Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

zabiegi SPA

Polecane posty

Jakie są wasze ulubione zabiegi w SPA? Co uważacie za najskuteczniejsze w walce z cellulitem? Czy masaże próżniowe zdają egzamin? Co jest jednocześnie skuteczne i przyjemne, relaksujące? Ja uwielbiam masaże, ale wiem że nie spróbowałam nawet połowy dostępnych zabiegów i chciałabym popróbować czegoś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z conajmniej 10 zabiegów tu www.dayspa.bielsko.pl wszystkie sa na najwyzszym poziomie, zawsze wychodze zrelaksowana np z masazu,albo zabiegu na dlonie czy stopy, mega tez sa zabiegi na twarz, mozna tez sie zrelaksowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hriszana
Zabieg musi być dopasowany pod konkretną cerę, pod konkretny problem. To nie jest tak, że pod różne cery takie same zabiegi. Beauty Center Józefów - to miejsce mogę polecić, bo faktycznie wszystko jest tam realizowane jak należy, pracują na dobrych kosmetykach i rzeczywiście widać efekty tych zabiegów, co wcale nie jest takie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda906
Odnośnie SPA to najwięcej pozytywnych opinii słyszałam o termach, warto wyskoczyć raz na jakiś czas, choćby w weekend (ja mam na szczęście niezbyt daleko), tym bardziej że w Termach Białka http://www.termabialka.pl/ są często atrakcyjne promocje. To fajny czas, spędzony jak się chce i z kim się chce (nawet dzieci maja tam co robić), odpoczynek i relaks, dowolne zabiegi do wyboru w ich SPA i doświadczenie pracowników, którzy zawsze wiedzą, co przyniesie i ukojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barinsza
Apropono tego spa w Józefowie - oni tam pracują na kosmetykach Hildegard Braukmann, a sprzedają na zewnątrz jedynie odpowiedniki, zgadza się? Te produkty ze spa nie są normalnie dostępne w sprzedaży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwencki
Nie chcę sugerować żadnych konkretnych zabiegów, bo kluczem jest tutaj ich dopasowanie pod cerę. Mówi wam coś Beauty Center Józefów? To właśnie u nich dobierano mi zabiegi - nie wrzucajcie wszystkiego do jednego worka - zabiegi mają poprawić stan cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fly_with_me
Ja polecam zabieg pistacjowo-czekoladowy :) Najpierw peeling pistacjowy całego ciała (cudownie pachnący pistacjami - uwielbiam takie zapachy), po którym skóra zostaje przygotowana na czekoladowy masaż. Relaks na całego. Moje ciało było po tym zabiegu niesamowicie gładkie i ujędrnione. W ogóle kosmetyki z dodatkiem czekolady są pomocne w walce z cellulitem, wiedzieliście o tym? Ja po tym zabiegu dopiero zaczęłam się tym interesować - na prawdę cudowna sprawa :) A taki relaks dla zmysłów możecie zafundować sobie w Profemedzie w klinice medycyny estetycznej w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię jeździć do SPA Talaria w Trojanowie http://www.talaria.pl/ - oferta jest kierowana szczególnie do kobiet :) Na cellulit mogę u nich polecić zabiegi z bandażami arosha nasączonymi specjalnie dobranymi składnikami aktywnymi :) Poza tym resort jest pięknie położony w cichej okolicy, pokoje się w najwyższym standardzie. Naprawdę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlaniaS
O kurcze zabieg pistacjowo czekoladowy, to musi być meegaaa :) Muszę wypróbowac koniecznie, uwielbiam czekoladę i pistacje, a jak to można połączyć z zastosowaniem kosmetycznym - to super. Namówiłas mnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosznek
Nie patrz na wygodę, zabiegi spa mają dawać efekty w postaci poprawy stanu cery i nie tylko. Tutaj nie chodzi o samą wizytę i relax. Kiedy byłam w Beauty Center Józefów, to babki same mi dobrały zabiegi doradziły z jakich kosmetyków korzystać i to mi faktycznie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam. Kiedyś wystarczył mi jeden dzień, teraz nie ma takiej opcji nawet. Jeżdżę do Trojanowa do SPA Talarii co najmniej na 3-4 dni. Uwielbiam to,jak się czuję po takich kilku dniach. Niebo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi64
Ja w ramach prezentu od dzieci byłam w hotelu Dosłońce niedaleko Krakowa… Z całej gamy zabiegów, masaży i innych cudów wybrałam endomasaż dedykowany przede wszystkim kobietkom z uciążliwym cellulitem. Pani wyjaśniła, że wpływa na jędrność skóry, poprawia krążenie, usuwa toksyny więc wiedziałam,że to dla mnie strzał w dziesiątke i sie nie myliłam!!Jak tylko będę miała okazję to wybiorę się ponownie, chociaż dojazd nieco uciązilwy… no cóż, coś za coś, bo okolica jest cdowna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrycza
Oj, bez konkretnych zabiegów, tylko takie które są dopasowane pod cerę - inne dla suche, inne dla wrazliwej. Ale generalnie - Beauty Center w Józefowie, tam również dostałam konkretne kosmetyki do dalszej pielęgnacji - odpowiedniki tych ze spa. Tak więc zakładane efekty da się uzyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvelineJ
dla mnei zawsze najwieksza przyjemnoscia byly masaze. właściwie nie istotne jaski konkretnie rodzaj, aczkolwiek obecnie potrafia byc tak przeróżne pomysły. zobaczcie http://www.goodtimedayspa.eu/oferta/rytualy-masaze-peelingi/otulenie-masazem chociażby pierwsza opcja - czekoladowo-kokosowe otulenie bounty?? brzmi jak marzenie naprawdę. zapachy, doznania. relaks na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wszędzie można się zarazić unikam takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki2600
Hmmm. Lubię raz co jakiś czas wybrać się do SPA. Uważam, że to fajna sprawa i każda kobieta, jeśli może sobie na to pozwolić, powinna z tego korzystać. Co mogę polecić? Ja w http://margaret-spa.pl korzystam z zabiegu ujędrniającego. Fajnie napina skórę, wygładza. Uważam, że w walce z cellulitem też jest skuteczny. Co jakiś czas robię różne zabiegi na twarz. Czasami nawilżające, innym razem anty - aging. Mam 35 la, więc o skórę trzeba dbać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. Lubię raz co jakiś czas wybrać się do SPA. Uważam, że to fajna sprawa i każda kobieta, jeśli może sobie na to pozwolić, powinna z tego korzystać. Co mogę polecić? Ja w http://margaret-spa.pl korzystam z zabiegu ujędrniającego. Fajnie napina skórę, wygładza. Uważam, że w walce z cellulitem też jest skuteczny. Co jakiś czas robię różne zabiegi na twarz. Czasami nawilżające, innym razem anty - aging. Mam 35 lat, więc o skórę trzeba dbać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym zeby ktos w koncu zabrala mnie do spa:):) nie bylam nigdy wiec nie wiem nawet czy mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta86
w spa w poznaniu http://www.goodtimedayspa.eu/ robią najcudowniejsze masaze swiata. to w ogóle nie tyle mój ulubiony zabieg co jedyny powód chodzenia do spa:) jest taki co sie nazywa otulenie bounty bodajże, w każdym razie chodzi o połączenie zapachów i aromatów czekoladowo-kokosowych:) mmmm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartosieks
Hildegard Braukmann - ich kosmetyki stosowałam po spa, a zabiegi na wymagającą cerę miałam robione w Józefowie, w Beauty Center. U mnie zmiana tutaj przyszła diametralna, bo jednak doszło do tego, że moja cera zrobiła się miła w dotyku, ładna i delikatna. Czyli jednak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubię chodzić do spa, wolę sobie sama robić różne kuracje w domu,np. w rossmanie kupuję sobie maseczki z gliny, robię też parówki na twarz, a mój facet robi mi masaże - wspaniały relaks, wygoda i za darmo - polecam ;) tutaj znajdziecie trochę pomysłów na domowe zabiegi https://portal.abczdrowie.pl/jak-zrobic-zabieg-spa-w-domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siskaaa
Talaria w Trojanowie! DO końca życia będę pamiętać ten weekend, ale na 100% jeszcze tam pojadę! Byłam zachwycona, tak nieziemsko wypoczęta, nowa ja (lepiej, niż na nowy rok :D). Polecam każdemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emciak3
Jak ktoś chce wybrać naprawdę dobre SPA i sobie nie żałuje (bo czasem powinniśmy tak zrobić! tak dla siebie!) to też polecam Talarię pod Warszawą, byłam zachwycona tym miejscem, zwłaszcza bliskością natury! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fefik
Wow, włąśnie obczaiłam sobie stronę tej talarii i jestem w szoku! :O Ja tam chcę pojechać, zaczynam zbierać kase :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam zabiegi za pomocą kapsuły SPA NEOQI DREAM :D Jest niesamowita i bardzo relaksująca. Ostatnio miałam przyjemność korzystać z niej po raz pierwszy, czułam się jak nowo narodzona : ) Można z niej skorzystać w http://www.laola.pl/ . Poza tym bardzo przyjemne miejsce na spędzenie urlopu, polecam : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zajrzeć w ofertę www.laola.pl byliśmy i bardzo nam się podobało:) Dobre ceny z wysokim standardem, komfort, bardzo przyjemni ludzie, aż chce się do takich miejsc wracać potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym zabiegiem jest ZANZIBAR DESTINATION PARADISE FACE & BODY TREATMENT. Przynosi ulgę napiętym mięśniom całego ciała, a że pracuję przy komputerze, to taki relaksujący zabieg przynosi dużą ulgę. Skóra jest gładka i nawilżona. Ostatnio widziałam, że w Warszawie pojawił się w jednym z salonów (Klinika Essence) jako nowość. Na pewno będę stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×