Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość saldek

dominacja kobiet

Polecane posty

Gość edikson
ja bylem raz sprubowac sexu na boku ze znajoma a teraz przeksztalcilo sie w jej dominacje i te wpisy co sa wczesniej to je musialem przejsc bo te kobiety to wprowadzaja coraz to nowe rzeczy zeby wciagnac faceta do siebie i bez tego nie idzie sie oprzec, a w dodatku robia slubowanie i przysiege zeby z tego sie tak latwo nie wydostac , podawanie swojego nektaru i zlotego deszczu to jest cel wazny dla nich ,to tez kaza wachac i pic pomalu zeby dzialalo na nasza podswiadomosc, psychike bo wiedza ze tam sa rozne fermony ktore dzialaja mocno na facetow i jego psychike i odanie sie tylko jej i tu jestes w jej recach , jeszcze te mocne glosne slowa co ci wkladaja do glowy i kaza ci powtarzac wielokrotnie zebys zapamietal anie wykonanie to bardzo ostra kara zebys sie nie wycowal to jest tez celowo zeby zrobic ciebie poddanego psa , niby w delkatny sposob ale potem lgniesz do niej jak muchy do miodu . glosne kilkakrotne powtarzanie tej regulki ze jestem psem i suka i musisz byc pani tylko oddany na jej zachcianki i rozkazy utrwala nam sie w glowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
wspaniale relacje z kontaktu z domina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
bylem u dominy lecz ona pila sobie winko a mi kazala szczepac konika 5 razy do szklaneczki i dolala troche winka i kazala to wypic , troche zlapala za kutasa i na tym koniec na dzisiaj powiedziala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie to bardzo ale niestety narazie niemam komu sluzyc jestem bezpanskim psem z warszawy jakby jakims cuden znalazl sie ktos kto chce przygarnac poslusznego pieska prosze pisac na email w nicku odpisze na kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
Drodzy panowie , swojej dominy czyli pani musicie szukac , blisko siebie , zamieszkania , bo to musi byc czesty kontakt tylko ze swoja pania . jesli zostaniesz dla pani pieskiem - suka to musisz byc jej tylko wierny bo to jest obcowanie we dwoje co na poczatek jest to przyjazn , zauroczenie pania ze mozesz byc dla niej oddany ,i taki cykl szkolen to trwa dluzej , bo kazda pani chce sie od ciebie dowiedziec jakie masz skonnosci sexualne , na co liczysz ze strony pani ,jak czesto chcialbys uprawiac sex ,co u kobiet lubisz najlepiej , dupke , nogi piesi itd. a kiedy tylko pani sluzyc , pamietaj kiedy zdecydujesz sie na taka relacje pani - piesek , to tu sie za toba juz dzwi zamykaja i jestes tylko skazany na posluszenstwi i calkowite oddanie sie pani , moga byc pochwaly , ale tez czesto i ostre kary , bo to sa nasze wspolne relacje i slubowania oraz przysiega , ktorej nie mozesz zlamac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
bylem u swojej pani , ona mi kazala wyczyscic lazienke na blysk , to mi zajelo troche czasu , potem przyszla do lazienki oddala mocz do muszli i kazala mi wachac, widzisz piesku musisz zasmakowac zlotego deszczu bo to bedzie teraz twoj ulubiony napoj , i wsadzila glowe do muszli i pij teraz psie , spytala mnie czy lubi moj zapach napoju boskiego , choc na poczatek byl nie bardzo , ale potem go polubilem , bo mi ciagle krzyczala nad uchem ze to jest napoj dla ciebie i bedziesz zawsze o niego prosic ,gdy glowe mialem w muszli usiadla mi na glowie i oddala zloty deszcz na moja glowe , a wlosy mialem dlugie ladne ,no widzisz psie teraz bedziesz mial zloty deszcz zamiast szamponu do wlosow , kiedy trzymalem glowe w muszli a pani siedziala mi na glowie zlapala mnie za kutasa i zaczela mi nim ruszac , mowiac no szybciej psie sie spuszczaj bo ci zaraz zrobie lanie , potem jeszcz wziela mydlo i mi wsadzila do tylka , musisz byc psie czysty i kazala mi sie ubrac i wyjsc na dzisiaj jest dosyc powiedziala do nastepnego spokania tylko nie zapomnij . kiedy wyszlem mydlo w dupie tak mnie zaczelo swedziec ze weszlem do najblizszej piwnicy i chcialej je wydostac ale nie bylo latwo , i tak krecac dupka zaszlem jak najszybciej do domu i lazienki napuscilem wode , a z tylka szla piana za piana mialem cala wanne i po pewnym czasie zmusilem sie i mi ta reszta mydla wyskoczyla , ale po pewnym czasie nabralem ochoty na ten sex analny zeby mi zawsze go robila moja pani ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina danka
