Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diodio

laska schlana - dupa sprzedana ? no właśnie jak to jest...

Polecane posty

Gość diodio

Temat gdzie chcę poruszyć sytuację, gdzie dziewczyna sobie popije...Jakie macie doświadczenia z imprez gdzie jest mieszane towarzystwo i dziewczyna sobie popije ? Jak się zachowują ? Szczególnie te które mają facetów ? czy faktycznie nawet te później na tego typu imprezach zachowują się w sposób niewłaściwy ? Jakie macie doświadczenia odnośnie tego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z niej flirciara
wiekszosc sie bzyka, robi lody, daje sie macac tylko jedna mi odmówiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
pfff...ja piłam duże ilości i jakoś nigdy coś takiego się nie stało. głupie niedojrzałe dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale z niej flirciara
moze nie jestes atrakcyjna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
zdziwiłbyś się. o to chodzi, że miałam propozycje od różnych idiotów, ale albo je skwitowałam plaskiem, albo pociskiem, albo szyderczym śmiechem i po prostu kazałam mu przestać żyć w świecie fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
w ogóle jakim trzeba być debilem, żeby wyrywać kobiety do łóżka na imprezach. typowe męskie puszczalstwo i brak jaj, bo tylko ktoś pijany może ich zechcieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
to prawda,laski sie narzucaja sa nachalne itd,jedna miala chlopaka a próbowala rozbudzic seksulanie mojego kolege,probowala siadac mu na kolanach,macala go itd,ale on odmowil za to inni ja zeszmacili,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
widac nie ktore to lubia,albo pieszcza po francusku ochroniarzy na imprezach zeby wejsc za darmo,a o tamtej znajomej momentalnie ucichlo i nie pojawila sie na zadnej imprezie dluuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
nie powiem kogo bardziej ciągnie do płci przeciwnej, ja zauważyłam zupełnie co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
kazdy ma swoje obserwacje,zreszta kazdy czlowiek jest inny , nie myslmy stereotypowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambi pur
Jak dziewczyna jest łatwa, jest kurwą, to da dupy bez niczego. Ale uwierz mi, że nie wszystkie dziewczyny, które popiją, tak się zachowują. Ja lubię czasami sobie wypić, żeby się fajnie bawić, ale nigdy bym nawet nie pomyślała o tym, żeby iść do łóżka z kimś :O nawet bym nie pocałowała po pijaku na imprezie nikogo. Wiem co wolno, a czego nie wolno, znam granice. Flirt ok, ale coś więcej-wykluczone!!! Szczególnie kiedy jestem w jakimś związku, wtedy nawet flirt odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
no i takie powinny byc dziewczyny ;) oklaski dla tej laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
facet jak sie oddaje na imprezie, tez jest kurwa. co on kiedys powie zonie i dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
nic...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polololo
facet sie nie oddaje facet bierze :P nie ktorzy lubia takie spermopijki co robia to za darmo albo za piwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodio
Trochę już żyję na świecie i różne rzeczy widziałem...Ostatnio zobaczyłem koleżankę, która ma faceta od 3 lat, a na imprezie przyłapałem ją z innym kolegą w niewygodnej sytuacji...(chyba się całowali) i straciłem trochę wiarę w prawdziwe, wierne kobiety, dla których liczy się tylko ich facet i wszystkich przydupasów spławiają od strzału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
a może żona będzie miała życzliwe koleżanki, które o tym będą wiedziały ? poza tym szmacenie się odbiera honor mężczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
oddaje sie, daje jej swojego dla jej zaspokojenia. wystarczy mu nawet nie piwo, a za darmo pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambi pur
Ja bym w życiu nie chciała faceta, który się pieprzy po imprezach z jakimiś przypadkowymi laskami :O taki facet to zwykła dziwka, tyle że męska Facet też powinien mięc jakąś godność a nie uprawiać sex z kim popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvjshs kssf
Schlane szmaty, które nie wiedzą co się z nimi robi, jak mają urwany film - u nas w miasteczku takie lubimy :) A na drugi dzień taka nawet nie pamięta, ilu ją przeleciało w kolejarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
ambi pur zgadza się. mogą sobie gadać między sobą, ale w życiu która takie coś zaakceptuje ? tylko podobna jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
cvcvjshs kssf odezwał się trzecioligowy artysta z wyjechaną reputacją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna dupa
dla równych jemu - owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam na odwrot:P
nigdy sie nie zchlalam tak zeby nic nie pamietac, ale ja juz jestem pijana to odrzuca mnie od wszystkich facetow:P normalnie jak mnie dotykaja to mi sie jakis agresor wlacza:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodio
albo jeszcze lepiej...jak dziewczyna wypije tyle, że jej się film urwie i wtedy facet sobie z takiej na imprezie "skorzysta"... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja odpowiedz-jak jestem pijana to niewazne jak fajny na ta chwile bylby ten facet dla mnie mowie na wszystko nie,jak pyta dlaczego odpowiadam-bo nie pasujesz mi do butow frajerze i koniec gadki,wszystko chyba zalezy od dziewczyny i tego jak sie sama szanuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diodio
brawo! Szkoda, że tak mało już jest kobiet z takim podejściem jak koleżanka powyżej ! Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×