Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość saldek

dominacja kobiet

Polecane posty

Gość saldek

Ja mam ciagle kontakt z domina i jestem z tego zadowolony . umawiam sie na okreslona godzine , domina wita mnie w dzwiach i kaze sie rozebrac a ona jest pieknie ubrana w krotka spodniczke i bluzeczke na wysokich szpilach . zalkada mi obroze na szyje i zwiazuje rece , potem uderza mnie reka w jaja to jest bardzo duzy bol a wytrzymuje , kaze padnac na kolana do jej stop i ona przeprowadza ze mna spowiedz musze jej mowic ile mialel kobiet kiedy jaki sex lubie czy sie gwalce i jak .jesli cos sklamie to ona mnie uderza w jajka pejczem i przyprowadza mnie do porzadku . potem zaklada penisa i mnie rucha i mowi glosno teraz jestes psem i suka i od teraz trace swoja meskosc i oddaje sie w rece swojej Pani i to musze powtarzac kilkanascie razy zebym zapamietal kto tu przewodzi w stadzie , na ukoronwanie tego slubowania oddaje swoj boski napoj do kielicha i podaje mi go do wachania i musze sie nim zachwycac i pomalu mam jezyczkiem pic i wachac tak jak piesek i kaze mi lizac swoje oczko i sie nim zachwycac a to wszystko bardzo dziala mocno na facetow ze ciagle chce u niej byc i spelniac jej wszystkie warunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saldek
Ostatnio bylem z wizyta u mojej Pani zalożyła mi kółczko male na jajka 3 cm , najpierw siła przepchneła jedno jajko potem drugie i kołeczko scisneło mi oba jajka że nie jest tak łatwo to zdjąc .potem przebila mi skorke u gory kutasa i zalozyla obraczke i teraz zaklada mi mala klodeczke na oba kolka tak zebym sie nie gwalcik ani nie uprawial sexsu . sex mam tylko miec z moja pania jezeli mi na to pozwoli , i w czasie spotkania podnieca mnie duzo razy a zarazem przerywa poprzez uderzenie pejczem w penisa . kaze mi oddac sperme do miseczki gdzie ona potem oddaje swoj napoj boski i musze sie tym delektowac , pomalu spijac i prosic pania o nastepna porcje . bez codziennego sexu jestem tak napalony na moja pania ze sie z nia czesto umawiam bo ona tylko ma klucz do klodki . wprowadzila mnie wszystkie sztuki kobiecego sexu co mam robic zeby ja zadowoił , poprzez dominacje ja jako piesek wykonam jej wszystko o co prosi . musze opowiadac ktore kobiety mnie podniecaja na ulicy , przy kazdym spotkaniu kaze mi sie jej przygladac i masowac cale jej rozk cialo i rozklada nogi i kaze mi sie przygladac swojej myszce a ona jednoczesnie sie sama zadowala roznymi penisami i mowi widzis psie ty jestes do niczego pani nie potrzebny , musze jej na koniec wylizac cipke i spic z niej caly nektar oddajac na mnie caly swoj boski napoj , a to jest cudowne miec taki zasczyt spelnic jej marzenia . do moich czynnosci nalezy ladnie wygolic cipke i oczko i wymasowac roznymi kremami i policzyc wloski ile zostaly jej na trojkaciku nie moze byc wiecej niz 50 jak zle policze to mi daje kare poprzez bicie po jadrach a to bardzo boli a pani mowi przeciez cie bije zeby bolalo a nie zebym sie ja meczylam , na spotkanie musze przychodzic punktualnie bo pani jak sie zdenerwuje to mi wymierza zaraz kare , ostatnio to mnie powiesila za jadra do gory i jeszcz ponich bila i do dzis pamietam ze mam sie nie spozniac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18latkaaaaaaa
aale się podnieciłam soczki ciekna że maskara świetna taktyka musze wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tab & caps lock
18latkaaaaaaa - toś Ty też taka sroga Dominka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnyyyyy
też bym chciał poznać taką Panią. Ale gdzie taką znaleźć??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spank_slave
heh to ja jestem kolejny chętny :D 26lat Poznań spnk_slv@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