do mnie facet jak przyjdzie to mu od razu kaze sie rozebrac w pokoiku i czekac na kolanach na pania , ja przychodze ubrana w krotka spodniczke i skromna bluzeczke i na wysokim obcasie bo to facetow najbardziej podnieca , facet musi prosis jeszcze raz o spotkanie ze mna ze bedzie wykonywal moje polecenia . siadam w rozkroku i sie pomalu masuje i obserwuje faceta kiedy sie podnieca i jak mocno , gdy sie szybko podnieca to ja pejczem go po kutasie zeby opadl i dalej to robie i go obsewuje , kazac mu sie podniecac moim oczkiem , masz wlozyc paluszek w oczko i go oblizywac i zawsze mu mowie ze to pani musisz spelniac przyjemnosc , po czsie gdy widze ze juz wiem co na niego dziala to tylko mu podsuwam te rzeczy ktore go podniecaja , kazalam mu wsadzic w tylek swojego kutasa a ja go mocno scisnelam to on przez moment juz mial wytrysk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edikson
ja czesto kontakt z oja Pania , pewnego razu gdy przyszlem do niej , wprowadzila mnie do pokoju i kazala mi sie rozebrac i czekac na pania , a tam juz byl tez facet rozebrany ktory juz czekal . weszly 2 panie dominy i kazaly padnac do ich nog i prosic o lekcje szkoly dla pieskow , po tym czasie wziela pani gazete podpalila i kazala stanac w rozkroku i opalila mi wlosy na jajkach to trwalo sekunde , pozniej wziela sznurek kolorowy i mnie zlapala mocno za jajka i naciagnela je i zaczela nim rowno okrecac skore od jaj az do kutasa , to sie wydluzylo o ponad 10 cm , a jadra byly w tym czasie mocno scisniete az fioletowe , i powiedziala teraz piesku bedziesz tak chodzil , i drugiemu pieskowi tez tak zrobili , potem kazala tylkami zblizyc sie a oni chwycili za zwiazane jadra i zaczeli nini walic jedno o drugie , dla nich to byla zabawa dobra , ale dla nas te uderzenia jadra o jadro to bardzo bolalo , pozniej zrobili konkurs ktory pies przeciagnie sie za jadra najdalej one w tym czsie poganiali kazdy swojego pieska , albo przczepili banki 5 lit z woda do jajek i kazali nam biegac to dopiero szarpalo nas za jajka , pozniej musielismy sie wspolnie zabawiac , czyli musialem suce brac kutasa do buzi i pokazywac pania kiedy i jak facetowi to sprawia najwieksza przyjemnosc , musialem mu skorka poruszac az kiedy pies dojdzie do szczytu to pani wtedy przerywala nie tak szybko piesku , musialem opowiadac i wykonywac co i jak pieska najbardziej podnieca , choc dobrze wiedzialy ze scisniete mocno jadra to psa bardzo podnieca i tez caly czas mialem zwiazane mocno jadra zeby byc podnieconym to wtedy bedziesz piesku wykonywal wszystko co ci kaze , tak scisnietymi jadrami musialem miec az do nastepnego spotkania bo pani chciala zobaczyc jak facet zacznie skomlec i prosic o spotkanie , co nieraz mi utrudniala zeby byl barzej napalony na swoja pania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suyczka45
masz problem ze znalezieniem dominy kobiety , to jest proste jesli juz korzystasz z uslug swojej pani , to musisz sie jej zwierzyc ze swoich sklonnosci sexualnych , i porozmawiac z nia szczerze ze chcialbys byc ulegly wobec niej , i wykonywac jej polecenia oraz kary ktore ona ci sama wymysli , napewno sie zgodzi na to , bo kazda kobieta pragnie miec faceta uleglego ktory spelni jej wszystkie marzenia erotyczne i takze finansowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suka45
