Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość saldek

dominacja kobiet

Polecane posty

Czyli można powiedzieć, ze Dominacja jest w każdej kobiecie tylko w dużej części przypadków ukryta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
Kobiety lubia sie dobrze zabawic i to z facetami , a najlepiej jest w sexie , oni na tle dupy zrobia wszystko ,my im wymyslamy to coraz nowe zadania ,nawet wam sie nie sni co facet moze zrobic dla kobiety , on zniesie rozne kary aby byc akceptowany przez nas , a nam sie to podoba ze mamy faceta pod butem , tez kary sa nieraz bardzo ostre ale on je musi akceptowac zeby mogl z nas czepac przyjemnosc ? w ten sposob sprawdzamy jego wiernosc , poprzez kary ,, czy on bedzie to lubial nasza wladze , poprzez upokorzenie psychiczne musi nas taka polubic ,odanie zlotego deszczu to musi byc dla niego rozkosz i tym sie musi tez podniecac , zrobienie drinka z naszego boskiego napoju to musi o niego prosic , musi miec to w pamieci i psychice swojej , to tez my go ciagle uczymy i wmawiamy mu glosno do ucha zeby pamietal ze kobieta jest tu przywodczynia w stadzie a on jest pieskiem na nasze rozne zachcianki ,ze wszystko co pochodzi od nas to wymaga na specjalna zasluge i dar pani ze mu to daje, faceta im bardziej sie zdoluje psychicznie i fizycznie poprzez rozne kary to jest bardziej oddany dla nas , a my to lubimy aby nam spelnial przyjemnosc sexualna a on ma tylko w tym pomagac i na koniec my musimy mu kazac zwalic sobie konika na naszych oczach , bo musimy widziec jak faceci to robia czym sie w tym momecie podniecaja , o czym mysla i jego spowiedz , ktora musi byc bardzo wierna dla nas oddajac jego myslenie i spojrzenie jak oni nas widza w sexie , wtedy my wiemy jak go szkolic na co zasluguje , na jakie kary , bardzo sie boja bicia po jadrach ale my to wiemy i wykorzystujemy bo wtedy mozna wymusic na nich rozne rozkazy i zachcianki sexu ? tez mam do tego stojak - spowiednik jak to facet widzi to juz czuje ze nie ma zartow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manianowak2
polecam stronkę, którą ostatnio odwiedziłam, jest to strona dotycząca erotyzmu oczami kobiet, można na niej przeczytać ciekawe artykuły o fantazjach kobiecych , o różnych figlarnych zabawach w sypialni czy chociażby o zabawkach jakie lubią kobiety, a jakich się boją. Mimo, że strona przeznaczona jest dla kobiet, to wydaje mi się, że dla mężczyzn też jest ciekawa, bo ujawnia to o czym kobiety czasami boją się rozmawiać z parterem by nie wyjść na zboczoną. namawiam, was byście zobaczyli o czym myślą kobiety www.erotyzm-oczami-kobiet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek36
przychodze do swojej pani i ona mnie wita zniewalajacym usmiechem , juz na jej widok nie moge sie jej oprzec , wiec mi robi drinka swojej miksury , usiada na fotelu i lekko rozklada nogi tak zebym widzial jej cipke , a musze powiedziec ze wyglada bosko , na jej widok podnosi mi sie kutas, wiec ona mowi patrz sie na nia i podniecaj bo zaraz cie wydoje i odasz mi swoj nektar , gdy bylem mocno juz podniecony ona mi zwiazala jadra tak zeby kutas stal ciagle , kazala mi zrobic pozycje pieska a ona z tylu wziela do reki kutasa i mnie doila tak jak krowe ,ruszajac za niego w to raz w gore to w dol , a druga reka walila po jadrach , no dawaj mi swoja smietanke do miseczki to trwalo chyba z kilkanascie minut , bo nigdy tak nie walilem konika , ale