Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanna Aśka

Kto się nudzi dziś w pracy tak jak ja?

Polecane posty

Paula, to fakt certyfikat musisz mieć. Nam odradzano biura rachunkowego, za duża odpowiedzialność, kontrole... to już lepiej podpisać umowę o dzieło albo po 1/4 , 1/2 etatu w dwóch, trzech firmach i już.... kasa leci ;) ja kończę akademie rachunkowości na koniec roku, ale odpuszczam certyfikat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Paula :) ja się chyba dziś i jutro nie będę nudzić , od poniedziałku urlop :) więc troszkę muszę zrobić porządków , ale na pewno będę zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym sie ponudzic w pracy a nie w domu! szukam szukam i nic, trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczalem od wakacji, bo jestem swiezo po studiach dziennych, wiec wciagu roku srednio moglem. Na razie cv pozostawiane od miesiaca i nikt nie oddzwania. Ciężkie życie studentow w tym kraju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej też się nudzę w pracy dzisiaj strasznie... skonczyla nam się praca i razem z koleżanką z biurka obok siedzimy tak dzisiaj do 15-ej.. ale nie narzekam dziękuję za to że mam pracę i mogę się ponudzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grycanus
zoolander trzeba bylo szukac na studiach - ja po FiR znalazlem na 5 roku prace, a to juz bylo 2 lata temu :) Meczylem sie jednak dzienne + praca ale bylo warto - czekac z praca do konca studiow to wybacz, ale istna glupota.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekooomankaa
ja sie praktycznie dziennie nudze.. pracuje w dziale handlowym firmy logistycznej. czasam są dni ze jest duzo ofert do przygotowania, ale w tym tygodniu nuda straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dzisiejszych czasach nie jest łatwo o pracę. A sama szukałam ponad 6 m-cy a są tacy którzy szukaja jeszcze dłużej... polska rzezywistość. A nasze kochane państwo nie pomoże młodym. Potrafia tylko ludziom mydlic oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grycanus
Paula a jakie masz wyksztalcenie ? W moim przypadku - kończyłem FIR już na piatym roku zalapalem sie do 2-3 prac, tzn przeszedlem rozmowy, a wyslalem kilka CV, wiec nie bylo tak zle. Wydaje mi sie iz sporo zalezy od kierunku i doswiadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Aśka
Cześć wszyskim:-) A ja przez tą pogodę jestem chora, ale i tak muszę być na stanowisku dziś:-( Czuję się jakbym ze dwie sety wódki wypiła;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×