Facet ktory chce sluzyc i byc w pelni oddany swojej Pani , to musi spelniac wiele warunkow , to nie jest spotkanie 1 lub 2 razy , ale musisz wiedziec ze chcesz tego , i bedziesz w pelni oddany niwolnikiem swojej Pani , nauka i oddanie trwa dluzej , musisz sie nauczyc wiernego sluzenia , pani bedzie cie tresowac tak jak swojego pieska , bedziesz siadal , lizal stopy , bedziesz sie podniecal cala sylwetka , nogami biustem , czy recami , plecami itd . Pani gdy zauwazy ze cie naprawde podnieca kaze ci piescic i calowac cipke i jej oczko , i tu musisz sie sprawdzic ze te elementy ciala cie naprawde podniecaja , obserwuje ci kutasa jak szybko dostaje wzwodu , na co jestes bardzo uczulony w sexie , Gdy przejdziesz takie wstepne szkolenie Pani ci mowi ze mozesz przejsc do slubowania ze bedziesz oddany jej i zostaniesz wiernym tylko jej , poczas przygotowania do tego uroczystego momentu musisz sam sie onanizowac patrzac na kazda czesc ciala i to moze byc nawet kilkanascie razy az osiagniesz wytrysk , ktory zbiera do szklaneczki , Pozniej Pani zaklada penisa na biodro i kaze ci go lizac i calowac i mowi ze od dzis to bedzie moj penis suko o ktorego bedziesz zawsze prosic , potem kaze przyjac pozycje suczki i go wsadza mi go w tylek i teraz lapie za kutasa i nim porusza az doprowadza go do wytrysku , przy tej czynnosci glosno mi krzyczy do ucha ze od teraz jestem psem i suka i moze ze mna zrobic co chce a ja musze sie na to zgodzic , bo w przeciwnym razie jest kara , i to musze powtarzac wiele razy zebym nie zapomnial kto tu rzadzi . a jak sie teraz dobrze spelniam , Pani oddaje swoj boski napoj do miski i dodaje do niego moja sperme i teraz suko wachaj i pij go pomalu to bedzie twoj swiety napoj w dniu twojego slubowania , i lapie mnie za jadra i uderza 3 razy mocno piescia w nie to na znak naszej przysiegi psie ze bedziesz tylko swojej Pani oddany i posluszny , w przeciwnym razie czeka cie suko kara jak bicie po jadrach . przy kazdym przywitaniu bedziesz bity po jadrach zebys wiedzial gdzie przyszles a na odchodne tez dostaniesz po jadrach zebys pamietal o swojej Pani , ze masz ja odwiedzac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina- danka
pytacie gdzie tego dobrego sexu sie mozna nauczyc , to wejsc na strone WWW.ROKSA.PL a tam znajdziecie oferty pan dominujacych dla calego kraju , z telefonem , Powodzenia my czekamy na was panowie aby WAS SZKOLIC , zeby mogli dac przyjemnosc nam kobieta , w mysl reguly DOBRY FACET DLA KOBIETY - TO PIESEK -SUKA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina- danka
Jesli facet przychodzi do mnie pierwszy raz i chce poznac swoja Pania - domine , to na poczatek zacznie szkolic psychicznie i fizycznie , musisz sie nauczyc zasad posluszenstwa wobec pani , i bedziesz uczony psychicznie ze od teraz jestes dla pani psem i suka i ona bedzie czerpala radosc ze sexu a ty jej musisz dac i ja zaspokoic , wiele razy powtarzam takiemu przyszlemu pieskowi ze juz nie jest facetem przywodczym ale jest w pelni oddany pani , potem zaczynam z facetem zabawem i na poczatek zakladam mu obroze na szyje zeby sie pomalu przyzwyczajaj do swoich obowiazkow ,i prowadzam go po pokoju na czworakach z wykonaniem roznych polecen , od przysiadu , podskakiwania , szczekania do calowania moich nog , rak i juz przy takiej nauce zeby piesek byl posluszny daje mu juz batem za zle wykonanie polecenia , zakladam mu tez kolko na jajka zeby byl ciagle podniecony , kolko 2,5 cm zakladam poprzez rurke przecietna wzdluz , i wkladam do niej jajka i je mocno sciskam co wygladaja jak dwie kluski a na koncu mam przygotowane kolko ktore przesuwam po rurce , i jajka mam juz przelozone a kutas w tym momecie coraz bardziej sie napreza , kazdemu pieskowi nadaje moj kolejny