wspaniale byc oddany dla pani i spelniac jej marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
ja bedac u mojej pani wykonala mi ruchanko penisem a druga reka wziela mi kutasa i zwalila mi konika ,gdy mnie ruchala glosno mi krzyczala do ucha ze bym zapamietal ze jestem psem i suka i bede spelnial pani zyczenia , za kazda odmowe bedzie kara , bicie po jadrach co boli bardzo .Musialem zlozyc slubowanie poprzez wypicie boskigo napoju i powtarzanie przysiegi ze teraz jestem psem i wierna suka odany tylko swojej pani i spelniajace jej wszelkie zyczenia i posluszny na kazde zawolanie i w ten sposob stracilem swoja meskosc psychicznie i jestem odany tylko swojej pani i pragne zeby ona mnie tylko ruchala i walila mi konia , a ja spelnie jej wszystkie rozkazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
Bedac przypadkowo u swojej pani i wlaczyla mi fim o dominacji poijajac drinka , po chwili powiedziala a moze my sie tak zabawimy ,sprobujemy i tak toi sie zaczelo ,rozebrala mnie a ona pomalu zrzucala swoje ciuszki z siebie i patrzyla na mnie jak sie ja podniecam kiedy mi kutas sztywnieje to ona mnie pejczem po nim zeby opadl , i mowila ze nie tak szybko sie podniecaj dopiero kiedy pani ci pozwoli i powiedziala do mnie ze jestem posluszny to zostanem jej pieskiem albo suczka ,to ja sie na to zgodzilem no to wyciagnela z szafy penisa i kazala go sobie przyczepic do pasa a teraz wez go do buzi sij to bedzie kutas pani co bedzie cie ruchala i zadowalala podoba ci sie , oj tak odpowiedzialem choc byl duzy . wkladala mi go w tyleczek pomalutku i pytala sie i co podoba ci sie ta zabawa a ja powiedzialem ze tak ,no to druga reka wziela kutasa i zaczela mi nim ruszac az szybko doszlem do szczytowania a pani powiedziala no widzisz wiem co lubisz co lubia faceci tylko trzeba sie nie wstydzic .potem usiadla na fotelu rozchylila nogi ruszala delkatnie reka po swojej cipce a ja na pania musialem patrzec ze mi kutas blyskawicznie sie podniosl , i co podoba ci sie moja cipka a ja szalalem na jej punkcie i chcialem zwalic konia ona mi przerwala nie teraz ,wziela duzy kielich rozszerzyla nogi i choc do mnie i popatrz jak pani bedzie dla ciebie odawala swoj boski napoj , kiedy oddala juz napoj mowila wez ten kielich do reki i wachaj go i pij jezyczkim pomalu myslac jednoczesnie o swojej pani i jej cipce ona w tym czasie masowala swoja myszke i mowiła ze najwieksza przyjemnoscia jest jak piesek spelnia jej zyczenia ,a teraz przejdziemy do slubowania czyli masz wypic caly napoj do konca i powiedzialem pani ze to byl zastrzyt spelnic jej rozkazy ,po wypiciu napoju kazala mi zlozyc przysiege i powtarzac wiele razy ze pani jest tylko jedna ktora bede uwielbial i spelnial jej rozkazy a ja jestem dla pani psem i od teraz nie jestes facetem a jestem suka wylacznie dla pani ktory traci w tym momecie swoja meskosc i szacunek a tylko wierne oddanie dla pani , chwycila za jadra i uderzyla trzy razy mocno w nie ze az mi lzy poszly na znak naszej przysiegi , kiedy ja zlamiesz bedziesz bity po jadrach , zrozumiales ,tak odpowiedzialem i zalozyla mi obroze na szyje choc sie jej na poczatku wstydzilem ale teraz nosze na codzien zeby pani widziala ze ja tylko uwielbiam i ze jestem oddany tylko dla niej , i w ten sposob stracilem psychicznie swoja meskosc i odalem sie calkowicie pani , i jeszcz raz oddala swoj napoj do miseczki i mi kazala mi wylizac cipeczke i swoje oczko bo je tez muszisz uwielbiac i kazala mi zwalic konika calowac i patrzac tylko na jej oczko co jest symbolem ze tez bedziesz na nie napalony i je calowal a teraz oddaj sperme tez do tej miseczki , wymieszala paluszkiem dala mi go oblizania i powiedziala delektuj psie tym napojem na znak moj ze jestes wiernym psem i suka , co musialem to powtarzac kilka razy zeby czasem nie zapomnial kim jestem powiedziala pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
