Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość ekstern

Witam, czy ktoś zdawał egzaminy eksternistyczne z zakresu LO? W necie dosłownie zero info.. czyżby tak mała zdawalność? Baaaaaardzo proszę o jakiekolwiek informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern
proszę, może jednak ktoś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparciała kokartka
ja zdawałam i w necie masz duzo materiałow itp ,a to że nikt osobiście nie pisze to nie dziw się nie ma sie czym szczycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern
dzięki, ale zdałaś wszystko? w ile sesji? trudne? byłaś na kursie czy sama się uczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdfh
to jest ten tryb nauki że się idzie na same egzaminy a uczy do nich na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern
tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern
do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDalaOdWspomnień
Ja chcę zdawać... jednak dopiero w sesji zimowej... tylko nie wiem czy mature od razu moge pisać w maju? trzeba do oke przedzwonić;P wyszukaj i zadzwoń również, dowiedz się czego chcesz.. 143 zł około, za jeden przedmiot zdać nie jest chyba bardzo cieżko... jesli nie złożyłeś jeszcze papierów, to pozostaje Ci również jedynie sesja zimowa.... w lutym... jakieś pytania? Może ktos podzieli sie doświadczeniami/ moze wie jak to z ta matura?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparciała kokardka
jak zdajesz egzaminy w sesji zimowej to zapomnij o maturze bo do matury musisz do 9 lutego donieść wszystkie papiery w tym swiadectwo ukonczenia tejze szkoly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparciała kokardka
papiery na sesje jesienna z tego co kojarze to chyba do konca sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparciała kokartka
ekstern dzięki, ale zdałaś wszystko? w ile sesji? trudne? byłaś na kursie czy sama się uczyłaś? tak zdalam ,mogłam nawet podejsc do matury w tym roku ale nie podeszłam ..dałam dupy :( ...egzaminy dosyc latwe ,na kursy nie chodzilam ,uczylam sie sama oprocz matematyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern
do końća lipca trzeba złożyć wniosek na sesję jesienną. kokardko proszę, tak mało necie info, czy mogłabyś napisać coś więcej? w ile sesji zdałaś wszystko? wiem, że można to rozłożyć na max 4 sesje, ja sobie podzieliłam na 3, po 3-4 przedmioty na każdą. Czy tak będzie ok? przeraża mnie ilośc materiału, pomysł dokończenia szkoły dość spontaniczny i siedzę i się uczę cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sparciała kokartka
"do końća lipca trzeba złożyć wniosek na sesję jesienną." -w tamtym roku bylo chyba do konca sierpnia,ale moze sie myle. "pomysł dokończenia szkoły dość spontaniczny" -uwazaj tylko żeby sie nie przedawnilo ,bo chyba trzeba do iluś lat przystapic od zdania starych egzaminów " w ile sesji zdałaś wszystko" -hmm chyba w 6 lat (!!!)całość,ale wczesniej zaczynałam liceum eksternistyczne ,do którego wogóle nie uczeszczałam ..bo mi sie nie chcialo no i w między czasie zamknięto szkoły eksternistycznei zostało mi oke ,a wiec tak naprawde to w OKE zdawałam tylko trzy przedmioty-historie ,matematyke i informtyke ,egzaminy bardzo łatwe -"można to rozłożyć na max 4 sesje" to w sumie malo ,zależy ile ci zostało wybacz literowki ale spiaca jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekstern
dzwonilam pare dni temu i do konca lipca trzeba zlozyc papiery. w ostatecznosci jeszcze jutro. ja mam wsszystko do zaliczenia, 11 przedmiotów. ma sie na to 2 lata, potem trzeba od nowa tfu tfu. szkoda, ze tak wychodzi termionowo z matura bo myslalam ze po 3 sesjach akurat za 2 lata bede mogla przystapic do matury. ale trudno. uf. 2 lata kucia przede mna. i to samemu, boooje sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werretta
słuchajcie jest jeszcze szansa żeby się zapisać?? tak mi chole.rnie zależy na zdanej maturze w przyszłym roku ehhh... wiem, za późno sie obudziłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werretta
i mógłby mi ktoś napisać? skad uzyskać wniosek o dopuszczenie do egzaminów eksternistycznych ??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isbeelka
Czyli jeśli zdaję egzaminy w sesji zimowej, muszę do 7 grudnia złożyć wstępna deklaracje co chcę zdawać na maturze, a do 7 lutego ostateczną, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sleeeee