psychicznie ona mnie tak nastawila i nagadala mi do ucha ze jestem pieskiem i suka i musze oddawac orgazm w roznych pozycjach i roznymi metodami do chodzenia do celu , i sie juz tak nastawilem ze jak robila to nastepny raz to trwalo bardzo krotko i mi sie to spodobalo i mowila widzisz piesku jak z ciebie mozna wyciagnac wszystkie soki , widze ze szybko sie uczysz nowych rzeczy dostaniesz odemnie jeszcze moj zloty napoj , ale to bedzie drink zrobiony przez ze mnie , musisz to wszystko polubic bo to mi sprawia najwieksza przyjemnosc , ze jestes posluszny i oddany tylko mi , po wypiciu kilku drinkow specjajnych ze zlotym deszczem i oddanie kilka razy swoich orgazmow bylem tak wykonczony ze zaraz u niej usnelem , po obudzeniu tylko czulem jak mnie bola jajka od tego walenia reka po nich i sie za nie az zlapalem ona to zauwazyla i co chcesz oddac mi swoj orgazm , nie mialem wyjscia jej odmowic , wiec zrob pozycje pieska i zaczela mnie od tylu znow doic i walic po jadrach ale to trwalo krotko bo zaraz dostalem orgazm bo sie juz psychicznie nastawilem na taki sex , ona to zobaczyla ze juz jestem dobrze przez nia wyszkolony na taka pozycje , no to drugim razem wyprubujemy jeszcze nowszy sposob na dochodzenie orgazmu przez ciebie , bedzie ciekawie , do zobaczenia powiedziala moj piesku , a ja sie nie moglem doczekac juz spotkania , choc ciagle myslalem o niej jak ona mnie walac po jadrach uzyskala u mnie orgazm , ale teraz wiem ze to bylo cudowne zeby dac kobiecie satysfakcje ze ona na swoj sposob wydobedzie to co chce od faceta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
A ja bylem u swojej pani to mi kazala walic kutasem po stole az dostane wytrysk , a ona wtym czasie siedziala na fotelu i piescila sobie cipeczke , a ja musialem na nia patrzec i sie podniecac , i ona miala z tego duzy ubaw , a mi na drugi dzien kutas spuch od tego walenia nim po stole, bo tak sie mocno napalilem ze nie czulem jak mocno wale , ale za 2 tygodnie znow do niej przyszlem , bo to jest tak podniecajace i ciagle myslalem o spotkaniu , i bylem tez zadowolony ze dalem jej satysfakcje ze mogla tak faceta zdolowac , ale jest tak piekna ze wszystko bym dla niej zrobil ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
chyba nie chcesz poszukac dominy , bo my chcemy miec faceta uleglego co bedzie posluszny nam i spelnial nasze ciekawe zachcianki , przy ktorych sie dobrze bawimy , a zarazem wytrenujemy cie na prawdziwego faceta - psa i suke oddana tylko swojej pani , bedziesz jadl jej z reki i oczekiwal kary od niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatattatanianianianianyy8374
mam pytanie bo mnie tez kreci jak facet jest ulegly i w moich zwiazkach sa elelmenty ale kreci mnie tez wizja zwiazku z facetem mega uleglym gdzie to nie sa elementy dominacji tylko stala rola ale czy to w ogole jest mozliwe w zwiazku czy tylklo w jakims ukladzie bo ja szkam zwiazku ale ulegli cenia w dominujacych sile rpawda. a ja czasami mam gorszy dzien, wszystko jest na nie, potrzebuje sie po prostu do kogos przytulic i ponarzekac i zeby ktos mnie uspokoil dobra nigdy sie nie poddaje i zawsze mam swoje zdanie, nie prosze nigdy faceta o porade ani o to zeby mi cos zaltawil chyba ze wiem konkretnie co, to mowie ale tyo torche jak polecenie a nie potrzeba ratunku wiec mozna powiedziec ze jestem silna ale co z tym zrobic. jakbym byla w zwiazku z uleglym i po prostu mialabym najzwyczajniej w swiecie dola. jest w ogle miejsce na to w takich zwiazkach? czy trzeba ciagle nosic maske, ciagle udawac ze jest sie super herod baba? jak wy to widzicie to dla mnie wazne : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatatattatanianianianianyy8374