na jednym spotkaniu moja pani przeprowadzila ze mna dyskusje psychiczna ze facet musi byc ulegly wobec pani , kazala mi calowac rece ,nogi pomalu przejsc do wszystkich miejsc a ona w tym czasie mnie obserwowala na jakim miejscu podniecam sie najbardziej , zauwazyla ze ja lubie miejsca intymne to tez zaczela bawic moje ,ale po chwili powiedziala ze mi ten kutas nie jest potrzebny ale tylko ty bo ty jestes moim psem i suka i to ja bede cie zadwalala a ty tylko musisz sie na mnie patrzec i ogladac podziwiac moje cialo i sie nim tylko podniecac a ja bede ci regulowala twoj poped seksualny wiec na poczatek zalozymy ci koleczko na jajka zebys byl ciagle poniecony i myslal tylko omnie i o mojej cipce a moj kutas ciagle stal to ona mowi czy podoba sie jej oczko ,no tak powiedzialem to je caluj i piesc jezyczkiem a ona po chwili wziela jadra w reke mocno scisnela i uderzajac kikanascie razy w nie az mi kutas opadl , widzisz mowila ja cie naucze sexu kontrolowanego ,nieraz czytala ksiazke a mi kazala patrzec sie w jej oczko i opowiadac o nim co czuje do niego czy mi sie podoba czy lubie zapach oczka czy nim sie podniecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
pewno razu przyszlem i sie rozebralem a moja pani dala mi odrazu swoj boski napoj a ona pila czerwone wino i mowila ze dla pieska jest to co lubi i musialem to potwierdzic , wachajac napoj musialem w tym czasie sie podniecac nim onana to patrzyla masz odemnie wszystko najlepsze , swieze powines byc zadowolony i po chwili weszla kolezanka i zobaczyla mnie i mowila to masz fajnego pieska nigdy mi onim nie mowilas a co on umie ,mozesz mu dac swoj napoj boski on to uwielbia i mi odala do miski chyba z litr tego napoju i widzisz teraz sie mozesznim delektowac a my sie napijemy dobrego winka a jak bedziesz grzeczny piesku to ci jeszcze damy .po 2 godz obie panie oddaly pelna mise napoju ,masz ty to lubisz i sie tym podniecaj zeby my widzieli ze ci kutas stoi , ale teraz wylisz nam obydwom cipki one sa tak wilgotne i nasze oczka bo przeciez je bardzo lubisz, po chwili zaczely sobie piescic swoje muszelki i mi kazaly na nie patrzec i wachac napoj ze to pochodzi od ich cipek a moj kutas tak byl podniecony az byl fioletowy to ona chwycila za jajka i zaczela po nich bic az sie zaraz prysnela sperma na nia co musialem z pani zlizywac , i powiedziala ze bicie po jajkach daje mi takie zadowolenie i przyjemnosc a ja bylem nimi tak podniecony ze juz dluzej nie moglem wytrzmac , jak by mi w tym momecie kazali cos zrobic to bym wykonal zeby tylko kutasowo ulzyc ,facet mocno napalony i jemu sie przerywa to az cale jadra bola nie do wytrzymania i wtedy wykona kazdy rozkaz pani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
Moja pani zawsze ma metode zeby faceta podporzadkowac sobie , kaze sie rozebrac a ona chwyta go za jajka i uderza reka po jadrach a bardzo boli , ona mowi ze chce miec odwaznych facetow zeby mogli zostac dla pani pieskami i sukami , kaze stac w rozkroku i uderza noga w jajka a ja w tym czasie musze mowic dziekuje pani i prosze o wiecej,jesli upadne to pani przywoluje mnie do porzadku pejczem albo kaze siadac na butelce ktora musi byc w oczku a ona naciska aby dalej weszla ,wiaze sobie duzego penisa na pasie i mi go wklada w dupke i mowi jecz ty suko masz za swoje i to mi mowi glosno do ucha a ja musze jej powtarzac , ze jestem psem i suka na jej rozkazy . pani wie ze faceta mozna zdolowac psychicznie i fizycznie i odebrac mu swoja meskosc tylko przez ruchanie psa penisem wielokrotnie i wmawianie mu ciagle ze nie jest facetem tylko psem i on powtarza wiele razy az w koncu zakceptuje ze jest psem i suka dla swojej pani , az wkoncu gdy sie przyzna i zaakceptuje to w nagrode dostaje do wylizania oczko i zloty deszcz o ktory bedzie zawsze prosil a pani dawkuje to pomalu zeby piesek sie do tego przyzwyczail i pomalu jezyczkiem spijal ten zloty nektar /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
