Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirelka ze dworka

Jak zmienic wlosy? Fotka

Polecane posty

Gość mirelka ze dworka

Prosze glupie uwagi sobie darowac. A wiec tak.Jestem przy kosci,mam 11 cm odrostow czarne z rozjasnionymi pasemkami.Wygladam jak ufo.Jak byscie stuningowali moje wlosy? Licze na normalne komentarze.Z gory dzieki ;) http://img257.imageshack.us/img257/9168/29062010021.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na włosach ale wiem na pewno że ładniutka jesteś i nie wiem gdzie niby jesteś przy kości bo po twarzy tego nie widać,a wręcz powiedział bym że masz niedowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka ze dworka
Regres wezzz.Wypilam tylko jedno haha.Az tak widac? ;D Nie no,jak juz gadasz to do rzeczy prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisuje sie pod regresem
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz chyba cienkie wlosy
prawda? ja bym sciela np na boba. chyba ladnie by ci bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka ze dworka
Pierdolnę jeszcze jednego i wkleję inne....... zdjęcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cienkie włosy? myślę, że bob z grzywką ;) i przyciemnij na opalizujący jasny brąz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka ze dworka
tak mysle nad grzywka bo mam duze czolo,ale z tego co pamietam z grzywkami zawsze mialam przesrane.No tak myslalam zeby rozjasnic ale czarny mi nie zejdzie. Moze irokez? Sama nie wiem.Nie boje sie zmian wiec prosze smialo walic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje rozjaśnić ale nie na taki k...i blond tylko dużo cieniutkich jasnych pasemek trochę skrócić i porządnie wycieniować a także oczywiście coś w rodzaju grzyweczki . Tylko idz do dobrego fryzjera nie daj przypadkiem robić sobie jakiejś koleżance włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka ze dworka
NA BOBA??? Czyli cos jak Justin Bieber? ahaha,chyba zwariowaliscie? Kiedys mialam na jeza,ale wlosy mi strasznie stoja.A ostatnio cos mi sie rzadkie porobily,a mialam takie geste ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz chyba cienkie wlosy
chyba nie wiesz jak bob wyglada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście widac, ze popiłaś:P moim zdaniem bob odpada. szał na niego sie skończył-dzieki Bogu, a oprócz tego...widac, ze ciut masywniejsza jestes-wcale nie gruba.. Bob jest dla szczuplutkich.. do pociągłej twarzy i z wyraznymi kościami policzkowymi.. nigdy do wypuklejszej twarzy, bo optycznie bedzie pogrubiał. Takie jest moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirelka ze dworka
Tez tak myslalam nad wycieniowaniem.A moze dacie tu jakies fotki mniej wiecej zebym widziala.Musze cos w koncu z soba zrobic bo z takim wygladem to nie mam co startowac do powaznej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem grzywka, i pocieniować od samej góry, tak żeby nie straciły na długości. Krótsze na górze same się unoszą, więc uzyskasz efekt o który Ci chodziło. Nie będą wyglądały na cienkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak Ty mialas geste wlosy
to ja mam bardzo geste, dziewczyno chyba nie widzialas gestych wlosow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×