numer i wykonuje tatuaz jego na koncu kutasa , tak jak go bedzie bral do reki zeby zawsze pamietal ze nalezy on do swojej Pani . zawsze wykonuje spowiedz przyszlego pieska to tez mam , stojak -spowiednik gdzie wkladam mu jajka i przekladam klamra i podkrecam do gory za jajka tak zeby piesek stal na palcach , a rece z tylu ma zwiazane zeby wiedzial ze z stad tak szybko nie ucieknie i ja tu rzadze ,ja wtym czsie siedze na przeciwko niego z rozchylonymi nogami tak zeby widzial moja cipke i od czasu do czasu ja masuje delkatnie i widze w tym czsie jak on sie mocno podnieca to ja go pejczem po jadrach nie tak szybko psie , musisz czekac az ci pani pozwoli i sie wszystkiego wypytuje co sklonilo go przyjsc do mnie , jak sie onanizuje i ile razy dziennie , jakie kobiety lubi najbardziej , co go u kobiet podnieca , co mysli w tym czsie jak sie onanizuje , jakie kobiety na ulicy gdy widzi go podniecaja , jak cos sklamie to ja to przeciez wiem bo nie jeden pies mi sie spowiada to otrzymuje bicie po jadrach pejczem to go zaraz przywoluje zeby mowil prawde , i tu sie bardzo duzo dowiadujemy ciekawych rzeczy o facetach co sadza o kobietach , o ich marzeniach sexualnych , teraz mowie przyszlemu pieskowi ze odbedzie sie jego slubowaniw wobec przyszlej swojej Pani , wiec zakladam penisa na swoje biodra ale najpierw wkladam mu do tylka reke zeby byl troche juz na poczatek rozluzniony i wkladam mu swojego penisa , piesek w tym czsie musi przjac postawe pieska zeby juz sie uczyl ze jest oddany swojej pani , a ja go druga reka lapie za kutasa ktory jest juz bardzo sztywny i go poruszam z przerwami , bo w tym czsie to go szkole ,do pelnego wytrysku , ale w tym czsie to mu glosno mowie do ucha ze od teraz jest PSEM-SUKA i smieciem i oddany tylko swojej Pani i on to musi mi powtarzac kilkanascie razy zeby to dobrze zapamietal , gdy juz piesek nauczy sie dobrze posluszenstwa i powtarzania tego co mu powiedzialam do ucha , a najbardziej to dziala jak mu krzyczysz glosno kolo ucha to on to szybko psychicznie pamieta i utrwala mu sie to w glowie ze ma tylko jedna swoja pania. dalej w tej ceremoni slubowania i przysiegi biere duzy kielich i kaze mu go trzymac oddaje mu swoj BOSKI NAPOJ i teraz bierz go pod nos i go wachaj i sie nim podniecaj i pij go pomalu jezyczkiem bo jestes teraz pani pieskiem a pani chce to widziec jak sie w tym lubujesz . I teraz w tym momecie psie tracisz swoja meskosc i oddajesz ja dla swojej Pani , zapamietaj to ze sex bedziesz mial tylko za moja zgoda kiedy ja ci na to pozwole , pozniej na poczestunek wysypalam cipsy na talerz i oddalam na niego swoj napoj boski , widzisz psie jak o ciebie dbam , a teraz zjedz sobie bo zabawa trwala kilka godzin , a ja w tym czsie zrobilam sobie drinka i bylam zadowolona ze piesek bedzie mi wierny i spelnial moje marzenie i zachcianki sexuale , ktore pragnie kazda kobieta miec tak upokorzenego faceta pod swoimi nogami . po takiej nauce zaden facet nie odszedl , a przeciwnie przychodza do mnie tak czesto ze ustawiam im grafik , to tez mam ich tatuaze numeru na kutasie zeby sie nie pomylic , po imiona ich nie sa mi potrzebe , bo wszyscy sa dla mnie moimi pieskami ktorymi sie opiekuje .pieskom przebijam tez skorke pod zoledzia kutasa i zakladam i tam kolko male i mowie im ze kazdy dobry pies musi to miec do dobrej zabawy a takze podejrzanym pieskom zakladam klodke za to kolko i kolko na jadrach zeby sie nie gwalcili poza mna , ja im mam tylko na to pozwalac , wtedy czesto dzwoni i chce sie umawiac czesciej , bo mowi ze ma bardzo jadra nabrzmiale az go bola i oto mi chodzi zeby moc nim sterowac , to faceci wykonaja za pozwolenie na sex wszystko o co poprosze . daje im tez zdjecie swojej cipki i oczka na fototapete do komorki ze jak tylko odbiera telefon to widzi moja cipke i juz w tym momecie mysli jak by sie tu ze mna spotkac , jednych szkole zeby sie tylko podniecali cipka a drugich zeby sie podniecali moim oczkiem i to tez takim daje zdjecie ktorego on potrzebuje zeby mogl sie na widok np. oczka podniecac to jest bardzo dla mnie mile jak faceci mnie pragna i sie podniecajace , ze mozna tak facetow wyuczyc i skierowac na taka czesc tylko ciala ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