ostatnio zalozyla mi na kutasa i jajka male kuleczka i polaczyla je zamykajac klodeczka na klucz zebym tylko przychodzil do swojej pani , po nieobecnosci kilku dni jajka nabieraja takiej ochoty na sex ze nie mozna wytrzymac , jajka zwiazane kolkiem sa ciagle nabrzmiale i jak chodze czy cos robie to mnie bardzo podniecaja gdyz one w spodniach sie ciagle obcieraja i mi kutas prawie caly dzien stoi a jadra to tak bola wieczorem ze nie idzie wytzymac a konika zwalic nie ma jak i jestem zmuszony korzystac z mojej pani , tez ciagle dzwonie do pani i prosze o spotkanie , ona o tym bolu moim wie i mnie nieraz trzyma jak nbajdluzej zebym pania prosil o przyjecie mnie i uwolnienie z tego bolu , ona najpierw kaze mi patrzec w oczko zebym sie na nim najbardziej podniecal i doszedl do orgazmu oczko musze zawsze jej wylizac dokladnie pozniej odbywam za jej zgoda stosunek ktory jest kontrolowany przez pania totez nie moge dojsc szybciej jak pani kaze bo za to jest bity po jajkach i ostatnio wyprobowala na mnie ze pieskowi mozna bic po jadrach bez zadnego pocierania penisa az dostanie orgazm i mi tak tez wiele razy robi i pokazuje swoim kolezankom jak kopanie po jadrach daje satysfakcje kobiecie a facetowi orgazm , a jadra mocno scisniete i kutas stoi to pani zawsze mnie bije to pejczem lub klapka albo lackiem az osiaga swoj cel czyli orgazm u pieska . ostatnio to dwie panie sie nademna znecaly tak szybko kopiac po jajkach ze w pare minut dostalem orgazm a one na dodatek ze jestem dobrym pieskiem daly mi zloty deszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze czasem
poczytać co komuś w głowie siedzi. Też myślę, że coś z tego wypróbuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMI36
ale telenowela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
Podczas lata pani zaprasza mnie do siebie abym ja masowal , dzwoni wieczorem i kaze zebym zebral do sloiczka okolo 150-200 gr mojej spermy , sperma po kazdym wytrysku musze przechowywac w lodowce zeby byla swieza , kiedy przychodze do pani , a ma domek wraz z pieknym ogrodem , smaruje ja po calym ciele moja sperma a ona lezy opalajac , w brakujace miejsca kaze mi jeszcze do trzepac konika w celu uzupelnienia . opalajac sie 2 -3 godzin musze ja spryskiwac mgielka z dodatkami witamin w celu lepszego opalania , miejsca tak jak dupeczke musze rozchylac aby sie rowno i wspaniale opalila cala . po opalaniu bierze kapiel gdzie ja ja musze cala umyc i potem smarowac roznymi balsamami . po takim opalaniu wyglada bosko , to jej wtedy wykonuje cala serie zdjec , co ona najlepsze wybiera sama i umieszcza sobie w komputerze , tylko dla siebie .kiedy jade z nia na zakupy wyglada bosko ze az kobiety sie za nia ogladaja cialo ma jedrne i wspaniale opalone .ja dostalem od pani piekne duze zdjecia a-4 , cipki i oczka ktore oprawilem w ramki i wisza w moim pokoju sa bardzo sexi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewolnik wierny
