Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sun_of_jamaica

POSZUKUJE ZESPOŁU WRAZ Z WODZIREJEM !!!

Polecane posty

Gość sun_of_jamaica

Witam, poszukuję zespołu z wodzirejem - takim który potrafiłby zintegrować rodziny, jakoś fajnie poprowadzić imprezę, dla którego np "zatańczenie" poloneza przez wszystkich gości na początku imprezy nie byłoby tematem abstrakyjnym, takiego który pobiesiadowałby także z goścmi - oczywiście w takiej w miere rozsądnej cenie tzn 3500 max no i najlepiej z mazowieckiego - jeśli ktoś zna jakiś zespól który mógłby polecić baaardzo proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun_of_jamaica
Wesele będzie w okolicach Sierpca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun_of_jamaica
Wesele będzie w okolicach Sierpca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun_of_jamaica
Wesele będzie w okolicach Sierpca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala_ona
Polecam zespół Shine Band z MC, p. Michał genialnie prowadzi imprezę. Nie siedzi z gości bo nie mam na to czasu, ale wodzirej ? to dodatkowe koszty i tak jakoś przaśnie .... więcej info na : www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun_of_jamaica
Po pierwsze nie szukam kogoś kto będzie siedział z gośćmi przy stole, tylko kto poprowadzi "biesiade" czyli wspólne śpiewanie przy akompaniamencie akordeonu itd podczas gdy zespól nie będzie grał! Cos takiego trwa max godzine i z doświadczenia wiem że świetnie bawi gości. A co do wodzireja to równie dobrze może być osoba, która po prostu będzie bardzo kontaktowa i rozrywkowa - zintegruje rodziny i "występ" zespołu nie będzie polegał tylko na śpiewaniu i graniu ale na aktywnym zabawianu gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol bueno
Witamy serdecznie, zapraszamy na nasza strone www.bueno.dl.pl co prawda nie jestesmy z woj. mazowieckiego a z lubelskiego, ale dojezdzamy an imprezy w calej Polsce;) na stronce znajda Panstwo dema i kontakt, mozemy rowniez wyslac urywki z wesel na ktorych gralismy, jesli byliby Panstwo zainteresowani podajemy email zespolbueno@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala_ona
obejrzyj sobie filmik na stronce, która podałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół Szafir, świadczymy również usługi w postaci Dj`a z profesjonalnym nagłośnieniem i światłami, kontakt kkotiuk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o prowadzenie imprezy to mocno polecam zespół la Pressente z Rzeszowa. Robią to perfekcyjnie. Ale nie wiem czy dojadą na Mazowsze. www.lapressente.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×