jam tez ciagle kontakt z moja pania , i jak tylko wejde do jej mieszkania , to sie od razu czuje w innym swiecie , pani ubrana krotka spodnice i bluzeczke z widocznm biustem i ladnym usmiechem , buty na wysokim obcasie to jest tak zniewalajace ze od razu na jej widok jestem dla niej calkowicie oddany , ona to widzi po mnie ze mam maslane oczy i ze mna robi wtedy na co ona ma ochote a ja jej spelniam zyczenia i tez mi zrobila tatuaz pieska na czubku kutasa , jak mowila to symbol wiernego oddania sie swojej pani , gdy tylko go chwytam kutasa do reki to widze pieska ze go mam i juz nie mysle o innej tylko o swojej pani , a mieszkamy na tej samej ulicy wiec kontakt mamy wspanialy , choc jestem zonaty , to ciagle mysle o niej bo jednak gdy kobieta wyrucha faceta to on traci swoja meskosc i staje sie dla pani suka na kazde jej zawolanie , to jest tak mocne psychicznie ze ona jest nad toba , a ty jestes przez nia zniewolony i jej tylko oddany . znacanie sie psychiczne nad facetem i ciagle mu wmawianie ze jest psem uleglym , to sie facetowi po pewnym czsie to w glowie koduje i ta osoba wtedy zostaje wobec swojej pani wiernym niewolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
ja czesto na moje spotkania moim facetem - pieskiem zapraszam moje znajome dziewczyny , ktore nie mialy jeszcze z facetem stosunku , bo sa niesmiale lub puszyste lub kobiety ktore nie maja dluszy czas nic z facetem .ja im tu pokazuje jak mozna sobie podporzadkowac faceta i zrobic z niego poslusznego pieska , niektore sa bardzo zdziwione ze przychodzi facet tak ladny inteligentny i mozna z niego zrobic szmate , a wszystko przez to ze ja spelniam jego fantazje erotyczne i zarazem swoje , bo chyba najlepiej jest kobiecie jesli on jej zrobi pelen orgazm , to on wtedy jest bardzo zadowolony , zawsze przy takich spotkaniach pijemy my sobie drinka co piesek nas obsluguje , a potem jak sie dziewczynie spodoba to go bierze i zaklada penisa i go rucha aby byl tylko dla niej bo facet wyruchany przez kobiete to juz jest jej , bo traci swoja meskosc , a przy tym jeszcze mu glosno do ucha krzyczy ze jestes psem i suka bo dales sie wyruchac , i z pokora facet spuszcza glowe na dol i mowi tak pani teraz jestem twoim psem i prosze o dalsze rozkazy , wiec my mu sikamy do miseczki i kladziemy na taboret i kazemy mu to wachac i maczac co jakis czas usta zeby probowal smak , nieraz robimy konkurs zawiazujac mu oczy i sikamy do misek i kazemy mu odgadywac czyj to jest napoj , to tez przedem kazemy mu zapamietac kazdej z nas siki jesli nie zgadnie to mu dajemy kare , wiazemy mu rece do nog a za kutasa wieszamy w dzwiach do gory i go uderzamy kazda po kikanascie razy piescia po jadrach ze nieraz az sie sika , albo kazemy mu stanac w rozkroku a my go kopiemy po jadrach i musi zawsze mowic dziekuje ci pani i prosze o wiecej ? wspaniala zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
najbardziej wyrzywaja sie panie kiedy sa dwie i maja alkohol to im pomyslow wtedy nie brakuje , wtedy kary sa za byle co i to mocne i takie imprezy przewaznie robia w piatek lub sobote , wtedy ich musze zadowolic sexualnie kilka razy poprzez rozne pieszczoty a mi kaza ich zabawiac i opowiadac jak sie faceci onanizmuja , co ich podnieca ,kiedy to robia i w jakim wieku zaczynaja , czy lubia panie starsze doswiadczone czy mlode , musze je masowac cale cialo a mi w wolnej chwili kaza zbic sobie konika , a oni patrza jak ja to robie , kiedy mam juz dochodzic to mi przerywaja bijac pejczem po kutasie ,nie teraz psie i to robia kilka razy zebym cierpial a im sprawial przyjemnosc ze mi przeszkadzaja , kaza mi calowac oczko i wkladajac palec mam go oblizywac i mam to smakowac , musze im ladnie wygolic cipeczki , zostawiajac na gorze wzorki jakie mi narysuja , oczko tez musi byc wygolone i cale kremami musze je smarowac zeby ladnie sie prezentowalo , wykonuje zdjecia cipki i oczka kikanascie razy oni wybieraja najlepsze i musze je wywolac w najwiekszym formacie ,po jednym daja mi do domu zebym oprawil w ramke i powiesil w pokoju gdzie spie , moja pani nieraz mnie odwiedza i sprawdza czy nie mam kogos i czy wisza te zdjecia ktore mi je dala , raz nie mialem zdjecia jej oczka powieszonego na scianie tylko lezalo na szafce, to mi zwiazala rece i tak mocno mi skopala jadra ze 2 tygodnie mnie bolalo i teraz od tego czasu zawsze wykonuje to co mi kaze , nawet gdy mnie spotyka na ulicy to mi kaze isc za nia do sklepu i wchodzimy do kabiny i sprawdza mi czy mam zalozona klodeczke na jajka i penisa bo jak bym nie mial to dostal tez bym lanie po jadrach a tego niechce , wiec ja pani slubowalem i jej bede tylko sluzyl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny temat. Znany mi i z teorii i z praktyki. Jednak zawsze jest problem ze znalezieniem Dominy. Może jest jakaś Pani z Mazur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
Napisze ja swoje przezycia pierwszy raz z facetem -pieskiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
Nie mialam nigdy faceta ale po rozmwie z moja znajma , ona mi zaproponowala mi spotkanie z facetem -pieskiem , choc o tym wczesniej nie wiedzialam , BYLO BOSKO -PRZEZYLAM SZOK EROTYCZNY KTORY PAMIETAM GO DO DZIS : BYLO CUDOWNIE NIE WIEDZIALAM ZE TAK FACET ULGLY TO WIELKIE SZCZESCIE DLA KOBIETY ZE ON MOZE DAC TO ,co oczekiwalam tylko we snie i moich myslach nie zastapia to zadne filmy , ani opowiadania to trzeba przezyc prawdziwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że na tym spotkaniu był również sex w takim tradycyjnym pojęciu a nie tylko sama dominacja vel tresura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze na tym spotkaniu był sex w takim tradycyjnym znaczeniu a nie sama tylko dominacja vel tresura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
Widze ze jest zainteresowanie moim spotkaniem z facetem - pieskiem , niewiem co mam zrobic , czy je tu choc troche opisac , bo przezycie bylo ogromne , moze ze to pierwsze moje spotkanie i pierwszy raz sprubowalam sexu ,,,,,,,,,???????/////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
no teraz chce troche sie zwierzyc z moich cudownych przezyz/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
Umowilam sie na kawe u kolezanki , i ona mi zdradzila ze ma facetow tak sobie wyszkolonych ze jej wszystko zrobia o co tylko poprosze i co najwazniejsze ze w sexie to sa najlepsi , ja tylko jej sluchalam bo nigdy nie mialam tak bliskiej stycznosci z facetami , bo jestem puszysta 80 kg , biust 4 , to mnie troche krepuje , wiec ona na to faceci takie osoby lubia , zobaczysz jak ci beda calowac pupe i twoje jedrne cycuszki , musisz tylko sie odpowiednio ubrac , bluzke z duzym dekoltem zeby bylo widac twoje jedrne piersi , krotka spodniczke z rozporkiem zeby pokazac mu w ruchu wieksza czesc nogi , no i koniecznie szpilki na wysokim obcasie , no i trzeba wydluzyc rzesy , bo to sa nasze wabiki ,no i musisz sie do nich dyskretnie usmiechac , faceci lubia jak ich adorujemy ,musze przyznac ze mam 26 lat a piersi to mam zajebiste twarde . zwierzyli my sie wspolnie ze ja jeszcze nie spalam z facetem , a ona co mozna wyprawiac w lozku z facetami , jak ich szkoli , jakie sa posluszni ze za dupe to wszystko zrobia , jeszcze ty z taka figura sexu to masz pewny sukces u facetow , pomyslalam jak takiego faceta zdobyc zeby bylo cudownie i co najwazniejsze zeby mnie zaakceptowal taka jaka jestem . po wszystkich zwierzeniach umowilismy sie na nastepny raz , ze zaprosi na spotkanie faceta ze mi bedzie nawet jadl z reki i cie zadowalal jak ty mu powiesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
