Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sylwia manch

nieobecnosc w pracy w ciazy

Polecane posty

witam jestem w 11 tyg ciazy.pracuje w duzej firmie od prawie roku i mam tam kontrakt na czas nieokreslony.ostatnimi czasy, nie czuje sie najlepiej rano... szczerze mowiac nie moge podniesc glowy z poduszki bo od razu wymiotuje,nawet jesli nic nie zjem.w takich sytuacjach wydaje mi sie oczywiste ze nie jestem w stanie pojsc do pracy.kilka razy dzwonilam i prosilam o sicka, ale boje sie ze moge poniesc za to jakies konsekwencje, czy ktoras z was wie moze jak wyglada moja sytuacja w swietle prawa? jak dobrze sie czuje to oczywiscie chodze do pracy. prosze pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama juleczkiii
idz do lekarza popros o L4 poweidz ze tak zle sie czuje ze nie jestes w stanie isc do pracy bo wymiotujesz, jestes słaba w ciazy nalezy Ci sie 100% wynagrodzenia za L4 moj gin misam zaproponował L4 jak poweidzialam ze zle znosze ciąze chorowałam ok miesiaca a potem w 8 miesiacu znowu poszłam juz do chwili porodu a potem na macierzynski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dodac ze pracuje w manchesterze i nie jest tu tak latwo o zwolnienie lekarskie. wszyscy twierdza ze jakos musze dac rade ,to tylko ciaza, przejdzie i takie tam... a dla mnie to jest AZ ciaza i zrobie absolutnie wszystko zeby moja dzidzia byla zdrowa i szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takich to tylko odstrzelić
dopóki nie jestes na zwolnieniu lekarskim to jestes traktowana jak każdy inny pracownik. po kilku takich numerach jak nieprzyjscie do pracy bez usprawiedliwienia wyciągną konsekwencje. z roboty Cie nie wyrzucą bo nei mogą, ale po premii pojechać zawsz mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×