Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozśpiewana ;-)

chcę dalej śpiewać!

Polecane posty

Gość rozśpiewana ;-)

cześć dziewczynki! chciałam się z wami podzielić moją refleksją.. Powróciłam do śpiewania po dwóch latach przerwy, (urodziłam dzieci...) niby nic takiego, bo śpiewam na weselach, ale lubię to i chciałabym śpiewac całe życie. czy któras z was tez tak ma? Czy ciągnie was do tego, ale sie troszkę wstydzicie, pomimo, że jakiś tam potencjał w was siedzi... Kurcze, lekcje śpiewu są drogie, nestety mnie na to nie stać. Moje serce to jest muzyk. Czy wasze też? o lubicie najbardziej w spiewaniu na weselach? Chciałabym rozwinąć ten wątek, ale nie wiem, czy się przebije, póki co pozdrawiam serdecznie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewija się tu na forum kilka osób muzykujących na weselach, pewnie ktoś się odezwie :) Generalnie jest tak, ze część osób robi to tylko dla kasy stojąc przy jakimś instrumencie a pozostałym sprawia to przyjemność i daje satysfakcje, myślę tu o graniu na żywo. Ja też miałem krótką przerwę i myślałem, ze to już koniec. Na szczęście udało się stworzyć świetny skład i teraz to już czysta przyjemność ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, swojego czasu też śpiewałam na weselach (i nie tylko). Pozostało mi po tej pracy mnóstwo podkładów. Jeśli byłabyś nimi zainteresowana, mogę Ci je w jakiś sposób udostępnić :) Też mi brakuje śpiewania, ale moje losy tak się potoczyły, że teraz mam przerwę. Jak długą? Nie wiem :) Ale dobrze wspominam tamte czasy. Co do lekcji śpiewu... Nie są one drogie. Ja sama za pełną godzinę (60 minut) biorę tylko 40 pln :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozśpiewana ;-)
grunt, to znaleźć dobrą kapelę, zespół. Albo samemu coś stworzyc. Zespoły są różne, a najgorsze jest to, jak wewnętrzenie ze sobą konkurują i nierzadko podkładają sobie świnie. Niedogadanie i nieustalenie jasnych zasad to jest coś co rozwala taką pseudą zgraną paczkę, Jak wszędzie... Dlatego cierpliwie czekam teraz na coś fajnego. A tobie, zaraz zaraz tylko gratulowac i zyczyć szczęścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na maila nie będę wysyłała - to troszkę "waży" :) Zrobię konto na "chomikuj" i będziesz mogła stamtąd pobierać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozśpiewana ;-)
jesli tak, to bardzo miło z Twojej strony ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×