Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metie25

O co mu chodzi?

Polecane posty

Gość metie25

Powiedzcie mi bo na prawdę...albo tak mi zależy że świruję albo cos jest nie tak. Poznałam faceta, znamy sie może 2 mies. a że mieszkamy daleko od siebie to kontaktujemy sie glownie przez telefon. No i tak: Powiedział mi niedawno ze mnie kocha...ze jakkolwiek bym nie wyglądała to uwielbia moj charakter( ktory jest b.podobny do jego wlasnego), pow. ze traktuje mnie powaznie...ze chce byc ze mną, miec dziecko, troszczyc się dbać, że jestem tylko jego. SPrzedał motocykl- bo go o to poprosiłam..mowi ze chce mi dac wszystko, bo zasluguje... Tylko...mowi ze chce sie ze mną kochać, dzwoni i mowi ze ma na mnie ochote, ze mam piękne piersi itd. I schizuje ze on chce tylko jednego, bo pow. ze seks jest b.wazny w związku- i ja sie z nim zgadzam- tylko czy nie za prędko chce tego????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
Hmmmm świr - uciekaj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
on-27 ja-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
taaaa kocha i chce z tobą dzieci......ale bajki facet tylko cię pożąda i tyle naprawdę masz 25 lat czy to tylko nick ? bo piszesz jak naiwna 15latka daj się wydupczyć zajdziesz w ciążę i się dowiesz jak bardzo Cię kochał (czas przeszły) i jak bardzo chciał dzieci (czas przeszły) niektóre kobiety uczą się wyłącznie na błędach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Matko..nie straszcie mnie :( czemu uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo możliwe ze chodzi mu tak naprawdę tylko o jedno.trochę to dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
No fajnie :( Wobec tego juz wszyscy faceci chca tylko jednego załamaliscie mnie Nie jestem naiwna tylko pisze jak jest zebyscie mogli obiektywnie ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
jeszcz pytasz ? facet zna Cię ledwie 2 miesiące i już nawija o dzieciach ? to ty mi powiedz ile razy w ciągu tych dwóch meichów się spotkaliście ? raz czy dwa razy ? gdyby panna nawijała kolesiowi którego zna dwa miesiące o dzieciach i ślubie to zniknąłby z pola widzenia natychmiast po tej rozmowie i uznał laskę za niezrównoważoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Nie da się tknąc jesli mowie mu ze nie chce zeby związek zaczynal sie od seksu I mowi zebym nie porownywala go do innych facetow, bo tego niecierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
Ok. to może tak. Nie uważasz, ze to trochę dziwne tak ogniście wyznawać komus miłość, kogo sie praktycznie nie zna, no bo przez tel. co to za kontakt. Oczywiście istnieją miłości "od pierwszego wejrzenia" ale mniemam, że taka nie ma miejsca w tym przypadku. Kolesiowi chodzi o to aby Cię zdobyć, nie wiesz jak sie zachowa "po wszystkim" może faktycznie to love forever. Nie wiem czego Ty oczekujesz od niego? Związku? A Ty co czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
dwa miesiace to nawet jeszcze nei jest poważny związek gdybyście znali się rok i spędzali ze sobą wszystkie święta, wakacje itp, wasze rodziny również by się znały....to mozna by to uznać za poważny związek ale znajomość na odległość i do tego raptem dwumiesięczna ? no nie rozbawiaj mnie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
to co oprocz ucieczki mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Zależy mi na nim...tyle ze kiedy poznalismy sie to nie bylo mowy o seksie itd. a teraz mi sie to nie podoba..... musze go jakos powstrzymac, musimy sie lepiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuu przecież 27letni chłop myśli o seksie, mówi o seksie i chce seks uprawiać co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
IKE ale ja nie chce tylko seksu! A moze zaproponuje mu taki uklad , tylko seks, ciekawe co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
zacząć myśleć logicznie i nie łykać każdego kitu jak pelikan to że faceci są w stanie powiedzieć kobiecie wszystko to co chce usłyszeć byle ją zaliczyć to nie znaczy że naprawdę tak myślą czy czują każdy facet wie że laski zamiast niezobowiązującego seksu oczekują trwałego związku, uczucia oraz tego że z wybrankiem założą rodzinę wiec oczywista oczywistość że facet nie powie że marzy o tym by podupczyć a dopiero potem zastanowić się czy coś z tego będzie..... mówi wiec że marzy o rodzinie i dzieciach bo wie że to sprawi że panna szybciej wyskoczy z majtek jeśli jest wystarczająco łatwowierna i niedoświadczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę ...
spotkaliście się wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
metie25 IKE ale ja nie chce tylko seksu! A moze zaproponuje mu taki uklad , tylko seks, ciekawe co powie hahahah to dobre... ;) ze skrajności w skrajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
hmm... to teraz zamiast usmiechu na twarzy bede miala doła :( ale przynajmniej wiem jak to wszystko wygląda kurva mac, czemu ja nie mam szczęscia do facetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inauguracja
Moja pierwsza mysl kiedys przeczytałam twój post. Rany, naprawde wierzysz w to,ze on cie kocha? przeciez w ogole sie nie znacie. Jak mozesz byc tak naiwna, nie masz 15 lat dziewczyno... A z drugoej strony, dla mnie osobiscie czlowiek która szasta takimi wyznanianiami (mówie o kochaniu) jest niedojrzały emocjonalnie i nie wie o czym mówi. Przeciez to jest jakas jdna wielka wirtualna dziecinada. A Ty moja droga musisz byc bardzo spragniona bliskosci i zainteresowania faceta, łykasz wszystko co ci mówi i w ogole nie masz dystansu do tego. Doskonale o tym wiesz, ze ewentualnie moze byc to krótkotrwała przygoda, bedziesz tylko "przelotówką", taka prawda. Wiecej dystansu i krytycznego poejscia do tego typu sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
a przedtem w ogóle spotykałaś się z jakimś skoro uważasz że nei masz szczęścia do facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Nie nie, chodzilo mi o to ze wyjde z propozycja niezobowiązujących spotkan, ze nie chce związku tylko seksu...i zobacze reakcję, skoro chce tylko jednego to moj pomysl mu sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
taaa pewnie ty zaproponujesz niezobowiązujący seks a twój rycerz na białym koniu odmówi bo przecież "on pragnie dzieci i rodziny" skąd ty się urwałaś z choinki ? szkoda czasu na tłumaczenie Ci czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
Tak....tyle ze z moim eks okazalo sie ze zero uczuć wyzszych, wiec sie rozstalismy, pozniej poznalam super faceta tyle ze rozwodnika z 2 dzieci, w międzyczasie koles ktory otwarcie zaproponowal mi seks spotkania....a ja mowie wam, wystrzałową laską nie jestem, więc chyba faxeci chcą dupczyc co sie nawinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jasne
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nielicha historia
nie, faceci chcą dupczyć naiwne laski a ty najwyraźniej na taką wyglądasz skoro za każdym razem pakujesz się w związek który z 5 kilometrów wygląda na taki "który nie rokuje" ciągle wybierasz taki sam typ partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metie25
:( tak, więc tylko mnie zjechaliscie z gory na dół a nikt nawet nie powiedział jak to można rozsądnie rozwiązać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co, to wcale nie prawda,że kazdemu facetowi zależy tylko na jednym. Twój obecny, trochę dziwnie do tego podchodzi, mało dyplomatycznie. Moze najpierw daj jeszcze temu czas i zobaczysz w którą stronę sie to rozwinie, jesli stwierdzisz,że jednak jest tak jak Ci mówią inni, to bedziesz musiała podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×