Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawa agawa 28

Ginekolog - facet - czyt. Zboczeniec?

Polecane posty

Gość jadzia

Oczywiscie. Przeciez facet nie jest w stanie wylaczyc libido. Nawet na starosc kreca go laski, wlasnie tym bardziej. A taki ginekolog siedzi w kroczu cale zycie. Dodam ze ostatnio uslyszalam tez historie o zwierzeniach ginekologa ktory przyjaciolce wyjawil ze bardzo go podniecaja pacjentki ktore bada w przychodni. Wiadomo szpital to co innego, ale masa mlodych kobiet ktore swietnie wygladaja chodzi czesto do gina po tabletki i to jest ich raj. Normalni faceci nie mieszaliby hobby z praca wiec sory, ale mysle ze ku ginekologii facetow sklania ego, libido chec wladzy nad kobietami i ogladania ich nago. 😄

Gość Gość

A kobiety walą do nic i jeszcze za nieraz płacą. Na wielu forach Ci delikatnii empatyczni udawacze, bo jak inaczej ich nazwać, bóle miesiączkowe, poród, menopauzę to ich domena, przeżyli je sami więc mogą być empatyczni i się wczuć, szydzą, a nie kiedy naśmiwają się z kobiet, można poszukać w necie. Wiele naiwnym Paniom wyprano mózgi z prowadzeniem ciąż i straszeniem. Bo jak ludzkość dawała sobie bez nich przez tysiące lat. Akuszerki zostały zastąpione przez zboczeńców w białych kitlach, którzy chcą zarabiać na tym kasę. Cytologia dawniej była zalecana co 3 lata, teraz co rok, za chwilę może będzie co pół roku, a później może co miesiąc, tak jak zalecane innych badań coraz częściej-czy to nie kierunek kasa. Ktoś napisał na forum że więcej kobiet w Polsce umiera na choroby układu krążenia niż na choroby kobiece i tu z tym tematem nic się nie robi, żadnej profilaktyki. Kobiety myślcie trochę. 

Trzeba pamiętać, że ginekolog to przede wszystkim lekarz! Moje koleżanki mają lekarzy wyłącznie mężczyzn. Mogę podpowiedzieć do kogo warto pójść.

Gość Hultaj

Najlepiej do mnie, wyliżę cipkę do sucha 

Gość Jojo

Zawsze chodziłam tylko do kobiet ginekologów, ale jak zaszłam w ciążę, to kilka koleżanek poleciło mi mężczyznę ginekologa i jestem bardzo zadowolona. Jest delikatny, profesjonalny i wszystko dobrze tłumaczy. Kobiety robiły badania na szybko, więc czasem było nieprzyjemnie i jeszcze potrafiły się głupio uśmiechać podczas badania.

Gość Ser

Chodzenie do faceta ginekologa to zwykła prostytucja, nie ma tłumaczenia, że to lekarz. Rodząc się jest ginekologiem, czy co. Pomyślmy. 

Gość Miranda

Kobieta ginekolog tez moze byc zboczona.....mialam do czynienia z taka mloda pinda ktora mi wytykala ze wargi za wielkie lechtaczka zlachana a w srodku luz ale ona 20 lat mlodsza a i tak mi kazala cwiczenia ( na jej oczach ) robic typu ile lechtaczta ma cm po naciagnieciu (ja ciagnelam a ona mierzyla) to samo z wargami (mniejsze i wieksze ciagnac na maxa) a do pochwy rozne rzeczy wkladala i wciaz pytala czy da sie cos dolozyc ( z naciskiem na tak)......bawilo ja to strasznie bo skwitowala ze niezly ze mnie ...iszon (24 kredki olejne w pochwie)

Kobieta ginekolog tez moze byc zboczona.....mialam do czynienia z taka mloda pinda ktora mi wytykala ze wargi za wielkie lechtaczka zlachana a w srodku luz ale ona 20 lat mlodsza a i tak mi kazala cwiczenia ( na jej oczach ) robic typu ile lechtaczta ma cm po naciagnieciu (ja ciagnelam a ona mierzyla) to samo z wargami (mniejsze i wieksze ciagnac na maxa) a do pochwy rozne rzeczy wkladala i wciaz pytala czy da sie cos dolozyc ( z naciskiem na tak)......bawilo ja to strasznie bo skwitowala ze niezly ze mnie ...iszon (24 kredki olejne w pochwie)

Miranda oczywiście że może być. Jednak twoim tokiem myślenia sugerował bym kiedy następnym razem pójdziesz na basen  by skorzystać najlepiej z szatni męskiej tam na pewno nie trafisz na kobietę zboczoną czy o orientacji homoseksualnej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować