Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

menton

jak odzyskać dziewczynę którą kocham????

Polecane posty

witajcie napewno nie jedna osoba ma ten problem ale ja juz nie wiem co mam robic... chciałbym odzyskać dziewczynę, którą kocham ale ona ma już innego i chyba się w nim zakochała albo zakochuje:(((( nie wiem już co mam robić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooooka dziewczyna
dać sobie spokój - nie kumam ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro ma juz innego to już za poźno. chyba ze poprostu szuka pocieszenia u niego. ale co zrobic nie wiadomo. Ty ją znasz i sam musisz na to wpaść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradise lost
brak słów. Po ponad 5 latach bańka pękła. Rozmowę szczerą odbyliśmy lecz nie zapowiada się aby się ułożyło między nami. Rzekomo uczucie z jej strony to nie jest to co kiedyś. Ostatni czas między nami to okres, w którym rzadko się widywaliśmy. Zobaczymy co będzie. nawiasem mówiąc boli jak jasna cholera!!! A człowiek na dodatek w gorącej wodzie kompany i chciałby mieć swoje alter ego przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozstałam sie ze swoim chłopakiem po 11 latach:(((mamy dziecko , pracujemy razem i było mi tym bardziej ciezko sobie to wszystko poukładac:( nie wiedziałam co robic. Przypadkiem trafiłam na stronę http://urokmilosny24.pl , poczytałam trochę opinii ( większość było pozytywnych) i zdecydowałam się skorzystać. I wrócił, znowu jest swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu nic odzyskiwać, głowa do góry i żyjemy dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, poboli kilka tygodni może miesięcy i przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku w odzyskaniu narzeczonego pomógł rytuał z portalu http://magia-anielska.pl na powrót czekałam 2 miesiące ale było warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×