Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrek krakow

dowidzial mi się slub

Polecane posty

Gość Piotrek krakow

jestem z kobietą 4 lata, za 2 miesiące ślub i już wiem że nie chcę, moja narzeczona zmieniła się przez ten czas, kiedyś była bardziej spotaniczna, szalona, aktywna fizycznie a teraz to siedzi i ogląda TV, brzuch jej rośnie, nic jej się nie chce, tłumaczenia też nie pomagają, chyba myśli że jak mnie ma to już nie musi nic robić, starać się, czas skończyć to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitama
a co to znaczy dowidział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek krakow
odwidział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arika6
Mam nadzieję , że skoro naprawdę czujesz , że nic z tego już nie będzie to nie weźmiesz tego ślubu . Po co się potem użerać z rozwodami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Biznesmen
stary powiem tyle jeżeli to nie prowo to daj se siana z tym ślubem ;) raz sie żyje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek krakow
ja mam 27 ona 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co - no młodzikami to nie jesteście już. A decyzja o slubie powinna być do końca przemyślana. Spróbuj jeszcze z nia porozmaiwac i powiedz że się rozmyśliłeś co do ślubu i podaj jej te wszystkie powody co tutaj napisałeś i może zaproponuj że przesuniecie datę ślubu, ale jesli ona się nie zmieni to do tego ślubu nie dojdzie i tyle. Nieraz to działa na kobietę. Potrzebuje troche strachu o strate ukochanego faceta żeby sie za siebie wziąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek krakow
nie chce jej dawać ultimatum, to nie jest zdrowe i dziecinne, już z nią rozmawiałem i za każdym razem słyszałem że przesadzam, a nawet jak się zmieni to po ślubie może być to samo, widzę po jej i moich koleżankach tak samo się zachowują, wydaje mi się że już kogoś ma i nie trzeba się starać, bo misja wypełniona, nie chce już z nią rozmawiać, tyle razy próbowałem i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To odwołaj ślub i koniec tematu. Nie rozumiem w takim razie po co ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfjhfjnjfhkdfn
i co, dopiero teraz tak się zaczęła zachowywać na 2 m-ce przed ślubem? a wcześniej wszystko ok było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo Ty niby cale zycie bedziesz spontaniczny piekny etc.. to skoro nie chcesz slubu to go odwolaj jesli jestes na tyle odwazny bo w sumie sprawy ciut daleko zaszly juz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×