na kazda audiencje u Pani musze sie umawiac wczesniej , po przyjsciu w dzwiach musze przywitac ja ,, witam moja najpiekniejsza pania i jestem ci oddany i bede ci sluzyl i wykonywal twoje rozkazy , bo jestem dla ciebie tylko psem i suka i prosze cie o dalsza tresure ,, dalej pani kaze wejsc do wskazanego pokoju i sie rozebrac i usiasc na stojaczku , czyli butelce i czekac az pani przyjdzie . pani przyszla zalozyla mi obroze z lancuszkiem i powiedziala teraz jestes moj bedziesz w kolo mnie chodzil na czworakach a ona bila datem abym szybciej to robil i za kazdym razem musialem mowic dziekuje i prosze o wiecej .kazala wejsc na stol i czekac w pozycji pieska i wziela penisa przypiela do pasa i zaczela mi go wkladac do tyleczka , mowiac widzisz suko teraz ja cie bede ruchala a w druga reke wziela kutasa i go pocierala raz szybciej raz wolno widzac kiedy sie mocno podniecam to pani zwalniala mowiac mi glosno do ucha,, ze tylko od pani zalezy czy bedziesz mial orgazm ty suko , pamietaj zawsze ze ja jestem pania a ty tylko psem i suka i ja moge zrobic z toba co chce psie bos zlozyles przysiege wierna i slubowanie i musialem powtarzac to wielokrotnie az osiagnelem orgazm , pozniej pani kazala polozyc sie na plecy i zaczela mnie tez ruchac penisem a druga reka ruszala kutasa mowiac teraz widze jak reagujesz na moje ruchanie pocieranie , wszystkie moje orgazmy zebrala do miseczki gdzie potem oddala swoj zloty deszcz , masz ty suko w nagrode ze byles posluszny a teraz wylisz moja cipke i oczko zeby zadna kropla sie nie zmarnowala i spijaj pomalu a ja bede ci sie przygladala , bo ja to uwielbiam miec faceta- psa pod soba ktory jest mi posluszny i spelnia wszstkie moje zachcianki a bede miala tych pomyslow bardzo duzo , pamietaj psie ze facet wyruchany przez kobiete , to zawsze pozostanie w swojej psychice psem i suka bo traci w ten sposob swoja meskosc i bedzie tylko oczekiwal od swojej pani pomocy w sexie przez ruchanie jej penisem i ona bedzie ci dawala duzo satysfakcji go regulowala wedlug swoich potrzeb i zachcianek a ty bedziesz ciagle myslal o niej zeby ja tylko zadowolic bo tak robia wszystkie psy- suki oddane pani , ty nie jestes u mnie pierwszy ale mam pieskow kilka co zawsze wracaja do mnie zaraz czy pozniej od tego w psychice nie da sie uwolic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikson
wspaniale opwiadania i ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikson
tez bylem u mojej znajomej i pilismy drinka , ona mi co jakis czas podpowiadala ze facet musi byc ulegly i np. robi drinka ,pomagac we wszystkim co kobieta kaze ,nie odmawiac zadnej przyjemnosci bo to jest zasczyt dla kobiety ze ma takiego faceta, ktory wymasuje jej nogi czy plecy ale sie nie skapnelem ze ona jest domina , az po pewnym czasie znow spokalismy sie u niej i zobaczylem ze ma pejcz i powiedzialem na co ci co uzywasz , ona powiedziala ze tak jesli chce zobaczyc jak to jest ,no to musisz byc dla mnie mily ,posluszny i wykonywac moje polecenia . no i tak na poczatek ze sie rozbierzemy i ona zaczela mnie tresowac ale wtedy jeszcze zwiazala mi rece oj tak to zabawy , jak sie pozniej okazalo to ja musialem jej wszystko opowiadac jaki lubie sex ile mialem kobiet i jakie lubie , jesli cos nie tak do ona pejczem mnie po tylku , mowila czy ja sie jemu podobam ale mow na serio bo wiesz ze nie lubie jak facet klamie , ja powiedzialem ze tak , no to mnie bardzo ucieszylo . no to dalej ona powiedziala ze bedziesz dla mnie pieskiem a dam ci na imie Misio , to nikt nie bedzie wiedzial tylko my i tak my sie juz umowili do nastepnego razu ,ktorego sie nie moglem doczekac, zaraz na drugi dzien juz bylem u niej , a ona zaskoczona mowila fajnie piesku ze pamietasz omnie o swojej pani , bo potrzebuje takiego jak ty ktory bedzie mi sluzyl i wykonywal moje rozkazy a ja na to ze zrobie dla ciebie wszystko , no to padnij do moich nog i caluj je , potem ci bede kazala wiecej ale musisz na to zasluzyc