podbijam temat bo wszyscy wkolo tylko o braku orgazmu a mnie ten akurat temat nurtuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
faceta trzeba od poczatku wychowywac malymi krokami tak zeby sie nie odrazu zrazil do naszego zamierzenia i celu , ja na poczatek to sie ubieram sexi krotko i wyzywajaco bo to najbardziej ich podnieca , i przy wejsciu kaze mu sie rozebrac bo mowie mu ze lubie facetow jak sa nago to mnie oni podniecaja ,przy takim spotkaniu na poczatek zawsze serwuje drinka dla niego wiekszego , a moj tylko do towarzystwa abym w pelni kontrolowala jego zachowanie i apetyt na sex , rozmawiamy duzo o sexie jaki on lubi i jaki juz mial i co go w tym najbardziej podnieca i motywuje do tego rodzaju sexu , staram sie zawsze od niego wyciagnac jego zwierzenia zeby byly prawdziwe , choc lubie sluchac jego wyobrazni czy to nowych metod jakie on by widzial w sprawie sexu , ja w czasie jego zwierzen chodze po pokoju , ocieram sie o niego spogladam na jego penisa jak sie podnosi , siadam dyskretnie na przeciwko tak zeby mogl zobaczyc moja cipke ale tylko na moment , bo zaraz wstaje i cos szukam w szafie a on z tylu zeby mogl ogladac moja dupke i nogi , robie to celowo zeby u niego zauwazyc moment podniecenia , wtedy siadam na fotelu na przeciwko , rozchylam nogi tak zeby moja cipka byla dla niego widoczna cala i lekko masuje ja paluszkiem az jest juz w pelni wilgotna , kaze mu zblizyc sie do niej i ja jezyczkiem bawic az do osiagniecia przez zemnie orgazmu , a on w tym czsie jest napalony bardzo ze mu penis stoi jak drut i wiem ze w tym czasie to zrobi wszystko dla mnie zeby tylko sie ze mna wybzykac , a ja mu wtym czasie wiaze jajka sznurowka tak zeby penis stal ciagle a on byl napalony na mnie , ale ja go trzymam na dystans i zadaje mu ciagle pytania o jego wiernosci wobec mnie ,ze mnie nie opusci i bedzie mi spelnial moje zachcianki , to i ja bede ci w tym pomagac , on sie na to zgadza ze bedzie mi tylko oddany , to ja w tym momecie mu sugeruje a jak bym ci oddala teraz moj zloty deszcz to bys go wypil , a on sie na to zgadza to ja biere duza szklanke kaze mu przystawic do mojej cipki i patrzec i czekac jak oddam ci moj mocz , po chwili zaczelam mu dawac do szlanki moj cieply zlocisty napoj , on to widzac zaczal sie podniecac ze chcial reka sobie zrobic orgazm ale ja mu to przerwalam i mowie mu to pokaz jak ci smakuje moj boski napoj z moim orgazmem , on przylozyl do buzi , a ja mu to napierw powachaj jaki ma zapach i mi opowiedz , i tak wachal przez chwile az mu w koncu kazalam wypic go do konca na znak naszego wspolego slubowania ze bedziesz mi tylko oddany i spelniam moje zyczenia i zachcianki , a teraz wez mi wlosz go mojej cipki , co zrobil to bardzo szybko i przy paru ruchach osiagnal orgazm , nie wiedzialam ze tak szybko bo chcialam mu jeszcze przedluzyc , ale on powiedzial ze byl juz tak napalony na mnie ze juz nie mogl wytzrzymac , i tak od tej pory zawsze sie spotykamy ale on musi mi na poczatek to mi zrobic dobrze a potem jemu dopiero pozwalam , facet lubi jak sie mu rozkazuje i dominuje nad nim w sexie tak zeby spelnial nam przyjemnosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczka45
