Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaszmorowe wzgórza

Jak dbać o cerę trądzikową

Polecane posty

Slyszeliscie moze o nowej linii kosmetykow inside prebiotine do pielegnacji cery tradzikowej, moze ktos z was to juz stosowal i moze podzielic sie z nami swoja opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieskooka25
Na nic zdadzą się Wam różnego rodzaju specyfiki jeśli nie ograniczycie lub nie wyeliminujecie spożycia chipsów/i tym podobnych/,soli,pieprzu i słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowaaaaaaaaa
Trzeba trochę nawyki żywieniowe zmienić i NIE WYCISKAĆ przede wszystkim! Z tych Inside Prebiotine kupiłam sobie jakiś czas temu żel punktowy i muszę przyznać, że jest extra, jak mi już coś wyskoczy, to szybko znika. A krem planuję kupić jak mi się skończy ten, co mam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowaaaaaaaaa
Trzeba trochę nawyki żywieniowe zmienić i NIE WYCISKAĆ przede wszystkim! Z tych Inside Prebiotine kupiłam sobie jakiś czas temu żel punktowy i muszę przyznać, że jest extra, jak mi już coś wyskoczy, to szybko znika. A krem planuję kupić jak mi się skończy ten, co mam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez używam prebiotine i też jestem zadowolona. Przede wszystkim nie wysusza a leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jedz niezdrowych rzeczy typu;frytki, chipsy,fast foody, slodycze i innego gowna, jedz za to owoce,warzywa,pij duzo wody i zielonej herbaty,bez cukru rzecz jasna. nie pij alkoholu , nie pal papierosow, albo przynajmniej rob to okazyjnie. myj twarz jakims zelem dla malych dzieci,te zele niby specjalistyczne sa lipne, uzywaj kremu nawilzajacego, najlepiej Bambino, pod makijaz jakis mniej tlusty, no i jesli mowa o makijazu to najlepiej wogole sie nie malowac ale jesli juz nie potrafisz z tego zrezygnowac to lepiej ograniczyc sie do minimum i uzywac lekkich kosmetykow. ja stosuje to wszystko i nie mam juz takich problemow z twarza jakie mialam kiedys, aa i jak juz cos wyskoczy to masc cynkowa wszystko wyciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, a co z wągrami? Na przykład dla mnie są one większą zmorą niż typowe pryszcze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagrow to sie chyba nie da ekspresowo usunac,ale jak bedziesz dbac o skore w odpowiedni sposob i odpowiednio sie odzywiac to i one znikna,iem po sobie. tymczasem uzywaj lekkiego podkladu ktory je zasloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam maseczkę z Garniera 3w1 i trochę polepsza ogólny wygląd cery. o i teraz są wakacje, więc automatycznie cera wygląda lepiej. Słodyczy nie jadam zbyt dużo (okres jednak robi swoje), czipsów i tym podobnych też nie bo po prostu nie lubię. A cera i tak jest jaka jest. Puder tych wągrów nie ukrywa zbyt dobrze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakiego uzywasz. sprobuj lirene nature matt, tylko zeby cie poczatkowo niska cena nie odstraszyla. ja niedawno go zacczelam uzywac i musze powiedziec ze naprawde jest fantastyczny. ukrywa to co powinien ukryc i nadaje skorze piekny naturalny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sprawdzę ;) Tyle że potrzebuję jak najjaśniejszego odcienia:) teraz używam podkładu scenicznego Soraya. Na lato idealny, kiedy cera prawie bez wyprysków, ale wątpię, żeby sprawdził się zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja ;p
Przez długi czas piłam herbatę z pokrzyw ;p Średnio pomagało. Koleżanka poleciła mi Inside na noc. Działa szybko i co najważniejsze nie wysusza skóry jak to robią inne kosmetyki. Jak na razie nie zapowiada się abym znów zaczęła pić pokrzywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgmhgm,
