Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inna niż wszyscy

dzisiejsze matki nie dorosły do roli matek

Polecane posty

Gość inna niż wszyscy

w ciąży szaleje pokazuje goły brzuch na nk, jak urodzi mówi w liczbie mnogiej, rozpieszcza dziecko, które potem ją gryzie, bije, wyrywa włosy, dziecko ma ząbki a ona rozgniata mu jedzenie na papkę, jest na każde zawołanie dziecka, w ciepłe dni zakłada dziecku czapkę na uszy i kurtkę, gdy dziecko kichnie od razu leci i daje mu dawkę wszelkich leków przeciw gorączce, lata z dzieckiem cały dzień na rękach mimo że 2 latek umie chodzic, wydaje mi się że to nie jest dobre wychowywanie dzieci co później z nich wyrośnie? jaki przykład daja im matki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfkoigjdfklgijdfiklid
ok wiec w przyszlosci nie bede dbala o dziecko :) A jak bede w ciazy z wielgasnym brzuchem bede czuła mojego bobaska calkowicie, robie sobie sesje na pamioątke , na nk nie wstawie bo to osobiste zdjecia, lecz w ubraniu z uwydatnionym brzuszkiem napewno dam bo to bedzie moj skarb najwiekszy i najwspanialszy i bede sie chciala nim podzielić z calym swiatem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
kolejna, ktora uogólnia:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż wszyscy
nie uogólniam pisze o najbardziej drastycznych przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
to nie wiem w jakim towarzystwie sie obracasz bo u mnie matki są normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż wszyscy
znajomych i rodziny się nie wybiera tylko kolegów i przyjaciół więc różnie bywa z tym towarzystwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka moze i uogolnia
a ja sie tam po czesci zgodze z autorka, zdecydowana wiekszosc matek obecnie tak robi ;/ tez mnie to przeraza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka blondi 25
akurat tak sie sklada ze w ostatni upal jak bylo 40stopni to mlode matki wozily dzieci w kapelusikach i przykryte daszkiem w wozku a stare babki mochery ktore pilnuja wnuka bo musza chodzily se z dzieckiem z gola glowa bez czapki. i co ty na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdfkoigjdfklgijdfiklid
a wiec napisz ze denerwuje Cie twoja rodzina bo jest taka i taka w stosunku do dzieci :/ a nie uogólniaj bo ja ZNAM osobiscie wiele cudownych matek.. Sa tez matki ktore pija w czasie ciazy,.. nie podoba mi sie to ale nie robie tematu "dzisiejsze matki nie dorosly do roli matek, kazda pije bedac w ciazy i specjalnie zaczyna palic" albo o aborcji... więc okielznaj swoje nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
debilu/ko dzieciom zaklada sie nakrycie glowy w upal by chronic przed udarem!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż wszyscy
myślicie że wrzucam wszystkie matki do jednego worka tak ja wyżej napisałam nie robię tego i też znam wspaniałe matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna niż wszyscy
ale jest to czapeczka z daszkiem lub kapelusik a nie wełniana czapa na zimę bo widziałam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze....
moze zacznij od opisania wlasnej matki idiotko i wypunktuj jakie ona bledy popelnila skoro wychowala takie tępe cos jak ty... bez odbioru bo z kretynami nie dyskutuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj no ty
masz dziecko?? nie?? to spadaj i przestan pierdolic:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnhbikjhi
ejjj autorko jak jest silne słońce to zaleca się ubierać dziecku przewiewna czapeczkę i rozłożyć daszek żeby miało cień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhnhbikjhi
przepraszam to było do niunka blondi 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
ej nie plujcie sie tak. Kultura nie obowiazuje?? Przeciez dziewczyna napisala, ze chodzi jej o gruba welniana czapke:o a wy od razu z ryjem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchaj no ty
nie nie my z ryjem tylko ta tępa cipa z ryjem pierwsza wyleciała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
hahaha zalosne jestescie:o ale coz prawda w oczy kole co?? autorko nie przejmuj sie 99% mamusiek na tym forum jest ostro przewrazliwiona na wlasnym punckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... bardzo uogólnione. Oczywiście są matki-wariatki. Ale nie można mówić że wszystkie!!! Bo ja czuję się urażona ponieważ tak nie postepuję!! Kocham swoje dzieci nad zycie, są moim największym skarbem, ale nie robię tak jak piszę autorka. Nie chowam dzieci pod kloszem. I nie latam po lekarzach, raczej bym, powiedziała że ich unikam. Idę dopiero jak domowe sposoby nie pomagają. Ostatnio widziałam matke -wariatkę. Upal ponad 35 stopni. Maleństwo w głębokim wózku, budka postawiona zeby słońce nie swiciło ale chyba tez po to by za duzo tlenu nie miało i do tego jeszcze nałożony na wózek pokrowiec!!!! I to są przypadki matek - wariatek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny czy jeżeli wam jest gorąco to wy uważacie że dziecku w tym samamy momencie jest zimno??????????????????????? to jest chore!! Przegrzewanie dziecka - a potem problem że ciągle choruje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×