Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość saldek

dominacja kobiet

Polecane posty

Gość ricco2008
Heja! Nie wiem czy to stronka akurat dla mnie ale coz,bladze mzoe lecz ta potrzeba wymusz wrecz napisanie tu paru slow... Mianowicie bylem w ukladzie pare lat z Parka-wszystko okej,nawet pieszczotki ich obu zaczely sprawic mi przyjemnosc lecz nigdy nie robilem tego bedac oddanym PANI czy tez 2-PANIOM, teraz wiem ze chce tego,chce byc zdominowany przez KOBIETE, chce spelniac JEJ polecenia rozkazy i inne... uwielbiam dlugo namietnie lizac i ssac az do odlotow,do spijania+zlizywania do ostatniej kropelki nektarku z Myszki, tez piss na mnie i do ust-bede pic ten zloty deszczyk,oddam sie w Twe wladnie,moge zalozyc damska bielizne,crossdressing,inne zabawki z PANIAMI tez PARKA!!! jestem wesolym zdrowym dyskretnym i bezpruderyjnym! prosze o kontakt na emiala lub tel 698ZeroosiemPiec985 jestem z warszawy i stad oczekuje odzewow,tez mazowieckie,dojade!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam kobiety dominujace ze slaska na gg 43027204 ulegly brunet 34 czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brunecie a masz maila???jak mozesz podaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniiii
A ja szukam uległego dla siebie,jest tu taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoki32@vip.onet.pl czekam na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex super ale coś mało więc wprowadziła dominację ja uległy wiązanie i pas wytrzymałem 8 razy ale pupa boli -przebrała mnie za kobietę najlepsze było jak graliśmy w karty ja zawsze wygrywam sex ona na mnie ale los się odmienil i przegrałem zero sexu !!!!ubrała mnie w pończochy i koszulę nocną bez majtek spałem 3 noce myślałem że się wscieknę zabawy się skończyły bo zmarła moja żona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpuszysta wiola
super dominacja kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka 45
super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka 45
witam was , moje wierne i oddane pieski , zawsze przy spotkaniu jestem ubrana sexi i podniecam mojim wygladem faceta tak zeby on sie bardzo podniecal i to robie z nim kilka razy az widze ze on mnie pozada , bo w sexie jest najwazniejsze zeby facet chcialby mnie pozadac i miec , ja mu pokazuje moja myszke w roznej pozie a takze jak sie podniecam i tu widze jego erotyczne zachowanie kiedy juz chce to ja mu przerywam tak zeby sex byl zalezny odemnie wylacznie kiedy ja mam ochote na niego , i to jest wspaniale jak facet prosi ciebie na kolanach aby miec z toba orgazm , a ja mu wtedy stawiam warunki zeby mi spelnil przed orgazmem np. wypicie odemnie mojego zlotego deszczyku , i to tez zmuszam go aby o to ladnie poprosil kilka razy zeby pamietal jak sie ma zachowac wobec mnie , daje mu to ladnym duzym kielichu i musi patrzec i sie podniecac jak ja oddaje zloty deszcz to musi mu sie utrwali w jego psychice i wtedy mu podaje do wachania i po kropelce do spijania pomalu tak zeby zapamietal zapach i smak , to przy nastepnym razie zawsze bedzie chcial oto poprosic , kazde kropelki mu smaruje pod nosem , na szyji , za uszami i nacieram mu wlosy na glowie , tak musi psychicznie zapamietac moj zloty deszcz , albo polewam mu chlebek lub bulke i podaje mu do jedzenia to musi mu wpasc w rytm jego swiadomosci ze on musi spelniac moje rozkazy , bo w innym razie dostaje bicie po jadrach a to go boli i nigdy nie odmowi , moja cipka musi sie napatrzec do syta tak zeby kiedy bedzie sam zawsze bedzie jej pragnal i mojego zloego deszczu .facet jest wzrokowcem to tez ladniej podanej cipki do ogladania daje mu komfort erotyczny na przyszlosc i nawet braku spotkania ze mna bedzie sam sie g****il a widok mojej cipki bedzie mial przed oczyma i swoja zakodowana psychika powodzenia moje pieski do nastepnego razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