uzywac delikatnych srodkow myjacych peelingi enzymatyczne, nie mechaniczne kremy z kwasami wysoki filtr na dzien do malowania tylko kosmetyki mineralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euraqtka
na wągry i zaskórniaki: 'porówka'- talerz/miska wrzątku. nad tym pochylić twarz i przykryć się np. ręcznikiem (w ten sposób żeby para nie uciekała). Wytrzymać z tym koło 10 minut. Jak zdejmiemy po tym ręcznik, to twarz będzie lekko 'wilgotna', w tym momencie przemywam twarz ciepłą wodą i myję twarz żelem (chwilę go trzymam). Zmywam żel i osuszam delikatnie twarz suchym, czystym ręcznikiem. Skóra gładka, czysta, odświeżona. Porówki nie powinno się stosować częściej niż raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaskórniki to bardzo złożony problem. Nikt nie wie skąd one tak naprawdę się biorą, po za dojrzewaniem oczywiście to także może to być jedzenie, choć nie zawsze.jest tysiące przyczyn zaskórników, zanieczyszczone powietrze, chemikalia, alergie itp.Każdy lekarz inaczej podchodzi do tej przypadłości i każdy inaczej leczy. Najważniejsze to trafić na takiego lekarza który nam naprawdę pomoże, ale i to graniczy się z cudem. Ja kiedyś czytałam o czymś takim jak pochodna witaminy A, ale jest to silna kuracja i raczej kosztowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sardynia
Mi bardzo pomaga kwas migdałowy 40%. Blizny i przebarwienia znikają, już mi się kończy, będę zamawiać drugi i chyba już ostatni, a twarz miałam nie pytajcie jaką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka198905
hej sardynia!a mozesz powiedziec jak rozrabiasz ten kwas? bo ja sie troche boje kupic i robic samemu bo nie wiem jak,nie chce uszkodzic twarzy, nie jestem w koncu kosmetyczką,poradz proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkty dr Nony. słyszał ktos o nich? dla mnie rewelacja. pryszcze znikaja po 2 dniach, blizny tez zaczynaja byc mniejsze, cera bez zaczerwienień i wypryskw. tyle co wydałam na rózne płny, mleczka masci i nawet od dermatologa to masakra http://www.enona.pl/x_C_I__P_11710125-11710001.html ja kupuje kompewsy pakowane po 30szt-> lepiej sie opłaca niz 10szy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoofia
aby zachować piękną skórę to przede wszystkim potrzebna jest zdrowa dieta i suplementacja. Jezeli sie na tym nie znacie to http://pielegnacja.expert/suplementy-diety-dbaniu-o-piekno-skory/ tutaj bardzo fajnie dobrano kilka suplementow, poprawiajacych kondycje skory. Prawda jest taka, ze aby byc pieknym trzeba sie bardzo postarac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn mial bardzo silny tradzik, nic nie pomagalo, zadne drogie leki od dermatoloda. Posluchalam staruszki z ktora rozmawialysmy na przystanku. Polecila ocet jablkowy rozcienczyc z przegotowana woda w proporcji 3 lyzki octu jablkowego 2 lyzki wody i przemywac twarz wacikami. Na duze ropne krosty punktowo bezposrednio wacikiem nakladac sam ocet jabkowy. Tradzik zniknal bardzo szybko. Zajelo nam to okolo 2 tygodnie ale efekty byly widoczne z dnia na dzien. Najlepiej na noc i w dzien kiedy nie trzeba wychodzic z domu. Ocet ma swoj zapach jednak szybko wietrzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samanata552e
na pewno należy unikać potraw ostrych bo to powoduje właśnie pojawianie się trądzika jak i również kakaa ogólnie trzeba o nasz organizm dbać jeśli mamy cerę trądzikowa bo później bardzo trudno jest się go pozbyć na pielegnacja.expert też masz to wszystko bardzo fajnie opisane także poczytaj bo warto wiedzieć co wolno a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esteraqqq
zero ostrości, kakaa, słodyczy i wszystkiego co niezdrowe i z trądzikiem nie będziesz miała problemu. Zerknij sobie jeszcze na pielegnacja.expert tam widziałam ostatnio też informacje odnośnie dbania o skórę różnego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×