ja na poczatek spotkania z facetem , pomalu go przyzyczajam do moich szkolen , biere mu penisa do reki i go pomalu masuje a druga reka masuje mu odbyt i wsuwam mu paluszek jeden a potem drugi i mu pieszcze odbyt doprowadzam go w ten sposob do orgazmu i w ten sposob pomalu go ucze jak bedzie mu dobrze przez sex analny , przy nastepnym spotkaniu wkladamy sobie nawzajem penisy erotyczne do odbytu i tez doprowadzamy sie do orgazmu , przy nastepnym razie juz mu mowie ze jak dobrze jest sex analny i proponuje mu taka zabawe ze ja bede pania a on bedzie moim pieskim i go nazywam ,, misiu,, i to sie jemu podoba bo nikt nie wie na zewnatrz ze on jest moim pieskiem i juz wtedy zaczyna sie prawdziwe szkolenie , on juz jest wciagniety i uwielbia jak mu sie masuje odbyt i wiaze mu jadra zeby byl zawsze podniecony i kutas mu wtedy mocno stoi , a ja moge wtedy robic z nim co ja chce , nic mi nie odmowi i wykona kazde moje rozkazy i to sie mi podoba a ja jestem z tego zadowolona ze moge spelnic swoje marzenia erotyczne i to nieraz takie mocno wyuzdane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina danka
ja przy kontaktach z facetami nie tylko uprawiam szybki sex , ale chce faceta zatrzymac na dluzej dla siebie zeby czesto przychodzil do mnie , to zawsze naprowadzam go na sex analny u mnie i przede wszystkim u niego , zaczynam najpierw od prostych zabaw erotycznych i az do zabawy roznymi wibratorami i co najwazniejsze zawsze mu wiaze mocno jadra zeby byl caly czas podniecony to wtedy mi nic nie odmawia podczas naszej zabawy ,mowie mu ze ja jestem pania a ty jestes moim wiernym pieskiem i daje mu czas aby on wymyslil sobie imie psa co on chetnie to robi , wiec go pochwalam ze jest dobrym pieskiem i kaze mu zrobic pozycje pieska a ja go z tylu pomalu go oswajam masujac mu juz mocno stojacego penisa i jego oczko , wkladajac pomalu to jeden paluszek to dwa i az mu oczko rozhyle coraz bardziej , mowiac mu ze ma wspanialy tyleczek przygotowuje go pomalu myslami do coraz nowych moich posuniec , biere mojego penisa i mu wkladam pomalu i widze ze jest ztegoi zadowolony , wiec zakladam, penisa na biodra i go posuwam a druga reka masuje mu kutaska stojacego ale nie za szybko zeby nie osiagnal od razu orgazmu , i po poewnym czsie pytam go co jestem dobra pania a on mowi ze tak , a zrobisz wszystko dla mnie moj piesku on bez wachania odpowiada ze tak , wiec teraz mu oddaje moj zloty deszcz do miseczki i klade mu pod usta postawione na taborecie i kaze mu to wachac choc z poczatku sie troche krzywi , ale po czasie po moim zachwalaniu ze to cudowny napoj pomagajacy byc facetowi bardziej sexi , moj piesek chlepcze jezyczkiem moj napoj zloty to ja go w tym czasie mocno posuwam i doprowadzam go do orgazmu ktory bardzo szybko nastepuje . po takim szalenstwie pierwszym moj piesek juz chce sie umowic na nastepne spotkanie , co ja jestem zawsze z tego zadowolona bo piesek jest bardzo chojny dla swojej pani juz teraz niczego mi nie odmawia . bo kazdy facet chce byc kobieta , tak jak kobieta chce byc facetem choc raz w zyciu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina danka
