Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość suzimi

help!! drukarka mi się kończy!!

Polecane posty

Gość suzimi

potrzebuje pomocy konczy mi się tusz w drukarce i nie wiem jaki kupic może ktos cos poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertwow
drukarka się konczy ..., ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dałabym ci dupy , ale
drTusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się trzy bębny kończą każdy za 350 zł i co ja mam powiedzieć? jak dyrowi przekazac tę bolesna informację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsafgfdsffg
a mi się laser kończy :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup taki jak sie nazywa
drukarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trololololo
kup zamiennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
Po pierwsze: jaka drukarka? Po drugie czy jest jeszcze na gwarancji? Po trzecie, nie kupuj zamienników, chyba że chcesz pozbyć się drukarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzimi
drukarka to hp jest jeszcze na gwarancji ale nie wiem ile jeszcze. a dlaczego nie zamiennikow? popsuje się drukarka? czy po prostu się nie oplaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiazekaspjan
Raz że się nie opłaca, bo na oryginalnym wydrukujesz więcej, a dwa to naprawdę jest ryzyko awarii, dużo większe niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratekowa
No w sumie racja, jak juz drukowac to jednak na oryginalnych tuszach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyelement
Drukarka się kończy? :) Nie pozostaje w takim razie nic innego jak rozpocząć nową ale musisz pamiętać że do tego wystarczy tylko nowy tusz :D ale tak jak inni pisali, byle nie zamienniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj sobie także do ich oferty https://zizako.pl/c/93/drukarki-drukarki-komputery-akcesoria.html. Moim zdaniem mają naprawdę dobry sprzęt i co jest ważne dla mnie, działa bez zarzutu. Kolejna kwestia, to doradztwo, tutaj bardzo dokładnie pokazują wszystkie zalety i wady danego rozwiązania, dopasowują sprzęt do potrzeb osób, które będą go używały. Jak dla mnie indywidualne podejście jest jak najbardziej wskazane, a tu jest takie, bardzo mi pomogli i wybrali sprzęt, który własnie był dla mnie i dla mojej firmy wymagany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idak

Epson ma teraz promocje na drukarki do nich na stronę warto sobie zajrzeć. Cashback mają, także jak się kupic z listy promocyjnej sprzęt, to później jest opcja, żeby odzyskać kasę dodatkowo, tak wiec drukarka jest po prostu trochę tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galareta654

L1300 epsona polecam się zaopatrzyć, bardzo dobra drukarka, w dobrej cenie, też na promocji cashback.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaherrra

Jakoś wcześniej nie zwróciłam uwagi na te drukarki, nie znałam epsona, ale wydają się porządne. Szukam czegoś niedrogiego, bo to do użytku domowego. Dużo modeli w tej promocji jest do wyboru, a ja się nie za bardzo znam także chętnie poczytam, jakie modele polecacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×