Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

True_Story

depilacja

Polecane posty

Dziewczyny czym się depilujecie latem? Bo jednorazówki jak dla mnie są ok, ale jak się zatnę albo porysuję to podczas upału niesamowicie mnie to piecze. Dlatego chyba zainwestuję w depilator, przynajmniej efekt będzie dłuższy. Chciałabym tylko jakiś takie którym nie zrobię sobie krzywdy. I żeby miarę nie bolało. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem polecić
takiego przy którym depilacja nie boli. Ale generalnie depilacja to nie taka wesoła sprawa - niestety boli, robią się czerwone kropki, włoski wrastają i efekt jest na kilka dni zwykle, choć po kilku dniach włosów jest zdecydowanie mniej niż przy goleniu. Ja używałam do niedawna brauna zwykłego, dziś kupiłam takie różowy z golarką i lampką od razu. Ma system masażu, ale czy to coś da nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam ze depilator to fajna inwestycja :) Tylko trzeba byc cierpliwym na poczatku.. Ja posiadam model brauna z nasadka masujaca i bardzo przydatna jest ta nasadka przy pierwszych razach.. ja za 3 razem juz jej nie potrzebowalam.. Na poczatku beda czerwone krostki wiec lepiej wydepilowac sobie nogi wieczorem i na rano ich juz nie ma.. to znaczy wszystko zalezy od skory.. bo skora skorze nie rowna.. Mnie wloski odrosly po kilku dniach wiec powtorzylam zabieg i znowu za 4,5 dni czulam ze odrastaja .. po systematycznych depilacjach odrastaja wolniej :) Czasami zdarza sie ez tak ze nie wydepiluje sie dokladnie i tzreba maszynka wyrownac :) Co do bolu to nie takie straszne.. jak depilowalam sie pierwszy raz to bylam zaskoczona mile bo myslalam ze bedzie gorzej :) Nasadka masujaca duzo mi jednak dala :) Co do efektow ubocznych to tak wrastajace wloski moga sie pojawic.. ja osobiscie nie mialam.. trzeba uzywac pilingi i nawilzacc skore dobrze.. ogolnie polecam depilator ale tym wytrwalym i cierpliwym :) Chociaz zdarzaja sie osoby ktore po depilacji maja spokoj na kilka tygodni.. takim to ja zazdroszcze hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty na ile masz z głowy nogi po depilacji? Ja też jestem zwolenniczka depilatora, choć faktycznie od razu po użyciu nogi nie wyglądają rewelacyjnie. Ale na lato zwłaszcza to wygodna sprawa. Depilatory Brauna są spoko, ale Philipsa też. Teraz mam upatrzony nie taki na pęsety tylko na dyski ceramiczne: http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=74=79883

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przez ostatnie 4 lata używałam depilatora ale zaczyna mi się coś psuć i nie wyrywa mi włosków tylko je ucina tuż przy skórze. Więc teraz jestem na maszynkach jednorazowych:) dopóki nie zainwestuję w nowy depilator ale to już po urlopie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wydepiluje nogi to mam spokoj przez ponad tydzien chociaz czasami musze wydepilowac po krotszym czasie bo wtedy juz draznia mnie te krotkie wloski... Ale jak mi sie nie chce to ich nie depiluje bo w sumie ich nie widac tylko mnie poprostu denerwuja jak przejade dlonia nogi... Ale po depilacji za dzien lub dwa zawsze jescze gole maszynka zeby nie bylo wloskow ktore moglam ominac... ja mam zwyklego brauna 3370 z nasadka masujaca i glowica do okolic pach i bikini (ktorej wogole nie uzywam heh) i jestem nawet zadowlona.. mialam ochote na ten najnowszy depilator brauna silk epil wet&dry ale jednak zrezygnowalam bo stwierdzialm ze za takie bajery ktore sa mi nie potrzebne nie bede placila :) takze depilator to fajna sprawa tylko trzeba spedzic duzo czasu nad depilacja fakt faktem.. ale czego sie nie robi dla takich efektow ;) Przynajmniej nie trzeba sie ciac maszynka co kilka dni i wydawac tyle pieniedzy na te zasrane maszynki.. bo jakby nie bylo wcale takie tanie one nie sa.. oczywiscie mowie o tych lepszych juz.. no ale polecam depilatory jak najbardziej... Tylko odradzam depilatory bezprzewodowe... najlepsze sa te z ladowarka.. bo te bezprzewodowe tylko do ladowania maja taka wade ze dzialaja przez max 40 min a uweirzcie ze chcac wydepilowac porzadnie obie nogi to wam 40 minut nie starczy.. no chyba ze jedna noge ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coty! Aż tak długo? Tyle samo by mi pewnie zajęła depilacja nóg pensetą...A tan nowy Brun to ten?: http://www.1komp.pl/produkt-41-164-484-47038,depilatory_zestaw_braun_7281silk_epil_+_suszarka_ci1900_iondf.htm Tu jest z suszarką w zestawie. I ma podświetlenie, haha pewnie dużo osób sie depiluje w ciemnościach;) Może go kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę, że najlepsza metoda to depilacja laserowa. Jak sobie weźmiecie maść znieczulającą to nic nie boli, a później jest spokój z wstrętnymi włoskami:) Znalazłam nawet ostatnio ciekawy artykuł o tym na wp: http://kobieta.wp.pl/kat,26369,title,Piekne-nogi-na-dluzej,wid,12498439,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak zdecydowanie depilacja laserowa i po kłopocie ;) też o tym myślałam tylko nie bardzo wiem, jak to wygląda , czy są jakieś wytyczne po zabiegu ?? Tzn. czy czegoś nie wolno na przykład. Bo gdzieś czytałam, że nie wolno się opalać, jeśli tak to przez jaki okres czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×