Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak sie pytammm

dotykanie brzuszka

Polecane posty

Gość tak sie pytammm

dziewczyny tak sie pytam jak reagujecie na dotykanie , głaskanie waszego brzuszka przez osoby trzecie ? Nie macie nic przeciwko czy raczej wam przeszkadza jak np inni dotykaja wam brzuszka , zwlaszcza bez zapytania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witabuenocitrin
DALAS SIE NAPOMPOWAC GLUPIA BABO I PISZESZ TAKIE PIERDOLY SSAJ PALE TEMU KTO CI POMPKE POZYCZYŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
Nie przeszkadza mi to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz caps lock
suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytammm
hahaaaaa , ale durnota tu siedzi :-P Nie twój ineteres :-D Lubie ssać pałę:-P antypatologia dziemi za normalną odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoc jak ktos poglaska brzuch ciezarnej to przynosi mu to szczescie ;) mnie nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypatologia
To racja, ale tez ludzie mi nie miziaja tego brzucha nie wiadomo ile. Tylko dotkna, poklepia, itp. Czasem jak sie odruchowo zapomne i zaczne glaskac, to wystepuje skurcz. Na szczescie, u mnie wsio w porzadku, te skurcze nie otwieraja szyjki jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sie pytammm
mnie w zasadzie tez nie przeszkadza Podobno ,ze przynosi szczęście lub mozna zajść w ciąze :-D Mnie kilka osób pogłaskało , jedna kolezanka załatwiała pewną sprawe i miałam wrazenie ,ze mnie głaszcze , bo chciała zeby się pozytywnie rozstrzygnęła Sama nic nie mówiła ,ale miałam takie wrazenie :-) Co do głaskania po 6 m-cu to nie wiedziałam ,ze wywołuje skurcze Pytam się o to , bo niektóre dziewczyny tego nie lubią , zwłaszcza jak ktoś nie nie pyta A dlaczego zdrabniam ? Jakoś tak mi nie pasowało napisac po brzuchu , nie chcialamtez nikogo urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaisse80
Mnie polozna powiedziala ze dotykanie brzuszka nie jest wskazane w przypadku ciazy zagrozonej poronieniem lub przedwczesnym porodem. natomiast jesli przebiega bez komplikacji to mozna spokojnie glaskac brzuszek. ja od kiedy corcia zaczela mnie pukac w brzuszku non stop go glaskalam a malutka i tak urodzila sie po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×