JA tez mam kontakt z domina moja i musze powiedziec ze musze byc lojalny wobec niej , o kazdym spotkaniu z inna kobieta dostaje kare surowa jak spowiedz i kara pani bicie po jadrach a tego juz nie chce i tylko mam kontakt z moja pania choc ona tez mnie mocno tresuje poprzez uwielbienie jej i oddanie trzci i wiary tylko jej , musze jej calowac cale cialo od stop az do glowy , musze opddawac sie erotycznie tylko w jej obecnosci jak ona mi na to pozwoli , zmusza mnie systematycznie do pozadania jej tylko ciala i podniecenia sie na jej widok , pokazuje mi swoja cipke a ja musze sie na jej widok poniecac i ona to obserwuje w jakim stopniu juz jestem , kazde szybkie podniecenie chlodzi mi biciem rurka po jadrach az mi opadnie i na nowo znow mi kaze sie podniecac i tak nieraz kilkanascie razy , az musze prosic ja zebym doszedl do orgazmu , to tez nie raz musze sie sam g****ic patrzac na jej cipke bo to sie ma mi utrwalic w glowie sex to tylko z moja pania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
najlepszym sposobem na facetow jest dominacja psychiczna , jak sie jemu nakladzie do glowy kilka razy to samo to 80% mu sie w glowie koduje i to na nastepne spotkania ma jak znalazl , musi wiedziec ze ja jestem pania a on psem i musi akceptowac moje rozkazy // zawsze ustalam z nim nastepne spotkania jak nie przyjdzie bez wytlumaczenia to juz ma przechlapane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
ja mialem przypadek ze sie spoznilem na spotkanie to mi kazala sie masturbowac az 8 razy bo wiecej juz nie moglem i patrzec i podniecac sie cipka , ale po wyjsciu od niej to mi sie nogi trzesly byly jak z waty i musialem usiasc szybko w parku i godzinke odpoczac , to bylo tak wyczepujace ze nie zdawalem sobie z tego sprawy , ze kilka razy po sobie orgazm tak wyczepuje caly organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Pań rozważa możliwość usunięcia jąder swojemu pieskowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikson
ja musze opowiedziec o moim spotkaniu u mojej pani , to ona mnie powiesila za jadra w dzwiach , nogi i rence zwiazala i mnie za jadra podniesla do gory tak ze cale cialo bylo w powietrzu , obmyla pare razy moje jadra zimna woda ze byly male ale jedrne , i wziela igle i wbila szybkim ruchem raz w jedno raz w drugie to bylo tak bolesne ze sie ze sikalem a potem wziela igle i wbijala pomalu w jadra i tak wisialem godzine , pozniej musialem prosic zeby je wyciagnela a mnie uwolnila z tych linek , jak to wyciagala to tez mnie bolalo ale musialem dziekowac za kazda wyjeta igle , mowilem pani zeby i dala wode do picia ona orzekla dam ci cos lepszego tylko otworz gebe i mi nasikala prosto do buzi i co smakowalo to jest lepsze od wody musialem jej podziekowac i prosic pania o nastepne spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam byc kopany i bity po jajach przez kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...tylko gdzie zrealizowac takie marzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległłła kotkaaa
Serwisy z ogłoszeniami bdsm, fora tematyczne itp. Tylko szukaj prawdziwej Pani a nie prostytutki za kasę bo to nie będzie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciała wejść w tematy SM :) gdzie mam szukać takich piesków ? bo chętna jestem takiego wytresować :) zadać ból, być jego Panią, ma srać i ****ać na moją komendę, ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chętnie spróbował takich zabaw jestem z warszawy dokładniej z ursynowa i najbardziej lubię dominację i karanie kopaniem w jaja mój numer gg to 52292713