i zrobimy male slubowanie i przysiege czyli rote co bedziesz wypowiadal ale przedem to ja ubieram sie w penisa na pasie , zrob pozycje pieska i ja cie przelece i tak tez zrbila , bo tu jest wazne kto tu jest szefem czyli pania ,i ja bede decydowac kiedy ci sie nalezy sex a ty bedziesz grzeczny to go dostaniesz a teraz daj ten duzy kielich odam ci moj cieply zloty napoj to symbol twojego posluszenstwa wobec mnie i teraz powtarzaj za mna ze .. jestem psem i suka oddany tylko mojej pani ktora mi zabrala moja meskosc , a dala mi slabosc do kobiety ktorej sie nigdy nieoprze jestem tylko skazany na jej poddanstwo ,bede ja uwielbial i sie pania opiekowal i wykonywal jej wszelkie rozkazy i zachcianki a za nieposluszenstwo oczekuje kary na ktora sie zgadzam .. poi ceremoni mialem wypic zloty deszcz i od teraz jestes psem ja cie bede uczyla jak zadowalac kobiete i na dzisiaj to wystarczy bo spotkanie nie polega na jednym razie ale trzeba byc wiele razy ktore bede cie uczyla a napewno to ci sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domicaja
Podziwiam Was,oj powdziwiam.Aby mieć taką fantazję,to szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina - danka
jesli traficie do nas i staniecie juz naszymi psami to pamietajcie ze my mozemy robic z wami co chcemy , jestescie wtedy przez nas tak zdolowani i popsluszni ze sie niczego nie oprzecie , bedziecie nam jedli z reki i robili to co mamy ochote . ostatnio facet nie chcial wykonac przez nas polecenia to my mu jajka przymkneli dzwiami i on byl z jednej strony dzwi a jajka z drugiej i moglismy sie na nich wyzywac az byly fioletowe a on prosil o litosc ze spelni nasze rozkazy aby jak najszybciej mu zwolnic jajka poprzez otwarcie dzwi a facet stal na palcach , albo taki jeden piesek nie wykonal zadania to ja go powiesilam za jajka w dzwiach tak ze tyko palcami dotykal podlogi , mam w dzwiach 4 haki mocne ktory nie jeden piesek wisial i prosil ze wszystko spelni a pod nos podstawilam mu taboret i swoj swiezy zloty deszcz i musial wachac i pic pomalu a ja przez godzine w tym czsie bralam kapiel , jak wyszlam to byl taki potulny zebym tylko go uwolnila ale najpierw dostal lanie po jajach zeby pamietal ze sie pani niczego nie odmawia , choc po takim biciu i wieszaniu piesek przyszedl ponownie do mnie i wyrazil skruche ze juz sie nie bedzie niczego sprzeciwial ale mnie pragnie i chce zemna miec kontakt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka 45
jestem domina mialam duzo facetow i mysle ze na poczatek sie nie przyznawalam do tego to oni zawsze chcieli cos innego niz zwykle sex ale zabawic sie z kobieta dluzej , wiec kazdemu proponowalam lekka dominacje zeby facet sie nie speszyl i uciekl , ale to mu sie podobalo zauwazylam wiec zaczynam pytac go spokojnie przy drinku jaki lubi sex jak mu sie wiedzie ze swoja partnerka i ja juz wszystko wiedzialam o nim , to tez mu proponuje rozna zabawe we dwoje na co mu wskazuje co kobieta lubi najbardziej najpierw wspolna masturbacje , dotykanie penisa i pochwalenie jaki on duzy , dotykanie odbyt i ze to sprawia najwieksza radosc kobiecie i facetowi i potem zwiazuje mu iajka np. sznurowka co go bardzo podnieca i chcialby miec erekcje ale ja go od tego powstrzymuje , poprzez zeby byl odany kobiecie to musimy sie poznac blizej , to tez rozchylam nogi i delkatnie sie masuje swoja cipke a on juz widze nie moze wytrzymac bo faceci to wzrokowcy ,wiec i zaczynam piescic piersi,po chwili naprowadzam go czy byl by oddany tylko dla mnie jako swojej pani , on w tym momecie nie moze wytrzymac bo tak juz jest napalony , to ja mu proponuje czy zostal by moim pieskiem a on bez wechania powiedzial ze tak , wiec mu mowie ze z toba