Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wuzunia

Pomóżcie znaleźć taki wózek!

Polecane posty

Gość wuzunia

-4 kołowy -koła skrętne, pompowane, z mozliwością blokady -3 w 1 (gondola, spacerówka, fotelik) -fotelik zakładany na sam stelarz wózka -przekładana rączka -duzy kosz na zakupy -tacka -żeby można w nim było łatwo bujać -nie musi byc super lekki -z pokrowcami (folia i moskitierą) -dobra firma gwarantująca sprawność na następne dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlander , musty sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelebumcykcyk
nie może być przekładanej rączki i skrętnych kółek jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
ale ja sie nie znam na firmach, nie wiem co jest dobre i wygodne, mozecie poradzić jakiś konkretny model, sprawdzony i z mniej wiecej tym funkcjami, ktore wymienilam? Szukalam juz troche ale w każdym wózku cos jest a czegos nie ma, poza tym nie wiem ktora firma jest dobra a za ktora nie warto przeplacac. Moze mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej
jak nie ma przekładanej rączki to jest możliwość montowania : gondoli. spacerówki czy fotelika przodem lub tyłem tak jak np w tako jumerach ( jest ich kilka modeli )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
o kurcze, faktycznie nie pomyslalam, ze jak skretne kolka to sie nie da potem odwrocic....czy co lepsze miec? przekladada raczke czy skretne kolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mutsy urban rider- używam takiego i jest super. Fotelik polecam z maxi cosi (mocuje się za pomocą adapterów). Wszystkie elementy można kupowac oddzielnie- gondole, spacerówke, stoliki, plecaki, moskitiery, folie przeciwdeszczowe itp-tych gadzetów jest duuuzo (łącznie z deskorolką, przypinaną do wózka na której może jechac starsze dziecko-tez przetestowalam-super)A kosz na zakupy jesy ogromny-tylko nie ten który jest zamontowany w standardzie- tan dodatkowy. A co do kół-pompowane, a ich mechanizm skręcania jest genialny-mozna swobodnie manewrowac jedną reką- jest blokada, raczka nie jest co prawda przekładana ale spacerówkę można montować (bardzo latwo) w obie strony- gondola i fotelik przodem do prowadzącego. naprawdę goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
acha, czyli mozna nakladac albo przodem albo tylem wtedy, tak? a na co najlepiej zwrocic uwage przy kupowaniu wozka? zielona jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelebumcykcyk
moim zdaniem skrętne koła ( swoją droga jak szukałam spacerówki była tylko 1 z przekładaną rączką a reszta miała skrętne koła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedesukaaaaaaaaa
skretne kolka rzecz jasna...przeciez to jeden ruch odwrocic fotelik lub siedzisko na druga strone:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżej
ja mam tako jumper X niby fajny,ale swoje wady ma :ciężki (ok.15 kg + dziecko to sobie sama pomyśl ) i niewygodny kosz na zakupy (trudny dostęp i mały jak dla mnie ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
kasa no tak do 2000zl max kompletnie sie nie znam na firmach a wybor na allegro mnie przeraza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelebumcykcyk
Zwróć uwagę na głęboki kosz ( ja mam płytki strasznie mnie złości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
a jak to jest z ta spacerówka, bo ja zauważylam, ze niektore mają ta dolna część na nóżki taka skupioną do środka jakby' w trjójkąt' czy dzieci mając tak nozki do srodka nie krzywią saobie kolan czy kostek? np tu jest cos takiego http://www.funnycompl.nazwa.pl/allegro/wozki/xlander2008/X-V/xvpom.jpg wiem ze to jest tkai jakby 3 kolowy, ale niektore 4 kolowce tez maja taki 'skupiony' stelarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ABC design
model Aspiro. Jest lekki, ma duzy kosz, 3w1 i mozliwosc mocowania spacerowki przodem i tylem. Niestety spacerowka sie nie rozklada, co i tak nie przeszkadza w spaniu corce. teraz ten model nazywa sie jakos inaczej ale nie pamietam. Mozna jednak kupic wozek z jakiejsc starszej kolekci, ja tak zrobilam i kupilam za 1200 ale bez fotelika samochodowego. Ten dostalam od znajomych, niestety nie pasowuje do mojego stelarza ale to dla mnie bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
a jak to jest z ta spacerówka, bo ja zauważylam, ze niektore mają ta dolna część na nóżki taka skupioną do środka jakby' w trjójkąt' czy dzieci mając tak nozki do srodka nie krzywią saobie kolan czy kostek? np tu jest cos takiego http://www.funnycompl.nazwa.pl/allegro/wozki/xlander2008/X-V/xvpom.jpg wiem ze to jest tkai jakby 3 kolowy, ale niektore 4 kolowce tez maja taki 'skupiony' stelarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś sobie kobieto wymyśliła ;) I jeszcze żeby był lekki jak piórko i niedrogi :D Nie znajdziesz takiego wózka, który ma wszystko o czym pisałaś. Priorytety sobie wyznacz. Ale osobiście polecam Ci wózek Graco Quattro Tour de Luxe. Pierwszy wózek kupowałam jak Ty i już po 2 miesiącach kupiłam drugi wózek :P Jak dla mnie Graco jest najbardziej praktyczny, funkcjonalny i wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
no dobrze, a powiedzcie mi, dlaczego niektore wozki na allegro kosztuja 500-700zl z calym kompletem?? bo nie czaje, widzialam w sklepach sam fotelik kosztuje jakies 300zl, a tutaj cale zestawy takie tanie? szybko sie rozpadna czy nie ma roznicy tylko sie placi za 'firme'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala
bugaboo frog - skretne przednie kolka,ale nie pompowane, tylne pompowane, przekladana raczka jak rowniez siedzisko i gondola. Prowadzi sie jedna reka, zakupy z takim wozkiem to bajka, mam porownanie do niektorych polskich wozkow - np.tako - bardzo ciezko mi sie prowadzilo, nie mozna skrecic bez podbijania-w bugaboo skrecam w miejscu jedna reka. Nie kazdemu sie ten wozek podoba,ale ja nie zamienilabym go na zaden inny. Uzywamy go juz 17 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuzunia
nie, dla mnie wozek nie musi byc lekki, mieszkam w domu bez schodow, wszedzie dojezdzam autem, cena no to tak najlepiej do 2000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala
fotelik tez sie wpina do stelazu wozka, wozek wazy niecale 9 kg, wytrzyma przynajmniej 3 dzieci, przed nami uzywala go dziewczynka, zamierzam go uzywac dla kolejnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorelebumcykcyk
ten bugaboo frog wygląda na praktyczne, ale faktycznie jesli chodzi o estetykę :/ kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala
ale jesli waga nie ma znaczenia to jest wiele replik tego wozka, nieco ciezszych - w polsce chyba baby ace sie taki model nazywa i jest spora roznica w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×