ja przyjmuje facetow , ale ja ich ustawiam sobie pod siebie jaki sex chce z tym facetem , nieraz jest facio piekny , zbudowany z duzym penisem i bardzo pewny siebie , to ja go pomalu doprowadzam do tego , ze ja tu jestem pania a on tylko mi wiernie oddany , zawsze proponuje mu taka zabawe ze on wszystko zrobi do swojej pani , kazdy facet sie na to zgadza bo chce kobiete zadowolic jak najlepiej i ja go jeszcze pochwalam , wiec kaze mu sie na poczatek rozebrac i ja go oceniam z wszystkich stron tak jak to bylo w starozytnosci na jarmarkach gdzie kupowano sobie niewolnika , lapie go za pupe za bicepsy i jadra i zachwycam sie jego walorami ciala , co on jest z tego bardzo zadowolony , wtedy widze jak penis szybko rosnie , wiec mu wiaze jadra mocno zeby jeszcze go bardziej poniecic i kutas wtedy caly czas stoi na bacznosc , zakladam mu tez obroze na szyje mowiac mu ze to na znak takiego mestwa ze pani dobrze kupila sobie niewolika , i przechodze pomalu do swojej tresury , choc on jest tego jeszcze nieswiadomy co go bedzie czekalo , wiec zaczynam od psychiczngo nastawienia ze ja teraz jestem pania a on jest psem i suka dla mnie i to mu gosno mowie do ucha raz jednego raz drugiego zeby to raz na zawsze zapamietal i mi to musi powtarzac bardzo duzo razy , kaze mu pasc do moich nog i calowac moje nogi , i powtarzac jakie piekne mam nogi i stopy i go troche podpuszczam wyzej do mojej cipki zeby sie jeszcze bardziej napalil na mnie , ale go od tego zamiaru odsuwam go szybko, musi wiedziec ze ja tu rzadze i steruje jego popedem tak jak ja chce , a jadra jego sa az fioletowe tak sie napalil na mnie , a kutas stoi tak mocno czerwony az ma ochote wytrysknac , wiec mu rece wiaze z tylu zeby nie mogl sie dotykac bo by doszedl zaraz do orgazmu , a ja tu rzadze bo wiem ze facet mocno napalony to zrobi wszytko do swojej pani .CDN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta wiola
odezwales sie ,,bo ja jestem zly'' trawiles bys do mnie to bys byl mi tak posluszny zebys jadl mi z reki , mialam bardzo mocnych twardzieli i wyszli odemnie tacy posluszni z glowa spuszczonych na dol , kazda kobieta jak chce to owinie faceta wokol swojego paluszka i zrobi z nim co chce , zaden mi sie jeszcze nie oparl , bo swiatem rzadzi cipka , a nie penis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszysta violu mnie właśnie chodziło o taki rodzaj zależności między kobietą a uległym o jakim pisałaś wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domina danka
my dominy wiemy jak facetowi sprawic przyjemnosc . ja na poczatek ostro reaguje na faceta zeby wiedzial kto rzadzi ,na poczatek ostro go podniecam i wiaze mu mocno jadra , potem kilkanascie razy go podniecam i mu to przerywam tak az kutas jest mocno napalony a jadra fioletowe , to on po pewnym czasie podniecenia i przerywania dochodzi do tego ze go mocno bola jadra i chcialby osiagnac orgazm jak najszybciej ale ja mu w tym przeszkadzam bo musi mi byc poddany wiec teraz mu proponuje gwalt analny co on na to sie zgadza bo niema wyjscia tak mocno sa jaja napalone , wiec mu wkladam do tyleczka moja roczke pomalu zeby mu ten otworek troche zwiekszyc , rozchylajac mu jak najwiecej i wkladam mu duzy kolek analny z czerwonym pomponikiem i mu kaze spacerowac na kolanach po pokoju , fajny to widok i mnie tez to podnieca ze facet mi spelnia moje rozkazy a ja w tym czsie robie drinka bo musze sie dobrze bawic , zakladam duzego penisa na biodra i wolam pieska chodz tu do mnie i pokaz mi swoja cipe zaraz bede cie ruchala , piesek potulny przychodzi wiec ja go lapie za kutasa i delkatnie ruszam a on az prosi zebym pozwolila mu na orgazm , ale jeszcze musisz