Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzankaanka

nowy związek - problemy z zaufaniem

Polecane posty

Gość zuzankaanka

Mieliśmy mały fault start bo on mieszka w mieście w którym ja nie bardzo chciałabym zamieszkać i jednego dnia po prostu urwał się kontakt. Po tygodniu odezwał isę przepraszając że nie chciał kontynuować związku na odległość bez przyszłości. Ok dogadaliśmy się i przez następne kilka miesięcy było cudnie. Ja mam kilka nieciekawych związków i trudno mi jest zaufać mężczyźnie. Wiem że mam z tym problem i staram się nad tym zapanować ale nie jest łatwo. Tu do tej pory widziałam że brał to pod uwagę ale ostatnio mieliśmy sprzeczkę o głupiego smsa a raczej jego brak. Sobotnia noc rozmawiałam z nim i wiedziałam, że wychodzi ze znajomym. Wysłałam do niego dwa smsy bez odzewu. Gdy na drugi dzień mu powiedziałam, że zależy mi żeby na moje smsy odpowiadał stwierdził, że to przesada. Nie odbierał telefonów nie chciał rozmawiać tak się poirytował. Czy ja rzeczywiści proszę o tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozum że on nie siedzi 24h na dobę z telefonem w ręku czekając na twojego sms-a. czasami trzeba mieć trochę czasu tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×