Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daniel___26

pragnę poznać szczupłą dziewczynę która lubi jeść

Polecane posty

Gość daniel___26

Chcę poznać szczupłą dziewczynę któa lubi i potrafi dużo zjeść. Nie jakiś tam jeden kawałek pizzy po którym teatralnie wywraca oczami i mówi że więcej nie zmieści - tylko całą pizzę bez wiekszych problemów! Albo całą michę spaghetti! Nie taką co liczy kalorie... Ale przy tym szczuplutką, z dobrą przemianą materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
:D tylko jestem dla ciebie za stara chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka00289
skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis fantastic
:) heh.... no tak, często tak robię ale z kolei mój były facet zamawiał tylko sałatkę... a dla mnie wielka porcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tutaj
potrafie zjeść o wiele więcej niż jedną pizze na raz, tylko potem bigne do kibla wyrzygać wszystko, ale szczupła jestem, czasem faszeruje sie tabsami na przeczyszczenie, mam wtedy taką srake ze budzi mnie w środku nocy i zanim doelce na klopa to popuszcze srake w gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lis fantastic
pozatym kelner zawsze stawiał duży stek z frytkami przed facetem, a tu sie okazuje że to dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto się zjawiłam - ludzie się dziwią gdzie ja to mieszczę. Zjadam tyle ile przeciętny facet! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bimbaloooo
ja mam taka kolezanke. ale powaznie to mysle, ze jestes feedersem, czy nie tak? czyli facetem, ktory chce utuczyc swoja partnerke do 150, 200, 300 kilogramów, bo to go podnieca, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×