Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eileenn

Czy jestem egoistką w seksie?

Polecane posty

Ostatnio mój luby stwierdził, że często zachowuję się jak egoistka jeśli chodzi o intymne sprawy. Uważa, że daje z siebie więcej niż ja. Czy któraś z Was też ma taki problem? Albo inaczej, czy któryś z waszych facetów ma podobne odczucia i jak sobie z nimi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoizm w seksie to nic złego no przecież ma być przyjemnie więc niech będzie tak jak mi się podoba ale czy partnerowi też jest zawsze przyjemnie i zawsze jest zadowolony ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że facet ma wytrysk nie oznacza, że mu było dobrze od razu wtrącę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie chodzi o egoizm
Tylko że jesteś mniej aktywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie chodzi o egoizm
każdy ma prawo do swoich "problemów". Co Ci to przeszkadza że pisze? Nie musisz tu wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się być aktywna, ale często po prostu jestem już zmęczona. I nie zawsze mam ochote na dalsze zabawy, w przeciwieństwie do mojego lubego, któremu ochota nie mija nigdy. Zawsze myślałam, że mój M. lubi sprawiać mi przyjemność, teraz zacznynam myśleć, że sprawia mi ją tylko dlatego, że potem liczy na "coś" dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie chodzi o egoizm
No seks to chyba bardziej taka wymiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ef ka gie um ce bum ce
Ty sama musisz wiedzieć czy jesteś egoistką. Czy coś chcesz mieć tylko dla siebie. Jeśli nie wiesz lub Twój chłopak co to egoizm zajrzyjcie w słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie że sprawia ci przyjemność bo liczy na coś a ty jesteś taką pierdołą że się nie chcesz wysilić by sprawić przyjemność też i dla niego jeśli nie chcesz się kochać często to chociaż niech to będzie jakościowo super doznanie raz w tygodniu ale warte zachodu , bielizna , kąpiel , zabawki i wszystko co tylko sprawi mu przyjemność będzie zadowolony i nie będzie cię męczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
a skad my to mamy wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może nie chodzi o egoizm
To jest prawda co powyżej. Dobry sposób na rozwiązanie problemu. Ale z drugiej strony jeśli to jest kwestia Twojego libido to wymuszanie seksu stwierdzeniem o egoizmie to trochę taka manipulacja. To znaczy on może tak czuć, ale egoista nie daje więcej niż mu wygodzie, a człowiek z małym libido nie daje więcej niż potrafi. Musisz się zastanowić jak jest z Tobą (tylko rozważaj to bez chłopaka bo "małe libido" działa raczej odstraszająco).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha puszyste haha
ja tak miałam, bo nie kochałam facetów, poza tym mnie jakoś nie rajcowało nigdy długotrwałe sprawianie facetowi przyjemności tak dla dawania... seks to tylko seks, sama nie zawsze miałam orgazm, i niejednokrotnie decydowałam się na ów tylko dlatego że czas wymagał by związek się nie rozpadał... zwykle przez pierwsze trzy miesiące seks jest zajebisty a potem mi się nudzi... oni podchodzili kiedy chcieli a nie kiedy ja byłam w nastroju... z każdym prędzej czy pózniej było że jestem egoistyczna... ale był jeden któremu kochałam robić oral:D i tylko jeden:)żaden inny fiut mnie tak nie kręcił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×