Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PGR

Która z was nie pojedzie nad wodę z powodu kompleksów ciała.

Polecane posty

komiczne - kochanie nie chodzę jeszcze do pracy :) z tym wpierdalaniem masz racje ale zdaję sobie sprawę ,że patrząc realnie na swoją wagę to dużo nie jest . A w głowie mi się poprzewracało właśnie od mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NB-Jest różnica po miedzy leka nadwagą,grubą i otyłą,nie dawno pisałem z dziewczyną z kafe która powiedziała mi że jest niestety gruba i nie chciała wysłać mi fotki,moja wyobraźnia zadziałała tak mże pomyślałem że naprawdę jest otyła,okazało się ze jest naprawdę piękna i nie ma żadnej większej nadwagi jak 2-3kg,a jak by miała choćby 10kg nadwagi to i tak by fajnie wyglądała. Ps;kolegom zawsze mówię że lubię przy kości i żaden jeszcze na mnie krzywo nie popatrzył a większość z nich maja pogląd taki jak ja, tylko że oni już nie są nastolatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałem do tych z nadwagą... A 3,4 czy 5 kg to jeszcze nie nadwaga - wielu nawet lepiej z odrobiną ciałka... A to, że kobiety mają kompleksy to nie wina mediów, tylko wychowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę do pracy i nie widzę tam grubych dziewczyn wpierdzielających tony jedzenia :D wymyśliłeś to na potrzeby topiku, przyznaj się? P drugie - ja - podobnie jak koleżanka wyżej - nie jestem grubasem (48 kg przy 162 cm), mam proporcjonalną figurę i czasami widzę, że jest ok - a niekiedy wpadam w taką paranoję, że najchętniej schowałabym się w pustelni :o a wszystko to skutek nagromadzonych w dzieciństwie kompleksów, braku akceptacji itp. :D no ale to już mój problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, to wszystko wina wpierdalania że panna 175cm wzrostu nie pasuje do kanonu i jest uznawana za gruba bo waży 55 kg :D Powinna nie jeść i ważyć 50 bo taki jest kanon albo się pod ziemią schować żeby nie razić uczuć estetycznych. Wy rozróżniacie w ogóle gdzie są te zdrowe granice? Większość ludzi nie rozróżnia i to jest wina mediów niestety. PGR---> o zakład idę że te panny "przy kości" które tak Ci się podobają są zupełnie normalne i żadnej nadwagi nie mają, tylko nie wyglądają jak modelki... ale nawet faceci którym się one podobają mówią że to panny "przy kości"... o czym to świadczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdgdf
o Boże, komiczne powrócił (szok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR wklej fotkę jakiejś kobiety "przy kości" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w to wbijam, mam cellulit na udach, zaraz pod posladkami :D W dupie to mam, pod ziemie nie zejde. Zreszta cellulit i tak tylko baby widza (to przyanjmniej jakas sobie moim widokiem samopoczucie poprawi :P ), facet pod mikroskopem nawet nie zauwazy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie same krzywe nogi, małe piersi czy celulit są straszne tylko sam fakt że będziemy porównywane do innych kobiet o pięknej figurze. nie łatwo się rozłożyć np. na plaży obok grupy kobiet "idealnych". a nawet jeśli to zrobimy łatwo stracimy humor. no chyba że w pełni akceptujemy swoje ciało ale na dobrą sprawę ile jest takich kobiet które byłyby w pełni zadowolone ze swojego ciałka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do colly Ty tej idealnej ebdziesz zazdroscic nog, a ona bedzie tobie zazdrosic wciecia ;) I tez bedzie miec zeputy humor, no chyba, ze jest jakas super slawna modelka :D No i ja sie w kanon nie mieszcze, ale to co mam robic, sznur i do lasu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafnik-mylisz się,widać że nie znasz facetów,gdyby powiedzieli że przy kości to wtedy oznaczało by że jest po prostu gruba,chodzi mi o to że lekka nadwaga powoduje to że nogi kobieta ma grubsze a tym samym bardziej seksowne i pożądane przez facetów,większy tyłek i piersi bardziej ponętne,to że taka laska bardziej podoba sie facetom jest stwierdzone naukowo,badania dowiodły że facetowi bardziej się podoba dlatego że będzie miała łatwiej urodzić i wychować potomstwo,po prostu dziecko będzie miało zapas pokarmu,oczywiście facet pewnymi instynktami myśli jak kiedyś myslał,tak samo jak kobiety wolą silnych mężczyzn dlatego że będzie skuteczniej bronił rodziny i łatwiej mu będzie zdobywać pożywienie.Nie wiem czy wiesz ale ideał kobiety czyli modelka stworzył gej,większość projektantów mody to są geje dla których idealne ciało to jest kościste ciało tak jak u facetów,oni po prostu stworzyli swój ideał gejowski,a kobiety uwierzyły że prawdziwym heteroseksualnym podobają się najbardziej takie laski,tak to jest jak jest tolerancja wobec gejów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rkkkkaaaaaaaaa
PGR--kobieta ma być proporcjonalna,więc jeśli te pare kg nadwagi rozłoży się równomiernie to będzie wygladać apetycznie ,ale jęsli pójdzie w uda brzuch ,będzie wygladać okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia
PGR - moje najszczersze gratulacje. Wlasnie napisales , ze male chude/szczuple z malym biustem sa zupelnie nieatrakcyjne jako kobiety. Rozumiem, ze te to nie powinny sie pokazywac na zadnej plazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR-----> "trafnik-mylisz się,widać że nie znasz facetów,gdyby powiedzieli że przy kości to wtedy oznaczało by że jest po prostu gruba,chodzi mi o to że lekka nadwaga" Twoja wcześniejsza wypowiedź: "Ps;kolegom zawsze mówię że lubię przy kości i żaden jeszcze na mnie krzywo nie popatrzył a większość z nich maja pogląd taki jak ja, tylko że oni już nie są nastolatkami."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR tutaj nie do konca chodzi o takie pełne kobiety :P Podobno one sie bardziej podobaja, ale kazdemu moze podobac sie coś innego. Jeżeli chodzi o rodzenie dzieci to chodzi o stosunek szerokosci bioder do pasa, idealny to 0,7, nie wazne jak szerokie sa biodra, jezeli talia jest proporcjonalnie szczupla, to taka kobieta bedzie sie wydawać seksowna ;) Cos w tym jest, bo ja nie mam figury modelki, a czesto słysze, ze jestem zgrabna, a stosunek szeroksoci talii do bioder mam zblizony do ideału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyżej to odnośnie semantyki jak nazwiemy tą lekką nadwagę :D Znam facetów:D I wiem co im się podoba. I strasznie uogólniasz bo nie jest tak że młodym chłopcom podobają się tylko bardzo chude a dojrzałym mężczyznom tylko tzw. kobiece. I tak wiem, skąd wzięły się kanony obowiązujące na pokazach... Albo zupełnie nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi albo odbiegłeś znacznie od tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR - no mój chłopak w sumie mówi podobnie jak Ty ale ja się jednak czuje duuużo lepiej chudsza o te 10 kg ;] mój za to lubi większe piersi przy wyższej wadze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGR gdybym chciała pokazywać fotę na kafe sama bym ją wkleiła do stopki :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanna Amelia-Nigdy nie ukrywałem że wolę kobitki z tłuszczykiem niż bez,co nie znaczy że chude i z małymi piersiami mi się nie podobają,pokaz mi gdzie napisałem że takie są nie atrakcyjne i nie zwracam na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia
PGR - w ten sposob wlasnie tworza sie tzw obowiazujace opinie. Przeczytaj swoja wlasna dluzsza wypowiedz. Stwierdziles autorytatywnie , ze jest tak i tak. Teraz wiekszosc szcuplych kafeteriuszek poczuje sie zle bo stwierdzi ze to jest wlasnie obiektywna prawda. Za jakis czas pojawi sie ktos inny i zacznie pisac o wielorybach i odrazajacych pasztetach. I wtedy znowu czesc kafeteriuszek uzna ze to obowiazujaca prawda. Jedyne co zostanie nietkniete to idealne modelki takie jak w mediach. takich jakos zaden facet nie krytykuje. No i kolo sie zamyka. Co zrobily te dziewczyny na plazy jak sie tak na nie gapiles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chętnie poszła nad wodę! Mimo, że mam cellulit :p oraz ważę 67 kg przy 169 cm wzrostu. I wcale nie uważam, że jestem gruba, tylko NORMALNA. Poza tym lubię pływać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaafily
Już od dawna nie bywam na twarzy. Rozstępy i celulit na udach, pupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nic,po prostu się speszyły i zaczęły sie niestety ubierać:( a ja chciałem jeszcze sobie popatrzeć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety z cellulitem jest tak, ze maja go nawet szczuple dziewczyny. No takie to jest dziadostwo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia
Musiales sie niezle w nie wgapiac , ze az sie speszyly.... Ile czasu jestes po rozstaniu ze swoja byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam kompleksów. i miałam w sumie jezdzic nad wode i sie bawic cale wakacje, ale przez pewnego faceta mam taki metlik w glowie ze mi sie zyc nie chce :( a co do tematu, to od poczatku roku jak wól pracowalam nad swoim cialem. 3 razy basen w tygodniu, 3 razy bieganie rano i wieczorem do tego skakanka i brzuszki. Schudlam 5 kg bo gruba nie bylam ale wyrzezbilam cialo ladnie i talia sie super uwydatnila... ALE.. no wlasnie, faceci.. jeden dzien wystarczył i wszystko zjebane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hklpa3444hd
a mój facet kiedś mi powieddział, że japonki są śliczne. a jesli chodzi o mnie to fakt-jestem ładna, zgrabna (na ulicy oglądają się za mną) ale nic z japonki w sobie nie mam-zupełnie inny typ urody w ogóle niepodobny do japonskiego typu. a najgorsze, że powidział mi to 10 minut po sexie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam duzo kompleksow ale i tak jade nad morze. dodam iz 53kg/168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×