Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mango kiwi

no i sama nie wiem

Polecane posty

Gość mango kiwi

Witam chcialabym abyscie mi doradzili w pewnej sprawie. Moja Siostra jest w ciazy (nieplanowana alepostanowila stanac na wysokosci zadania i za to ja podziwiam) jest w prawie 3miesiacu moje pytanie to czy nic nikomu nie mowiac moge zaczac kupowac ciuszki (wiadomo przeceny :) - tylko nie wiem czy to nie za szybko - co myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango kiwi
odpowie mi ktos ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watpie ze mysli juz o poronieniu :o Mozesz smialo kupowac, nie ma znaczenia czy na poczatku czy pod koniec ciazy. Nieszczescia zdazaja sie tez w 9 miesiacu, wiec nie ma reguly ;) Milych zakupow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango kiwi
Dzieki :) Wiecie mam juz kilka ciszkow upatrzonych takich fajnych :) a tez chce pomoc wiec mysle ze zakup tak rzeczy ulatwi jej wyprawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowałam rzeczy dla dziecka pod koniec ciąży a wózek po porodzie łóżeczko już mieliśmy, ale dopiero po porodzie mąż je złożył są podobno jakieś zabobony nie wiem czy prawda, ale ja wolałam poczekać teraz jest wszystkiego pod dostatkiem i taniego to nie trzeba się spieszyć a zawsze rodzina tez coś kupi i czasem jest za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mango kiwi
to nie sekret, ale nie moge dac tego traz bo nie mieszkam w Pl. a tez wlasnie nie wim czy czasami pecha tym nie przyniose :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym kupila
zawsze lepiej po malu niz wszystko na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×