Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xZalamanax:(

Nie wiem co mam zrobic Pomocy :(

Polecane posty

Gość xZalamanax:(

Jestem z chlopakiem od okolo roku. Na poczatku wszystko bylo normalnie jak w bajce... do czasu kiedy jego przyjaciolka przeprowadzila sie z rodzicami do niego wszystko zaczelo sie sypac:( Moja chora zazdrosc:( Ona teraz mnie nie nawidzi a moj chlopak sie na mnie zawiodl:( Dzwonie do niego a on poprostu rozmawia ze mna jak z kolezanka:( Boje sie ze to juz koniec:( Na dodatek mam szlaban na tydzien :( Ale chce uciec z domu aby sie tylko z nim zobaczyc:( kocham go bardzo i nie chce go stracic:( Juz nie mowi tak czesto ze mnie kocham , nie mowi ze teskni , nie dzwoni, :( pomocy bo nie wiem jak mam sobie z tym poradzic:( a nie mam osoby z ktora mogla bym o tym porozmawiac :( Co mam robic? :( xzalamanax:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonin
po pierwsze o co chodzi z tą koleżanką - jak to wprowadziła się? z rodzicami? jasniej prosze po drugie - co takiego zrobiłaś ze ona cie nienawidzi a chłopak sie zdystansował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xZalamanax:(
tak mieszkaja jego rodzice z jej rodzicami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja je_ bie:)
ile ty masz lat dziecko ze masz szlaban w domu???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co że jak
nie rozumiem dlaczego ona mieszka z rodzicami u twojego faceta ?! a ty chyba za bardzo koloryzujesz, skoro facec cę olewa to znak że nigdy nei było jak w bajce i co to znaczy że ty masz szlaban na neigo przez tydzień ? on ci nie każe do siebie dzwonić czy twoi rodzice ci tego zabraniają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xZalamanax:(
To wszystko przez moja chora zazdrosc :( ona tlumaczyla mi sie miedzy nimi nic nie jest a ja nie chcialam sluchac:( on tez tlumaczyl mi ale robil wszystko zeby byla zazdrosna i te przytulanie masakrzyki i wg mam taki glupie mysli na banie ze nie wiem :( a moj chlopak raz mowi ze mnie kocham jak jade do domu to robi co innego olewa mnie nie mowi ze kocha nie dzwoni , :( poprostu nie wiem co sie dzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xZalamanax:(
On poprostu tak od siebie:( a mama szlaban bo ucieklam z domu na 2 tygodnie do niego :( mam 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz...jak bym ja miala takie schizy to bym po prostu poczekala z nei bede miala szlabanu i pojechala do neigo np. na 2 dni pomieszkac i zobaczyc jak sie zachowuja...ale nie to ze bedziesz ubucana wielce, tylko normalnie sie zachowuj jak zawsze :) zobacz jak sie zachowuje..jest ok to po prostu daj na luz. chlopak moze juz ma dosc dzwonienia non stop itp. zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze jestes poddenerwowana za bardzo. Czemu na 2 tyg uciekłaś? Twoja mama wiedziała gdzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xZalamanax:(
Poniewaz jej mam to jego mamy przyjaciolka i postananowily zamieszkac razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas "patologia" zeby przyjacioki majace wlasne rodziny postanawialy ieszkac razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xZalamanax:(
tak wiedziala mialam jechac na weekend ale tak sie stalo ze prosil mnie zeby zostala , ogulnie nie odbieralam od mamy telefonu i wg nie odzywalam sie :( przerabalam sobie troche :( jestem zalamana mysle o najgoszym ;( boje sie najgorszego :( mam zryta psyhike i dlatego tak mysle poniewaz juz mnie raz zdradzil z moja pzyjaciolka :( wybaczylam mu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xZalamanax:(
joj chyba nie da mi sie pomuc :( dziekuje wam za wszystkie odpowiedzi :) jak chcecie to napiszcie do mnie na e mail broken0@onet.pl napewno odpisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×