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30-latek, wysoki, szczupły pozna dominującą, kapryśną Panią, mającą ochotę wytresować go na osobistego sługusa-niewolnika Poznań bezpanski.p@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"puszysta wiola",czyli grubaska.Nie cierpie obzartych,tlustych facetek.Jestescie obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 17:08, poter77 napisał:

sex super ale coś mało więc wprowadziła dominację ja uległy wiązanie i pas wytrzymałem 8 razy ale pupa boli -przebrała mnie za kobietę najlepsze było jak graliśmy w karty ja zawsze wygrywam sex ona na mnie ale los się odmienil i przegrałem zero sexu !!!!ubrała mnie w pończochy i koszulę nocną bez majtek spałem 3 noce myślałem że się wscieknę zabawy się skończyły bo zmarła moja żona

Jezeli partnerka jest dominujaca to w seksie ciagle urozmaicenia, ciagle pomysly ale jezeli ona cie naprawde kocha to i ty mozesz wiecej sie poswiecic i polubic. Jezeli jestem przywiazany to moge duzo wiecej pasow przyjac a co bardzo wazne to to ze jestem 'w pozycji', nie moge skrecac sie lub zwijac z bolu, jedynie to po prostu ryczec ale i na to jest sposob ktory mozna wczesniej z partnerka omowic. Po okolo dwoch latach bycia razem moja kobieta zaczela mnie takze ubierac w jej ciuchy, najpierw biustonosz i majtki, a potem jej nocna lekko niebieska koszula i tak dalej az pewnej zimy zapragnela zebym tak ubrany poszedl z nia na spacer do parku, gdy zaoponowalem otrzymalem takie pasy na dupe ze przyrzeklem waszystko zrobic co ona zechce. Kazala mi wiec ubrac jej krotkie czarne futro a ona ubrala drugie swoje bardzo dlugie. Spedzilismy okolo 2 godzin spacerujac po parku i ku mojemu zadowoleniu prawie nikt nie zwracal na nas uwagi dlatego polubilem jej ciuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.06.2020 o 13:58, willie napisał:

Jezeli partnerka jest dominujaca to w seksie ciagle urozmaicenia, ciagle pomysly ale jezeli ona cie naprawde kocha to i ty mozesz wiecej sie poswiecic i polubic. Jezeli jestem przywiazany to moge duzo wiecej pasow przyjac a co bardzo wazne to to ze jestem 'w pozycji', nie moge skrecac

caning to forma spankingu, kiedy panie biją rózgami aż do krwi - byłbyś gotowy na takie poświęcenie?

https://x.imagefapusercontent.com/u/sub4U2use2012/5544849/511412040/Caning-0020.jpg

bije się nie tylko po tyłku ale także po udach i nogach oraz plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawidłowe uderzenie nie ma być mocne aby nie uszkodzić organów wewnątrz, może być wręcz lekkie ale ma przeciąć skórę tak aby bardzo i długo bolało oraz goiło się dopiero po dłuższym czasie. W ten sposób kara nie robi krzywdy ale jest bolesna i długa. Zagoi się ale trochę potrwa

http://www.womenthatspankmen.com/wp-content/uploads/2014/04/Jade-copy.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2020 o 09:29, ddt30 napisał:

prawidłowe uderzenie nie ma być mocne aby nie uszkodzić organów wewnątrz, może być wręcz lekkie ale ma przeciąć skórę tak aby bardzo i długo bolało oraz goiło się dopiero po dłuższym czasie. W ten sposób kara nie robi krzywdy ale jest bolesna i długa. Zagoi się ale trochę potrwa

http://www.womenthatspankmen.com/wp-content/uploads/2014/04/Jade-copy.jpg

Widac ze ta kobieta robi to z milosci do swego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2020 o 09:26, ddt30 napisał:

caning to forma spankingu, kiedy panie biją rózgami aż do krwi - byłbyś gotowy na takie poświęcenie?

https://x.imagefapusercontent.com/u/sub4U2use2012/5544849/511412040/Caning-0020.jpg

bije się nie tylko po tyłku ale także po udach i nogach oraz plecach

Te panie bardzo przesadzily, bije sie tylko po tylku aby bolalo ale zeby nie zrobic krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w samotne walentynki spotkałem się z przyjaciółką i opowiedziała mi że marzy jej się mieć takiego faceta który byłby przy niej cały czas nagi i uległy i robił absolutnie wszystko czego ona chce bez względu na wstyd, upokożenie, i zboczenie, jedynie w ramach prawa i bez zadawania bólu. Powiedziałem jej, że mogę spróbować, może być ciekawie. Momentalnie zrobiła się czerwona na twarzy, uspokoiłem, że to tylko żarcik, a ona na to, że podniecił ją fakt, że zobaczy mnie nago, przyjaciela. Powiedziałem, że mam do niej zaufanie i mogę chodzić przy niej nago i robić co zechce, nawet od zaraz. Szybko zerwała się z krzesła, założyła kurtkę i powiedziała że idziemy do niej. Dodałem, że niekoniecznie musimy być grzeczni, w pewnych mniej legalnych do bycia nago miejscach też możemy się pobawić. Odparła że mnie kocha, zabierze mi wszystkie ubrania i dzisiejszej nocy już nie odda, ani nie pozwoli mi spać. Doszliśmy do jej bloku, weszliśmy na klatkę schodową i poprosiłem ją o reklamówkę. Zdziwiona dała mi ją a ja zacząłem się rozbierać. Ona w szoku że przecież jeszcze 8 pięter do niej a ja że tym lepiej, większa adrenalinka. Wrzuciłłem kurtkę do reklamówki, potem buty, koszulki, spodnie, skarpetki i majtki i oddałem jej. Na początku było mi trochę zimno i nieswojo być gołym w obcej klatce schodowej, ale po chwili zrobiło mi się gorąco widząc jak ona patrzy na mojego peniska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×