Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poszukująca odpowiedzi

Ślub cywilny - sukienka

Polecane posty

Gość poszukująca odpowiedzi

Jest tu może jakaś kobietka,która brała sam ślub cywilny?Jaka sukienka pasuje do tego typu okazji? Za miesiąc biorę ślub cywilny i trochę mam z tym problem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeny julek
ta kiecka jest straszna! wiec tanczy spiewa, dosc ...kiczowata ...sorki:( ale bez elegancji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się podoba, nawet bardzo. Zwykła suknia ślubna tylko inny kolor. Ja miałam podobnie, suknia szyta na wzorze klasycznej ślubnej, tylko bordowo- złota. A i cena przy tym niższa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
To zależy ile masz lat, jaki fason sukienek Ci odpowiada i jaką scenerie będzie miala impreza po slubie. Ja miałam szyta w salonie sukien ślubnych- gorset, spódnica, bolerko- kolor ecru z dodatkami jasnego wrzosu. Wyglądałam bardzo pięknie i wszystkim sie podobala moja kreacja. Zapłaciłam 2400zł, ale warto bylo, bo kiecka niepowtarzalna. Gości było 80, wesele w restauracji w stylu zamkowym, więc nie wypadało iść w byle czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella.k
Ta błękitna jest przepiękna! W ogóle fajny pomysł. Wszyscy moi znajomi na ślubiach w usc mieli raczej garsonki i kostiumy, ewentualnie bardzo skromne, "biurowe" sukienki. Moim zdaniem taka ślubna w innym kolorze to także dobry wybór. Można raz w życiu poczuć się jak królewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie teraz był wysyp ślubów cywilnych, sporo par decydowało się na ślub cywilny i nie brali kościelnego i wszystkie panny młode wystąpiły w sukniach typowo ślubnych. My ślub cywilny bierzemy za kilka tyg i moja sukienka: długa, biała, ślubna ale skromniejsza od bez. To już od ciebie zależy, czy to będzie suknia typowo ślubna, biała, czy ecru, czy coś skromniejszego do kolan, bo na tę okazję wszystko pasuje, a biała suknia nie jest zarezerwowana tylko do kościoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam sukienkę do ziemi, białej wiedziałam że nie założę ;) Kupiłam materiały- kremowy atłas i czerwona koronka, trochę czerwonej satyny. Krawcowa mi ciut schrzaniła- a ja nie mówiłam że to ślubna. Góra była, jak chciałam- atłas i na to czerwona koronka, małe rękawki z samej koronki. Dołem miała być wyraźnie rozszerzająca się spódnica i pod biustem szeroka czerwona szarfa, z tyłu związana i puszczona do ziemi. A kobieta mi wszyła po prostu szeroki pas czerwonej satyny, do tego dołem doszyła raczej prostą spódnicę. Tylko kokarda z tyłu i jej długie koce wyszły z tego dołu super ;) Miałam swoja "wizję" i fakt, chciałam mieć tą swoją sukienkę, nie wyszło do końca to co chciałam, powkurzałam się trochę i olałam. Ale jednak uważam że szycie według fajnego pomysłu to dobre wyjście. Kupujesz materiał jaki chcesz, dodatki, sama projektujesz sukienkę, jest takie mnóstwo różnych kreacji że zawsze coś dla siebie znajdziesz. Tylko krawcową polecam dobrą :D Za to buty miałam świetne, wygodne i śliczne, do tej pory moje ulubione (czerwone oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole

×