Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

FDD

wieczór kawalerski striptiz

Polecane posty

co o tym sądzicie? o striptizie i panienkach na wieczorze kawalerskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy j jestem przeciko
jak wyżej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli tuli
ubostwo i prostactwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to
to jest legalizowanie sobie zdrady przez facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
niby czemu? to tylko zabawa nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubostwo to niekoniecznie , bo za wodke w dobrym klubie trzeba wydac 210 zł , chyba że masz na myśli ubóstwo umysłowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli tuli
no to mowie za zabawa dla ludzi ubogich umyslowo i prostakow. tak uwazam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuli tuli
dokladnie tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
dla mnie to tylko rozrywka, przecież tylko się patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
może kobieta sobie nie życzy żebyś oglądał jakieś gołe baby a nie wiadomo czy na oglądaniu się skończy :P dla mnie to jest chore, i tak jak ktoś napisał faceci i baby robią sobie z tego coś "normalnego", że niby każdy tak robi bla bla bla dla mnie to nie jest normalne, równie dobrze można powiedzieć że chodzenie na dupy, praca tam też są normalne :P jakby mi ktoś kogo kocham (mąż, chłopak, narzeczony) zrobił coś takiego to byłby absolutnie koniec związku :P bo ja mówię i będę mówić- nie życzę sobie.koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie nie zniosłabym myśli że mój przyszły mąż ogląda striptiz. tak samo ja nie wyobrażam sobie oglądanie gołego faceta. zgadzam się- to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
z resztą... i tak każdy zrobi co będzie chciał, czy się komuś ufa czy nie, bo to nie od nas zależy :) i jeszcze zostaje przecież wieczór kawalersko- panieński, gdzie nie ma możliwości zdrady prawda :D ja osobiście na to stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadzieejaa
w dzisiejszych czasach to wiocha, w dodatku przereklamowana :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
oo dobry argument :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
nie wiem co wam to przeszkadza. ludzie chcą takich rozrywek bo ostatni moment na legalne popatrzenie sobie na czyjąś dupkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
każdy ma swoje morale. dla mnie to nie chodzi o legalność bo równie "legalnie" można iść "na dupy" :P chodzi o szacunek do osoby z którą bierze się ślub, o szacunek do osoby na scenie (choć dla mnie to puste głupki) i o szacunek do samego siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
szacunek? co tu ma szacunek do rzeczy? to tylko patrzenie jak ktoś się rozbiera i tańczy. to takie złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
jak już napisałam- zależy dla kogo :P jednym nie przeszkadza jedzenie w łóżku , innym nie przeszkadza oglądanie czyjejś dupy a są i tacy którym i zabicie kogoś nie przeszkadza :P jak Tobie nie przeszkadza gdy Twoja dziewczyna ogląda kogoś na żywo nago i jeszcze go maca- spoko, ale ja np sobie czegoś takiego nie wyobrażam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
poza tym często (przeważnie!) na samym patrzeniu się nie kończy :P dobrze wiecie co alkohol robi z człowiekiem + kumple krzyczący nad Tobą: "dotknij jej, dotknij!!!" no się dzieje a potem rano: "co ja narobiłem/łam" a przecież można tego uniknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
watpie zeby takie rzeczy działy sie na wieczorach :P kazdy ma swoj rozum i go chyba używa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeetttt
jak ktoś wyżej napisał ubóstwo umysłowe :o takie "zabawy" dla prostaków. I nie chodzi tutaj o patrzenie czy zdradę ze striptizerem bądź striptizerką bo do tego nie trzeba wieczoru ale podejście do małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria Ch .
no dokładnie o tym mówię :) dla mnie to by było po prostu zeszmacenie siebie i partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggtlenireszta
tak mówicie a jakby wam kolezanki taką niespodziankę zrobiły to byscie korzystały i nie pierdoliły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz, jak mi któraś z koleżanek (w co wątpię) zrobiła coś takiego to 1. kazałabym przestać 2.kazałabym wyjść 3.mocno bym ją zjebała 4. koniec imprezy, i w cale nie przesadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super jestem niesłychanie
no właśnie ja miałam taką sytuację- kumple zaprosili mojego męża na wieczór, oni fundowali i zafundowali mu coś takiego, on o tym nie wiedział ale... został i popatrzył i Bóg wie co jeszcze :( teraz jesteśmy 2 lata po ślubie a powiedział mi o tym jego kumpel jakoś pół roku po ślubie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super jestem niesłychanie
byłam w szoku :( powiedziała mężowi jak się tylko dowiedziałam, pytałam czemu nic nie mówił i jak sobie teraz wyobraża nasz związek. a on na to że był pijany że nie chciał mnie martwić że nie wiedział blebleble... już nigdy mu nie zaufam! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się nie dziwię... ja też straciłabym zaufanie... dla tego powiedziałam sobie że jak już będę wiedziała kto jest moim mężem to dam do zrozumienia co o tym myślę :P xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×