Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qazxswedc

wkładki laktacyjne

Polecane posty

Gość qazxswedc

Jakiej firmy polecacie wkładki laktacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno nie kupuj z babydream sa male grube i sztywne innym slowem do dupy..kup w aptece bella sa fajne miekkie i wygodne mozna nawet przykleic do stanika naprawde super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhg bbbb
mi znowu balla sie nie sprawdzily, za słabo wchlanialy. o ile pamietam uzywalam aventowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja próbowałam wkładek Chicco, Canpola, Belli, NUK-a, Aventu i BabyOno. I właśnie w tej kolejności bym je uszeregowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi bardzo podobały się Babydream z Rossmana, bo były tanie i nawet nie przeciekay, przy dużym wypływie poarmu Bella przeciekają w połowie karmienia a nawet wczesniej, podobnie Nuk - drogie i przeciekają, Johnsona drogie ale mi nie przeciekają - może jakoś się to wyrównuje bo starczają na długo. Acha miałam jeszcze Penathen - jak nasiąkną (czyli bardzo szybko) to pękają i na piersiach zostają granulki substancji która pochłana wilgoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dla mnie nie ma gorszego badziewia niz wkladki J&J... Kupilam je sugerujac sie opiniami na kafe. Niestety sa bardzo grube i nie zmieniaja wilgoci w zel jak np.Tommee Tippee i Lansinoh. Te ktorych uzywam sa cieniusienkie, a mleko zamieniaja w zel chroniac skore przed wilgocia i rozwijajacymi sie w niej bakteriami. Z reka na sercu moge polecic te 2 firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qazxswedc
to teraz mam jeszcze większy dylemat, które wybrać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×