sobie ot...Zobacz więcej Informacje ogólne Jeśli nas "POLUBISZ" będziesz miała dostęp do informacji o: - bezpłatnych spotkaniach dla mam, które odbywają się w Koszalinie - naszych wspólnych spotkaniach - wydarzeniach dla mam i maluchów - organizowanych przez nas konkursach - organizowanych przez nas warsztatach dla aktywnych mam Jeśli nas "POLUBISZ" będziesz mogła uczestniczyć we wszystkich naszych przedsięwzięciach, umiejętnie wychodzić na przeciw nowym zadaniom i w końcu pozwolić by coś co jest dobre stało się jeszcze lepsze. Znajdziesz nas na Facebooku http://www.facebook.com/koszalki E-mail koszalki.koszalin@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamoda
RABAT OD ZAJĄCZKA 10% W świątecznym już nastroju zapraszamy wszystkich świeżo upieczonych rodziców i rodziców już cieszących się widokiem swoich nowo narodzonych pociech na zakupy z rabatem 10% tylko teraz rabat od ZAJĄCZKA na rozmiary 56 i 62 promocja trwa do dyngusowego poniedziałku www.mamitati.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×