jest tak fajnie ze jestem toba bardzo poniecona to wyjmuje penisa i pokazuje jak sie zabawiam i to sie jemu bardzo podoba ,to ja mu zaczynam pomalu wpychac do jego dupki i mowie ze bardzo lubie kiedy faceci kaza sobie to robic , on na to ze wiesz ze to jest nawet fajne nigdy nie mialem tego , no to ja mu mowie wiesz bedziemy to robic tylko my ale zrobimy taka zabawe ze ty jestes psem albo suczka a ja pania i ty tylko mi sie oddajesz i on sie na to zgodzil ,no to suczko dawaj teraz tyleczek pani bedzie ci go penetrowac i to sie mu juz bardzo podoba bo tylek swedzi chce coraz wiecej i tak mialam w delkatny sposob zrobilam z faceta pieska ktory chodzi do mnie juz kilka lat i wspaniale sie zabawiamy to w coraz to nowe pomysly . Tak kazdego faceta mozna zrobic pieska , to jest sprawdzona metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do liliput88
Musisz umówić się z kimś kto to lubi, albo jak masz partnera to go namówić. Ja reprezentuję drugą opcję. U nas rodziło się to stopniowo. Ani ja, ani on nie mieliśmy doświadczenia i zaczynaliśmy od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
kazdego faceta idzie nauczyc prawdziwego sexu tak zeby kobieta byla zadowolona , ale tylko przez jego uleglosc do wybranej pani ,sex maszynowy powtarzajacy sie nie daje satysfakci zadnej ze stron? trzeba wprowadzac co rusz to nowe rzeczy a najlepiej zobaczyc jakie oni lubi filmy pornusy , to wtedy wiemy jaki mu temat sexu dac i mowiac mu ze to cie podnieca co on oglada tak bym ja tez chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
Panowie korzystacie z naszych uslug nie ze nie mieliscie nigdy sexu z kobieta ale dlatego ze nie jestescie docenieni przez nie ,facet szuka coraz to nowych doznan i my kobiety musimy mu dac , mialam faceta ktory ja sie tylko rozbieralam to on juz byl tak podniecony gdy zlapalam go za kutasa to on juz mial wytrysk , chcial juz odejsc a ja go zatrzymalam , zrobilam mu drinka i zaczelismy rozmowe to on mi sie zwierzyl ze jest juz zonaty z kobieta ale nie widzial od dluzszego czasu cipki , zawsze jego kobieta kladzie sie na bok a ja to robie juz rutynowo bez zadnej satysfakcji , opowiedzial mi duzo o niej jak on to widzi sex zkobieta i ja juz wiedzialam czego mu brakuje /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
po takiej rozmowie zaczelam kolo niego sie krecic nago to usiadlam na fotelu rozchylilam nogi i zaczelam piescic moja muszelke tak zeby on widzial a zarazem rozmawialismy na rozne tematy , zauwazlam ze jest bardzo wzrokowcem o duzym temperamecie sexualnym , wiec mu to dawalam , kochalismy sie kilkanasce razy , byl tak spragniony sexu ze malo ktory facet to ma . a nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej to mu obiecalam i inaczej i on byl tego bardzo ciekawy . po dwoch dniach zadzwonil i poprosil o spotkanie , ja sie ubralam w buciki na wysokim obcasie , krotka mini spodniczke i bluzeczke rozpieta tak zeby bylo widac moje jedrne piersi umalowalam sie na bostwo , kiedy tylko wszedl do mnie to spojrzal na mnie takim wzrokiem zachwytu ze zaraz mnie objal i chwycil za dupke a bylam bardzo kusych stringach to go tak juz podniecilam ze uniosl mnie szybko na lozko i zaczal sie blyskawiczie rozbierac a ja zdjelam stringi on dotknal mojej cipki a mialam ja wygolona tylko na gorze zostawiam trojkacik , powiedzial jaka mila w dotyku musze ja zobaczyc posunal glowe w strone jej i zaczal szalanie ja calowac , mowiac jaka masz piekna ze nie zdazyl mi wlozyc i juz mial wytrysk to trwalo tak krotko ze az ja nabralam ochoty na niego a byl facetem przystojnym brunetem , wiec pomyslalam ze jak ty jestes tak wyposzczony i brakuje ci tego sexu to jasie toba zaopiekuje jeszcz kochalismy sie kilka razy az do nastepnego razu gdzie mu juz powiedzialam ze bedzie jeszczlepiej i ja wezme przewodnictwo w sexie i on sie na to zgodzil , powiedzialam jestes slowny tak odpowiedzial tylko przyjdz zobaczysz ze nie zapomnisz tego spotkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