Na przyszle spotkanie nie moglam sie doczekac po tylu opowiadaniach jakie sie dowiedzialam o facetach od mojej kolezanki , choc na codzien byla cicha , skryta , ladnie sie ubierala , a nigdzie nie pracowala , zawsze mowila ze utrzymuje sie z opieki ,.spotkanie mialo byc za tydzien czyli w sobote , bo jest wiecej wolnego czasu i mozemy sie wtedy lepiej poznac i zabawic z facetem . caly tydzien tylko myslalam o tym spotkaniu , jak sie ubrac , zeby wygladac sexi , ciagle przymierzalam inne spodniczki i bluzki , a jeszcze makijaz zeby byl odpowiedni i te dluzsze rzesy , ciagle stalam przed lustrem i zmienialam co rusz to nowy makijaz , zeby byl odpowiedni do ubrania , i co najwazniejsze jak mi kazala ze mam ogolic sobie cipke , a u gory zostawic tylko taka myszke , bo faceci jak to mowia ,ze nie lubia miec puchacza w domu , tu mialam problem czym to wygolic czy maszynka elektryczna czy zwykla zeby nie bylo czerwono lub jakies uczulenia , ale zaczelam golenie usiadlam na fotelu przed lustrem i zaczelam przycinac wloski maszynka , zostawiajac rozne wzorki , co mi sie nawet to golenie spodobalo bo zaczelam bardziej lubic swoje cialo , i cipka byla bardziej sexi , no kolezanka jednak wiedziala co lubia faceci , wyglad byl jej cudowny , co chwile siadalam przed lustrem i sobie ogladalam z roznych stron cipke , to ja rozchylalam , to naciagalam lechtaczke , bo wieksza to tez sexi , gdy dotknelam swojej myszki reka zauwazylam ze jest taka mila ze mozna ja glaskac i co ze jeszcze to podnieca , dalszym problem mialam jakie stringi mam ubrac , oblecialam kilka sklepow i nakupowalam chyba ze 20 sztuk , przyszlam do domu i zaczelam je po kolei przymierzac , w ktorych bede najlepiej wygladac , zeby dupka byla najbardziej sexi . w ostatni dzien pozostal mi na fryzjera i kosmetyczke , tez nie wiedzial jaka ma byc fryzura , bo mam ladne wlosy czarne do ramion , wiec zroblam sobie lekko je nakrecilam rozrzucone spuszczajac na ramiona , wygladalam olsniewajaco , no te rzesy wydluzone daly piekny blysk w oku , co nawet gdy przyszlam na spotkanie to kolezanka mowila ale ty bosko wygladasz teraz ci sie zaden facet nie oprze juz na wstepie, nie mowiac kiedy zacznie sie do ciebie dobierac , wiesz ze teraz to mi sie bardzo podobasz ,wygladasz zajebiscie sexi , sama bym cie zaczela calowac i piescic , i w tej chwili zadzwonil dzwonek do dzwi ,,,,,,,,,????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
Drzwi sie otworzyly i wsdzedl przystojny brunet , kolezanka go zaraz przywitala dlaczego sie spoznia , cos chcial tlumaczyc ale ona w tym momecie chwycila go za jadra , mocno je scisnela ze az facet przysiadl z bolu , troche mi sie go zal zrobilo ze male spoznienie dostal juz na przywitanie kare . wszedl dalej przedstawila mi go ze to jest moj piesek - misio i podszedl do mnie i sie przywital ,pocalowal w reke , a ona w tym momecie krzyknela padnij do nog mojej kolezanki i caluj jej nogi , i tak tez zrobil , ja bylam troche z stremowana bo nie wiedzialam co mam dalej robic . potem kazala jemu sie obrocic kilka razy przedemna , zeby sie zaprezentowac , musze powiedziec ze na pierwszy rzut oka to mi sie bardzo podobal , idz do pokoju i sie rozbierz zobaczymy jak wygladasz nago , po chwili przyszedl nagi , tylko mial ubrane niebieskie slipki , byl cudownie zbudowany , bicepsy i ta klatka piersiowa , zrobila na mnie duze wrazenie , mysmy w tym czsie pilismy winko , a jemu kazala zeby sie mna zaczal opiekowac a ja na chwile wychodze jak ci cos odmowi to mi zadzwon , a wiesz co cie czeka powiedziala pani swojemu pieskowi , po chwili rozmowy zaczal sie do mnie zblizac ,dotykac moich wlosow i ramion i mowi jakas ty piekna , ja sie w tym czasie az zarumienilam bo nikt mi takiego komplementu nie mowil , caly czas bylam osoba wsydliwa i troche puszysta , co nieraz bylo tak ze ja stalam w drugim rzedzie , nie umialam sie sama zaakceptowac z mojego wyglada , a tu naraz jest zmiana i to mi mowi facet calkiem obcy , co go dopiero poznalam . gdy mi polozyl reke na nodze i zaczal ja przesuwac coraz wyzej , po ciele przebiegly mnie dreszcze i zaczal mi mowic ze uwielbia panie puszyste taka jak ty jestes , to mi jeszcze podniosl moje ego , zrobilo mi sie cieplo z wrazenia obcowania tak blisko , wiec to on zauwazyl mowi nie krepuj sie moze zdejmnij bluzeczke i tak zrobilam a on na to jakie ty masz piekne piersi i zaczal mi je dotykac delkatnie , moge pocalowac spytal , a ja na to rob jak uwazasz , i w tym momecie rozpial mi stanik koronkowy i ujrzal moje piersi , choc byl w slipkach zobaczylam ze one sie mocno mu powiekszyly czyli sie coraz bardziej napalal na mnie , po chwili wstaje a on w tym czasie zdjal mi dyskretnie spodniczke i zostalam tylko w koronkowych skapych stringach , kleknal przedemna i zaczal calowac moja muszelke przez stringi , wiec ja poczekaj zdjelam je i wsadzilam mu do buzi byl bardzo podniecony tym faktem , niewiem kiedy zdobylam sie ta relacje , chyba przypomnialam sobie jak mi opowiadala kolezanka jak ona tez tak robi , wiec ja mu kazalam zdiac slipki i zobaczylam pierwszy raz ,jaki jest duzy kutas tak mocno podniecony , a na jadrach mial zalozone male kolko , wiec spytalam po co to masz , on powiedzial ze to mu zalozyla jego pani kiedy slubowalem jej i zlozylem przysiege to mi zrobila tatuaz na czubku kutasa pieska , a ja ci go moge zmienic na kotka tylko ci domaluje wasy , wiec usiadlam na fotelu on mi lekko rozszerzyl nogi i ujrzal moja myszke ktora sama ogolilam ze wzorkiem na czubku , wiesz co pierwszy raz widze tak piekna myszke zadbana powiedzial co mnie unieslo w przekonaniu ze moge tak naprawde tez facetom cos pokazac ze jestem prawdziwa kobieta choc puszysta , to oni sa tez mna tak mocno zainteresowani , coraz bardziej bylam nim podniecona ze moja myszka ma grubsze wargi i odczulam ze mam az mokro w kroku , on na to jak ty pieknie cala wygladasz na sam widok twojej myszki to mnie ona tak podnieca ze nie moge wytrzymac , wiec go chwycilam pierwszy raz za kutasa i poruszalam nim ze dwa razy a on osiagnal tak duzy i mocny wytrysk , ze w sekundzie sperma trysla mi na brzuch , ja w tym czasie nie wiedzialam co mam robic , a on z tak pieknego ciala to ja to wszystko zlize i tak tez zrobil , pozniej wsadzil mi paluszki do mojej cipki , na co ja tak od dawna pragnelam zeby on to zrobil i zaczal mi piescic moj dzyndzelek , az mi zesztywnial to on mi wzial go do buzi i zaczal mi piescic jezyczkiem cala moja lechtaczke , co po chwili wsadzil mi pomalu tak mocno nabrzmialego kutasa i wtedy dostalam tak cudowny orgazm co pamietam go do dzis bo byl to moj pierwszy raz , razem lezelismy kilkanascie minut razem on mial swojego kutasa ciagle w mojej myszce a i tak przezylam jeszcze 2 orgazmy razem bez wyciagania kutasa , i tak nasze spotkania zaczely sie rozwijac ja nabralam wiecej pewnosci w siebie ze jestem artakcyjna kobieta dla faceta , choc jestem lekko puszysta kobieta , to powodzenie wsrod facetow nie narzekam , a z nim dalsze spotkanie opowiem pozniej ? BYLO WARTO ZACZAC , ZALUJE ZE TAK POZNO ZACZELAM ,TYLE MI PRZYJEMNOSCI UCIEKLO i ZNAJOMOSCI z FACETAMI A TO POMAGA W PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×