Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gr_di

Pierwszy poród- termin luty 2011- kontynuacja topiku Mani

Polecane posty

Gość acadalfoooooooooooo
a skąd wiesz o której jest moda na sukces? hmmm??

hahhahahaa mozna sie posmiac po prostu sie za nmi stesknily :)

Sunbiteeeeee sory ale co Ci po tym ze latasz po forach i wypisujesz ta napisała to tam tamta coś innego a ta co ja wywalilyscie jeszcze coś innego ? Nie rozumiem skoro masz takie barwne życie to zajmij się sobą a nie lataniem po forach i pisaniem co kto gdzie napisał:/ jakaś taka niekonsekwentna jesteś :/ szkoda słów , oddychasz? Spusc powietrze i się tak nie podniecaj niezdrowo!

brak słow :) ale sie ktos podnieca naszym życiem, naszym privem :P haha wspolczuje Ci kobieto mało interesującgo życia :P haha musisz sie cholernie nudzić skoro włazisz tu gdzie temat Ciebie nie dotyczy ? A może dotyczy ???????????????

Fannie hahahaha :) oddychasz :D ahahahah chyba sie zapowietrzyla ;) dziewczynyto wszystko sciema- ona nas prowokuje, nie ma ani takich tematow, ani afer z mezem, nei wiem po co to zmysla. nie dajmy jej tu powodow do zabijania nudy :)

hmmmm, little update :) ..nikt mnie/nas nie wyrzucił? czyżby?? wywaliłyście mnie z forum bez ostrzeżenia na zbity pysk w jednym z najgorszych momentów mojego życia. depresja to bardzo trudny przeciwnik. wówczas nie chciałam/nie miałam siły ani ochoty na aktywne udzielania się na forum, pozbyłyście się mnie ponieważ moje destrukcyjne narzekania przeszkadzały Wam pławić się w tym Waszym słodkim sosie... aż śmiać mi się teraz chce jak sobie przypomnę ile czasu na to traciłam. i jak było mi potem źle i smutno, jeszcze gorzej i jeszcze smutniej.. a ufałam Wam przecież po tych wszystkich miliardach słów wystukanych na klawiaturze podczas ciąży i kilka miesięcy po... a wystarczyło parę tyg. mego załamania i już, wyrok na ae zapadł. prywatne forum miało być ucieczką od pomarańczy a okazało się oazą pozornej 'jednomyślności' i świątynią lizodupstwa, gdzie choćby mała opozycja -a won! mimo pozornego pancerza potrzebowałam wsparcia. jakiegokolwiek. tak mi się wtedy wydawało. zamiast tego dostałam po mojej wirtualnej mordzie. cóż... a jaka jest najprawdziwsza prawda w kwestii internetowych przyjaźni uroczo ujęła w ostatnim mailu do mnie, uwielbiana przeze mnie platonicznie i namiętnie, Reprint: "wirtualne koleżeństwo jest nietrwałe i dwulicowe..." to byłoby chyba naprawdę wszystko w tym temacie. aha, jakby były jakieś niejasności -ja w kwestii dwulicowości nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia. ps. jak już się posklejałam do kupy to jestem Wam wdzięczna -dzięki tamu nie tracę czasu na 'nietrwałe i dwulicowe' pierdoły -zamiast tego wolę patrzeć jak moje Dziecko poznaje świat i ludzi, w realu :)

Gość hmmmm.........
Ae coz, wyrazy wspolczucia. Jak to sie mowi na zlego konia postawilas ;-) Mam nadzieje, ze juz wszystko ok :-) A reszcie tych przemadrzalych pannic chce tylko napisac, ze dziwnym trafem to wasz topik zostal pokonany przez pomarancze, to wasz topik stal sie celem takiego "zmasowanego ataku" pomaranczy ;-) A wiecie dlaczego? Bo u was wyczuwalo sie atmosfere falszu na odleglosc! Wam naprawde sie wydaje, ze inni tego nie widza? Naprawde? :O

Gość ojojoj.
co za grupa wsparcia cudownie, ae skoro juz to przetrawilas i zyjesz ciekawszym zyciem to po co wlascciwie tu takie eseje wypisujesz? moze jednak nie jest tak wspaniale i kolorowo jak piszesz

Gość juz ktoras prawda zabolala
glupie jestescie i tak latwo was przejrzec :D:D:D:D Nawet jezeli u ae nadal nie jest kolorowo to wy jestescie swinie do kwadratu, traktujac tak kolezanke :D

Gość jasne, bo ty wiesz jaka jest
prawda, na necie w koncu wszystko mozna pisac, moge napisac, ze lece w kosmos i tez mi uwierzysz?

Gość bueheheeeeeee
teraz tak czytam jaka ta gruba gloria jest ograniczona umyslowo a agi sfrustrowana

Gość co czepiacie sie do ae
weszla i napisala to co jej na sercu elzy.zeby te sfrustrowane krowy wiedzialy ze zachowaly sie jak swonie.niestety,prawdziwych przyjaciol poznaje sie w biedzie.bardzo zle o nich swiadczy,ze dokopaly lezacemu....i z tym mezem to na bank prawda,tylko teraz tak sie bronia zeby zachowac jakas "twarz"ze u nich tak kolorowo i rozowo.

Gość z pewnoscia
a ty jestes ufoludkiem :)

madalenaa a ty za co wylecialas? no i ae dokopalas repit.sama dala dobry przyklad o tej dwulicowsci.tdalej z nimi miod z dziubkow spija a do ciebie pisze maile i obgaduje kolezanki :))))nie zdziwie sie jak repit jest pomaranczka.

mialo byc reprint a nie reprit

Gość tralalaaaaaaaaaaaaaa
agi i gloria czemu nie piszecie do kolezanki na czarno? Przeciez wiadomo ze wy dwie siedzicie ciagle na forum. Takie jestescie odwazne pisac do pomaranczy bluzgi ale jak sie boi konfrontacji z kims kogo znacie to juz gorzej co? Jakie zaklamanie

Gość SzczesliwaDodka526512
I topic upadl .... Mania przynajmniej jak miala swoj wczesniejszy topic to dbala o niego a wy co ? spartaczylyscie sprawe i kazda po sobie jedzie masakra ;/

Szkoda, że nie ma tu nikogo z dawnej ekipy... lubiłam Was podczytywac bo sama urodziłam w lutym 2011 synka :) Pozdrawiam ;)

Gość gość
Gr_di jesteś jeszcze tutaj czasami? :)