poczekac p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Danko , piękna perspektywa. Całe jednak pisanie o orgazmie u uległego jest dla mnie nieco abstrakcyjna, ja np. w ogóle nie oczekuje orgazmu. najważniejsze jest samo uczucie upodlenia i poniżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Danko , piękna perspektywa. Całe jednak pisanie o orgazmie u uległego jest dla mnie nieco abstrakcyjna, ja np. w ogóle nie oczekuje orgazmu. najważniejsze jest samo uczucie upodlenia i poniżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login55
Uwielbiam puszyste Dominy. Dla takiej Pani zrobię wszystko. A ona zrobi ze mną co zechce, byle pozwoliła lizać swoją c...ę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marucha1
ja od klasycznych domin polecam bardziej zwiazek femdom-cuckold,boskie przezycia;)mnie tak moja Pani dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marucha1
ja od klasycznych domin polecam bardziej zwiazek femdom-cuckold,boskie przezycia;)mnie tak moja Pani dominuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominująca kobieta tylko dla pieniędzy? A nie ma Pań, posiadających takową orientację seksualną? Czy wszystkim rządzi pieniądz? Zadna z Was nie potrafi czerpać satysfakcji z dominancji mężczyzny tak o dla wlasnej przyjemnosci, bez pieniedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marucha1
zainteresowany sługa polecam ci zwiazek femdom-cuckold,bedziesz i zdominowany,upokarzany,poniżany i zdradzany na prawo i lewo;) ja mam taka cudowna partnerke:)jestesmy w zwiazku juz kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marucha1
zainteresowany sługa polecam ci zwiazek femdom-cuckold,bedziesz i zdominowany,upokarzany,poniżany i zdradzany na prawo i lewo;) ja mam taka cudowna partnerke:)jestesmy w zwiazku juz kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzawaSzawa
ja uwielbiam kiedy mój mężczyzna mnie bije i hardkorowo rucha... i jestem w szczęśliwym związku już 3lata :) więc są kobiety, które lubią być zdominowane przez faceta dla własnej przyjemności a nie dla pieniędzy czy zysków materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login55
Mój pierwszy raz był w bardzo młodym wieku.Bawiłem się z rówieśniczką "w doktora" o czym się wygadała starszej koleżance. A ta zaprosiła mnie do siebie, zamknęła drzwi na klucz i kazała wyspowiadać się ze wszystkiego szantażując że powiadomi moją matkę. I tak wzywała mnie do siebie kiedy chciała, straszyła i musiałem być jej posłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość login55
Podniecała bardzo mnie ta sytuacja. Z jednej strony się bałem, a z drugiej temat związany z seksem i ciągłym "spowiadaniem" przed starsza dziewczyną się był dla mnie niesamowicie fascynujący. Nie była ładna, ale miała kobiece kształty. Byłem tak psychicznie przez nią zdominowany, że bez szemrania wykonywałem wszystkie jej polecenia. Bałem się, ale czekałem kiedy znowu mnie zawoła, zamknie drzwi na klucz, siądzie wygodnie z założonymi nogami i każe odpowiadać na pytania, oczywiście na temat tego co robiłem z koleżanką, jak ją dotykałem i gdzie, czy ona mnie dotykała. I im więcej opowiadałem tym bardziej miała mnie w ręku. Nie doszło miedzy nami do żadnego fizycznego kontaktu, ale przyjemność z kontaktu z dominującą kobietą zapadła mi głęboko w psychikę. Było to tylko kwestią czasu kiedy się ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×