Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

dziewczyny 19-20 lat pogadajmy o wszystkim !!!!!!!!!

Polecane posty

załorzylam ten topik by porozmawiać o problemach z jakimi borykaja sie młode dziewczyny ;) pogadajmy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:))
spoko tylko że ja mam tyle problemów że sama nie wiem od czego zacząć ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może zaczne mam zamiar sprawdzić mojeg chłopka, ale nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:))
a masz plan jakiś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alergia na zimne powietrze
to może ja: mam 19 lat, jestem bardzo ładna a nigdy nie miałam chłopaka ;/ interesują się mną imbecyle, wszyscy poważniejsi myslą że jestem już zajęta ale co z tego, ja nie mam odwagi żeby pierwsza zagadać i od razu powiedzieć że jestem wolna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie drugi starter i zaczne do niego pisać jako jakaś tam i bede chciała sie z nim umówić. wypytam sie go czy ma dziewczyne i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:))
ale przecież nie musisz mówić wcale że jesteś wolna od razu to samo wyjdzie w rozmowie;P trochę wiary w siebie faceci lubią pewne siebie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alergia na zimne powietrze- na wszystko przyjdzie czas nic na siłe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine!
alergia na zimne powietrze jestesmy w podobnej głupiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja moze tez dolacze :) jestes pewna ze chcesz go tak sprawdzic? nie myslisz ze poczuje sie tym urazony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosssssss Temat jest wyraźnie skierowany do dziewczyn, więc na jaką cholerę się tu pchasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbie555 ale co konkretnie chcesz sprawdzić? masz jakieś podejrzenia? zastanów się co będzie jak on się o tym dowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on nie moze sie dowiedzieć ze go sprawdze nic nie podejrzewam tylko chce mieć pewność ze nie bedzie pisał z innymi pannami. alergia na zimne powietrze moze troche wiecej pewności siebie i wtedy rozmowa sie sama potoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosssssssssss o matko a ja myslalam ze ty jestes dziewczyna niezauważylam fotki he he ;D nieżle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja:))
do Barbie555 a nie pomyślas co się stanie jak okaże sie ze sie chce z toba umowic????olbo dowie sie przez przypadek ze to twoj nowy numer i ze to ty do niego pisze bo jak wyjdzie to najaw to po zwiazku wiec ja bym sie nad tym zastanowila zanim zaczniesz pisac W sumie to nie wiem od czego mam zaczac mam pojebane zycie nikogo jeszcze nie spotkalam normalnego na swojej drodze a niestety nie lubie chamstwa obludy i falszu i nie zamierzam tego ukrywac wiec najczesciej mowie o tym glosno i jak zawsze wychodze na tym najgorzej takie zycie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sosssssssssssss ile masz lat ? barbie- skoro o nic go nipodejrzewsz to nierób afery nic dobrego z tego niewyjdzie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sprawdziłam mojego tzn zrobila to moje kumpela przez gg i od razu zaznaczyl ze ma dziewczyna i ze nowa znajomosc nie ebdzie miala sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie umiem się ostatnio zrelaksować, ciągle czymś poddenerwowana jestem, studiami, chłopakiem...a przecież są wakacje i powinnam mieć wyrąbaneeee! i odpoczywać...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brotka ma rację. Skoro nic nie podejrzewasz, zaufaj mu:) bo chyba na tym powinien opierać się związek, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ale gdybys zapuscił włoski to może możę ;) oj bo na biegu pisałam i niezdarzylam obczaić fotki ;) jestes rodzynkiem bo tu same laski. . . chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sprawdziłam mojego tzn zrobila to moje kumpela przez gg i od razu zaznaczyl ze ma dziewczyna i ze nowa znajomosc nie ebdzie miala sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja chce miec pewność. a to nie bedzie moj nowy nr tylko taki do sprawdzenie. a jak sie bedzie chciał umowić z ta niby dziewczyna to chociaż bede wiedziec za nie watro dłuzej tego ciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sossssss masz farta że chociaż w przedzale wiekowym sie łapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×