nastepnym razem ja wziela role faceta on juz sie tak do mnie przyzwyczail ze zaczal mnie podsczypywac to dotykac nie zawsze kiedy mialam na to ochote , wiec sie umowilismy jak tylko przyszedl do mnie ze teraz ty bedziesz spelnial moje zyczenia ja bedac pania Wenus a ty jestes moim pieskim Bodzio bo na imie mial Bogdan i on sie na to bardzo chetnie zgodzil , wiec zaraz zrob mi drinka , to on zrobil i sobie ja mu zabralam i powiedzialam ze musisz sluchac co ci pani kaze , ale zeby nie bylo nie tak to mu raczki zwiazalam i zalozylam mu obroze bo pieski tak maja i sie spytalam czy chce byc tylko pieskiem czy tez suczka odpowiedzial ze tak i tak nie wiedzial do czego zmierzam ,wiec jak chcesz byc suczka to srob pozycje pieska i czekaj cierpliwie na swoja pania , poszlam i ubralam na pasie penisa i mu pokazalam no widzisz suko teraz bedziesz miala nowego kutasa , ale teraz wez go do buzi i pomalu sij bo on za chwile bedzie w twojej cipie ty suko powiedzialam mu , mina mial troche nie bardzo ale nie mial zadnego wyjscia , wlozylam mu pomalu w tyleczek druga reka chwycilam go za kutasa ktory szybko sie pogrubial i zblizylam sie blisko do jego ucha mowiac mu glosno od dzisiaj jestes psem i suka dla pani i bedziesz jej spelnial wszystkie zyczenia i rozkazy, a za kazda odmowe bedziesz karany , zrozumiales i przyjmujesz pani warunki , tak odpowiedzial to teraz powtarzaj to wiele razy zebys nie zapomnial kim jestes i po chwili prysnal duzy wytrysk jego nasienia , widzisz suko jak cie pani zadowolila . po chwili kazalam mu kleknac przed pania i prosic o pani nektar i zloty deszcz ktory tylko dostaja pieski posluszne , wzielam duzy kielich i dalam jemu zeby trzymal i patrzal jak pani daje mu boski napoj za symbol posluszenstwa i oddania sie tylko swojej pani . po napelnieniu kazalam podniesc kieich do gory i powtarzac ze od teraz stalem sie lojalnym pieskiem i suka , ktory bedzie wykonywal jej wszystkie zyczenia i rozkazy za nie wykonanie rozkazu zgadzam sie na kary jaki tylko pani wymysli , tak mi dopoz bog . po wykonaniu slubowania rozwiazalam mu rece i powiedzialam mu teraz jestes mojej rodzinie i kazalam mu zrobic drinka dla mnie i dla siebie ze bedzie dobrym i poslusznym psem , pamietaj tylko ze nie wolno zlamac przysiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka 45
ja swoch facetow przyjmuje normalnie bez zadnych ogloszen specjalnych ale tylko mu podsuwam rozne rzeczy np, ogladanie wideo gdzie sa tylko kasety o dominacji lub zostawiam na wierzchu pejcz albo uchylam szafe gdzie mam wszystkie gadzety potrzebne do sexu , daje facetowi lampke wina lub drinka co kto lubi , zeby sie rozluznil i cos powiedzial o sobie , ja go tez podpuszczam roznymi pytaniami i zwierzeniami co ja lubie i co bysmy mogli sie zabawic , nigdy nie jestem zwoleniczka szybkiego sexu , bo facet nie pamieta ze byl u mnie a mi chodzi o to zeby dac mu dobry sex jaki on oczekuje a w domu tego mu zona nie da , wiec zawsze nawet gdy sie bedzie kochal w domu to myslami bedzie ze mna , i zawsze bedzie wracal do mnie bo ja zawsze mowie mu ze jest taki meski i ma duzego penisa co przy nim dostalam orgazmu ze zaden mnie nie zaspokoil jak on nastepnym razem bedzie jeszcz lepiej ze nigdy tego nie zapominisz , zawsze wracaja jak sprubuja ze mozna inaczej zaszalec ,bo dobry sex w zyciu jest najwazniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×