Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hddhjscbj tchórz

dobry dentysta kraków

Polecane posty

Gość Jerra

tak dokładnie, jest to fajny i dokładny stomatolog. ja tam chodzę z moimi dzieciakami i widze ze sa bardzo zadowolone. także bardzo jestem zadowolona z wyboru! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Ja polecam Dental arts studio. Bardzo profesjonalni stomatolodzy, miła obsługa. Wybielałem tam zęby i efekt przerósł moje oczekiwania. Jak tylko będę potrzebował pomocy dentysty to tylko tam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżdżę do Bielsko Białej do Dental Clinic, najlepsza klinika, która leczy zęby, pracują w niej specjaliści o dużym poziomie wiedzy i z dużym doświadczeniem. W Krakowie nie znalazłam stomatologa godnego uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi

Dużo dobrych opinii słyszałam o stomatologach Lux Med. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dolla

Dla mnie chodzenie do stomatologa to koszmar. Ale w koncu udało mi się trafić na odpowiedniego w stomatologii dr Cichonia. Jest godny polecenia i bardzo fajne ma podejście do takich trudnych pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna C.

Polecam Stomatologię Inglot, leczę się u nich od dłuższego czasu i osobiście jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie, kiedy większość gabinetów dysponuje podobnym sprzętem, na znaczeniu przy wyborze konkretnej kliniki zyskują argumenty takie jak doświadczenie lekarzy oraz bezstresowa atmosfera podczas wizyty. Oba te atuty to domena kliniki stomatologicznej w Krakowie Estetica Beauty Dent. Zespół składa się z wysokiej klasy specjalistów, którzy podejmują się leczenia najbardziej skomplikowanych przypadków. Naturalnie wszystko odbywa się w miłej atmosferze, która minimalizuje niepokój związany z leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Ja skorzystałam z okazji i dokupiłam do opieki medycznej  sobie pakiet stomatologiczny Komfort. Świetna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna
Dnia 16.10.2019 o 19:40, Gość Dolla napisał:

Dla mnie chodzenie do stomatologa to koszmar. Ale w koncu udało mi się trafić na odpowiedniego w stomatologii dr Cichonia. Jest godny polecenia i bardzo fajne ma podejście do takich trudnych pacjentów

Ja też chodze do centrum Cichonia, moim stomatologiem jest tam Magda Grabowska-Jędryczka. Polecam leczyć zęby  u niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela12

Mam ten sam problem , panicznie boje się dentysty. Potrafiłam nieraz uciec z przed gabinetu. Ale teraz trafiłam do rewelacyjnej stomatolog do Małgorzaty Kulis-Machety w Prima Med . Po prostu podejście świetne , delikatna przy tym . Naprawdę polecam z całego serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obsa

ja z kolei trafiłam na odpowiedniego dentystę w Stomatologii Cichonia. Bardzo komfortowo mnie przyjęli, bez stresu i bólu! jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irmina78

My chodzimy z dziećmi (i ze sobą na przeglądy) do Kliniki Luxdentica, to jest na Ruczaju. Mają naprawdę wspaniałe podejście do maluchów, świetna strefa dla nich, rozwiązania dostosowane do wieku dzieci, ekstra znieczulenie komputerowe The Wand, lekarzy z pasją i umiejętnością "obsługi" nawet nieznośnych szkrabów 😉 Polecam mocno! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Munda

ja byłam teraz w Stomatologii dr cichonia i podobała mi się ta wizyta - komfortowo i bezpiecznie. no i sprawnie mi wyleczyli zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Fachowa obsługa na wysokim poziomie i nowoczesny sprzęt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Eurodental w ich pakiecie stomatologicznym masz możliwość do nieograniczonej liczby wizyt u stomatologa więc moim zdaniem to jest bardzo korzystna opcja dla każdego kto chce regularnie dbać o zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam z moimi krzywymi zębami w Stomatologii Cichonia w Krakowie i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona z tej opieki i z tego co zrobili z moim krzywym i niepełnym usmiechem. Serio zrobili coś cudnego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietni dentyści pracują w scandinavian clinic. Osobiście polecam dr Maciej Lepszy! Cudowny lekarz, wyrozumiały, cierpliwy, tlumaczy wszystko po kolei a co najważniejsze, wykonuje swoja pracę bezboleśnie. Wizyta u niego to czysta przyjemność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja jestem zadowolona bardzo z opieki stomatologicznej u Cichonia! dokładnie i dobrze leczą zęby. i szczerze mówiąc naprawili mi zęby tak że teraz mogę się uśmiechać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak, potwierdzam i także polecam - bardzo sympatyczni i dokładni lekarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort. Świetna sprawa bo mam nieograniczony dostęp do najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W warszawie to wlasnie jestem za Stomatologią cichonia i bardzo sobie chwalę! jestem zadowolona bo wszystko sprawnie i bezproblemowo! jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My chodzimy do gabinetów Lux Med  i bardzo ich chwalimy. Specjaliści mają duże doświadczenie i wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam swojego lekarza, odkąd do niego trafiłam w ogole nie boje się chodzić do dentysty, doktor Maciej Lepszy. Jest naprawde świetny, bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Polecam każdemu z czystym sumieniem. Przyjmuje m.in. w scandinvian clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×