Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzikaewka

czuje sie jak zabawka;(

Polecane posty

Gość dzikaewka

poznalam faceta. wszystko bylo pieknie ładnie, niby taka wielka milosc, mowil ze kocha, ze tylko ja, ze nigdy czegos takiego nie czul. No i ja glupia mu uwierzylam, pojechalam z nim na impreze, w sumie do niczego nie doszlo na drugi dzien byl grill i troche wypilismy wrocilismy do domu i sie lekko poklocilismy i ja wyszlam bo on chcial spac. on sie obrazil sie przestal odzywac nie odpisal na smsa, codziennie zostawilam mi na gg wiadomosci a teraz cisza, czuje sie jak zabawka rzucona w kat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konserwatywnna
bo faceci są dziecinni i niedojrzali. Mój poszedł o 1 na piwo..( może na dziwki, w barze wiele takich, pora odpowiednia-noc).a na drugi dzien spoznił sie na spotkanie z 20 minut. prawdziwy dzentelman tak nie postępuje. Nie pozwala czekac kobicie(którą poodbno kocha, zalezy mu na niej) na siebie w kawiarni. I nie spóznia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona...21...
Olej go. Najgorsze co możesz zrobić to poniżać się i prosić, żeby się odezwał. Sam się odezwie zobaczysz, a jak nie znaczy, że mu nie zależy...chcesz prosić o zainteresowanie kogoś, kto ma Cie gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×