Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czaszmian

Kto się ze mną poodchudza od dzisiaj:-)cel-5kg!

Polecane posty

Gość Ewelina523
Hwj dziewczyny ja tez mam do zrzucenia 5 kg:( obecnie waze 56kg wz 166cm mam 21 lat obwod bioder 87cm udo51cm ja zamierzam stosowac diete bialkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 3 dzień - na wadze ponad pół kilograma mniej ( ważone po śniadaniu), pewnie to tylko woda zeszła, ale zawsze humor poprawia. na śniadanie 2 jajka gotowane i 2 szklanki słodzonej herbaty (rano muszę) od tej pory do wieczora już tylko woda do picia na obiad planuję resztkę kurczaka gyros - ok 150g co został z wczoraj i warzywa do sytości na kolację ryba z puszki albo wędzona, jak uda mi się gdzieś kupić i dużo wody oczywiście do tego dziś mam solidne 3 godziny intensywnego ruchu Pozdrawiam wszystkie odchudzające się - damy radę MaGdAlEnA__23 - proponuję Ci na czas odchudzania ograniczyć takie dodatki jak bułka z patelni - to sam tłuszcz i węglowodany, a żadnej wartości, poza smakową. No ale przy takim małym odchudzaniu to 2 tygodnie wytrzymasz bez takich dodatków :D Ewelina523 - trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowolga3
dziewczyny, a znacie jakieś sposoby na odchudzenie tylko brzucha? przy wzroście 162 ważę 52 kg i generalnie nie chciałabym zrzucać wagi (przy mniejszej wadze, czuję się już mało kobieco;). no ale brzuszek ma dość wystający niestety;/ z ruchu to jeszcze tylko na rowerze, ale nie wiem czy coś to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowolga - tak naprawdę to nie ma mozliwości zrzucenia tylko brzuszka wygląda to tak: ciało chudnie w odwrotnej kolejności do tycia, więc jeśli u Ciebie brzuszek tyje pierwszy to schudnie ostatni. Co możesz zrobić - pójść na siłownię i przy pomocy instruktora skupić się na głębokich mięśniach brzucha. Zwłaszcza dolnych. Uwaga - aeorobowa 6 weidera kształtuje tylko górne mięśnie, a nie dolne, a to zwykle poniżej pępka jest ta fałdka, którą chcemy zgubić. Musisz ćwiczyć te dolne mięśnie, ale pod kontrolą, wtedy będziesz mogła po prostu wciągnąć tę część. A przy okazji pewnie część tłuszczu przerobi sie na mięśnie. Uwaga - brzuszki zawsze wykonujemy na wciągniętym brzuchu. A jeśli jest niewielka to najlepiej polubić - wbrew pozorom mężczyźni wcale nie wolą takich płaskich. :D Jest nawet takie przysłowie: po takim zupełnie płaskim to pieszczota spływa bo się nie ma na czym zatrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowolga - możesz jeszcze zapisać się na taniec brzucha - nauczysz się panować na mięśniami górnymi o dolnymi i też będziesz mogła sobie regulować wygląd brzucha. Poza tym taniec brzucha bardzo ładnie kształtuje brzuszek na taki kobiecy, umięśniony, gładki, ale nie męski kaloryfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dziewczyny? zrezygnowałyście. Waga pokazała dziś rano kilogram mniej :D Znaczy metoda wybrana przeze mnie jest skuteczna. :D Dziś na śniadanie - filet z kurczaka pieczony w kostkach i dużo warzyw na obiad jeszcze nie wiem - może jakąś rybę kupię na kolację - 1-2 jajka na miekko - zależy jak będę głodna :D i oczywyście dużo wody przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×