Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Kupiliśmy main coona:)

Polecane posty

I mam potrzebe przezyc to z Wami na kafe:P Ma 3 miesiace i wazy juz 3 kilo, slodki bobasek:) Pokaze Wam niedlugo zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vasilev^^
Ona dawaj zdjecia tego slodkiego olbrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam dam ale musze najpierw zrobic, poki co nie spalam cala noc:P mamy Go dopiero od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapada
nie lubię kotów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łooooooooooooooooo
super to teraz musicie kupować mu 10 saszetek whiskas dziennie i zafundować mu wieelką kuwete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruski sa piekne, te ich oczy!! Moglabym miec, ale wole maine coony albo lesnych norwegow, bo sa wieksze i takie kudłate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruski sa piekne, te ich oczy!! Moglabym miec, ale wole maine coony albo lesnych norwegow, bo sa wieksze i takie kudłate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruski sa piekne, te ich oczy!! Moglabym miec, ale wole maine coony albo lesnych norwegow, bo sa wieksze i takie kudłate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacilam 1500 zł bo zdecydowalismy sie po przemysleniach na kota z rodowodem, zeby byl pewny i od pewnego hodowcy, bez chorob itp:) no co do wagi to widac po lapach jaki bedzie wyglada jak maly tygrys i jest rudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacilam 1500 zł bo zdecydowalismy sie po przemysleniach na kota z rodowodem, zeby byl pewny i od pewnego hodowcy, bez chorob itp:) no co do wagi to widac po lapach jaki bedzie wyglada jak maly tygrys i jest rudy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dwa dachowce :P przekochane, dwie siosry- niedawno skończyły roczek. A we wtorek jedna idzie na sterylizację :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam drugiego - dachowca - dziewczynka - juz ma 4 lata i tez jest przekochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocia mama 2
ja też kocham koty, teraz mam 4 miesięcznego diabełka dachowca, mały tak szaleje że nie da sie go złapać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooo
o kutwa na hoj ci taki kot to nie kot to bydle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdasdasdsdsfgdfg434
o nigdy o takich kotach nie slsyzalam:) ale juz nadrabiam:) piękne są:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje:) Dołączyłaś do niebywale szczęśliwego grona posiadaczy MCO. W ciągu najbliższych miesięcy zaskoczy Cię wiele rzeczy: 1. Jak bardzo może nakłaczyć jedno, nieduże w sumie zwierzę. 2. Smród z kuwety, jeśli Ci kochany zwierzaczek nasra w środku nocy, wybudzi Cię nawet z bardzo głębokiego snu. 3. Jesteś w stanie obudzić się do pełnej przytomności w ułamku sekundy, jeśli rozkoszne zwierzątku postanowi hycnąć Ci na brzuch. 4. Nie kupuj czarnego płaszcza, a jeżeli go masz- pożegnaj się z nim. 5. Kłaki grawitują do ubrania wprost proporcjonalnie do tego jak bardzo się śpieszysz i jak bardzo ważne jest to spotkanie. 6. W damskiej torebce zawsze jest miejsce na odkłaczarkę. Ja mam trzy bestie:) Już od kilku lat. Służę pomocą i radą w razie czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdndjdj"
"W damskiej torebce zawsze jest miejsce na odkłaczarkę." Ja na to mówię odśnieżacz :p Co do tematu to bardzo podobają mi się te koty i chciałam kupić ostatnio ale po przemyśleniu minusów czyli min sierść kota wszędzie zrezygnowałam. Dla mnie to byłby duży problem bo nienawidzę jak jakiś włosek wbije się w kanapę, ubrania muszą być idealnie gładkie bez kłaków a przy takim kociaku zajechałabym się. Mam yorka który nie zostawia włosów na szczęście i tylko dlatego zdecydowałam się na psa bo innej razy (chow chow chcialam miec) nie kupilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia kupa smierdzi bardzo intensywnie jezeli kot ma zla karme. Jak przygarnelam moja bande, to mialam 19 lat i o kotach bladego pojecia, karmilam je whiskasem i kitekatem - puszkowym :D Smrod z kuwety był taki, ze hej, w dodatku trzymal sie z pol godziny 'po' :P No i kupowalam tez tani zwirek z Lidla 10kg za 10zl :D :P Później się troche doksztalcilam, zmienilam karme na lepsza, wprowadzilam więcej miesa, zmienilam zwirek na lepszy i co sie okaząło? Kocie kupsko wcale nie musi walic jakby sie wsadzilo nos w gnoj :P Nikt z odwiedzajacych gosci, ktorzy nie wiedzieli, ze nie mamy kotów nie molg w to uwierzyc, bo jak to, przeciez koty smierdza, a u nas nie czuc... A co do odklaczarki, faktycznie fenomenalna rzecz. Ja kupilam po tym, jak moj rudo-bialy kocur polozył się na mojej pracowniczej marynarce :D Myslalam, ze go ogole na lyso :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdraszczam;) Moje stado już się "wysyciło" i muszę przystopować w dokacaniu się a miałam taką ochotę na main coona:D Rudego właśnie. A to co napisała Ajdyn to przeżywają i kochają wszyscy opiekunowie futrzaków:D Ja mam w domu miks szaro-czarno-rudo-błękitny więc właściwie powinnam chodzić goła bo rezygnacja z czarnych ciuchów nic nie daje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje żrą dobrą i drogą karmę, więc w tym wypadku to kwestia wielkości kota. Bydle, które waży 14 kg jak mój kochany Biskup robi kupę przerażającej wielkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wcześniej porównanie, bo byłam szczęśliwą posiadaczką dwóch dachowców, ale MCO mnie zaskoczyły pod względami, które wymieniłam w punktach w pierwszym poście. Ale słodziaki straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AUTORKO JA TEZ MAM MAINE-COONA Z RODOWODEM TO SWIETYNE KOTY MÓJ MA JUZ 3ROK I MA Z 2M PO ROZCIAGNIECIU ZA ŁAPY:d A WAZY 12KG W RAZIE PYTAN PISZ ODPOWIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam main coona nawet dwa :D są super :D są duże są puszyste są kocie są zabawne są boskie są... super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myslalam ze ze mna jest cos nie tak ze kupilam to bydle:))) a widze ze wszystko ok on narazie jest taki malenki a wiekszy od mojej kotki ktora ma 4 lata:-P Dzieki za wszystkie rady, w razie pytan bede Was meczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×