Isabelko, a czy ta procedura nie przebiega dwustopniowo, tzn. najpierw skladasz wstepna deklaracje do 30 wrzesnia a ostateczna do 7 lutego? Nie moge sie w tej chwili dodzwonic do oke, ale dowiem sie w najblizszych dniach jak to wyglada, bo nie jestem pewna. Jesli ktos z was wie to napiszcie dla potomnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukończyłem I klasę LO, niestety musiałem wyjechać za granicę z powodów rodzinnych i rzucić szkołę. Po roku wróciłem i nie chchiałbym tracić czasu. 18 lat kończę niestety dopiero w listopadzie i nie mogłem przystąpić do sesji jesiennej. Chciałbym zdać wszystkie egzaminy w sesji zimowej i przystąpić do matury w maju, żeby dostać się normalnie na studia. Mam pytanie czy zdanie tych 11 przedmiotów w jednej sesji jest możliwe? Uczyłem sie niezle, chyba jeszcze sporo pamietam. Drugie pytanie jesli chodzi o maturę- jakie dokumenty musze zlozyc, gdzie i w jakim terminie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isbeelka
też jestem ciekawa, jestem w podobnej sytuacji, kontaktował się ktoś z OKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinky8921
Chciałabym zdawać eksternistycznie w sesji zimowej 2011 i w związku z tym mam pytanko :) Wie może ktoś z was gdzie składać wniosek o egzaminy, bo nie mam pojęcia czy mam to wysłać do Gdańska czy jak :/ Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIdu92
Hej Tak wysyłasz papiery do gdańska, wczśiej zaglądnij na stronę OKE Gdańsk tam pobierz deklarację. Ja też moco przgotowuje się do egzaminów, zaczynam tej zimy: Biologia, Wos, Historia, Geografia i Angielski w październiku reszta, a potem ostro szykuje sie na maturę 2012 i na studia;) Obliczyłem sobie że na każdy miesiąc przypada średnio jeden przedmiot więc to całkiem sporo czasu żeby opanować materiał, egzaminy nie są wcale trudne przynajmiej patrząc na arkusze z roku 2007, ale lepiej byc przygotowanym. Fajie jak by odezwał się ktoś kto zdawał egzaminy w tym miesiącu. Wszystkim zdającym życze powodzenia i trzymam za was kciuki, za siebie oczywiście też;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verken
Zdaje egzaminy w obecnej sesji jesiennej (ostatni egzamin z Angielskiego 22 października). Generalnie jak narazie jestem po Polskim, WoSie i Historii. Próg zaliczenia egzaminu to zdobycie 15 punktów na 50. Generalnie podszedłem do nich bez przygotowania i jakiejkolwiek nauki (ukończyłem jedynie 1 klase liceum i potem miałem 2 lata przerwy, gdzie pojęcie edukacji nie występowało w tym okresie). Napisałem wszystko i jestem (niemal, żeby nie zapeszać) pewien, że zalicze je i to na całkiem rozsądną ilość punktów (wyższe wyniki de facto nie są potrzebne, wystarczy samo zaliczenie by przystąpić do matury i to dopiero ona się gdziekolwiek liczy). Uważam, że materiał na egzaminach jest na tyle prosty, że każdy w miare inteligentny człowiek jest w stanie do nich podejść bez większej obawy o nie zdanie. To jest podstawowa wiedza, którą powinien posiadać każdy człowiek żyjący te 20 lat, czy więcej. Pozdrawiam serdecznie i życze wszystkim powodzenia. B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdający
i po egzaminach w tej sesji zdawałem z 11 przedmiotów zobaczymy jakie będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
witam, czy ktoś moze mi powiedziec jak wygląda cześć pisemna na egzaminie z j. polskiego, bo zdaje wszystkie przedmioty w lutym. Bo naprzykład w maturach jest tekst źródłowy na ktorego podstawie pisze sie wypracowanie, a w tym informatorze ich z CKE trzeba napisac na podstawie wiedzy własnej, czy na kazdym egzaminie jet podobnie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdasfauyfu
mam takie pytanie skonczylam 2 klasy technikum obecnie nie uczeszczam juz do szkoly i w trzeciej nie mialabym juz chemii matmy i biologii czyli tak jakby material z tych przedmiotow zaliczylam czy aby uzyskac swiadectwo w eksternistycznym trybie nauczania i przystapic do matury musialabym zdac egzaminy rowniez z tych przedmiotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian12345678
Zdaje mi się że niestety ci tego nie zaliczą, dlatego że poprostu musisz zaliczyć te przedmioty jako egzaminy w trybie eksternistycznym... Możesz zadzwonić do OKE, ale zdaje mi sie ze to jest nie realne. Pozdrawiam ps. Przepisz sie do jakiejs wieczorowki, albo zaocznego LO to bedziesz odrazu w maturalnej, jak byś to zrobiła teraz na dniach to by ci sie udało zaliczyć jeszce ten semestr i potem przystąpić w maju do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 12345
razdwatrzy123 jest różnie. Raczej bazowanie na własnej wiedzy. Trudniej niż na maturze. Też wszystkie w lutym chcę zdawać i do matury przystąpić. Złożyliście już papiery do oke? Boję się fizyki i matmy;/ I lektur z polaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 12345
magdasfauyfu nie ma to znaczenia, musisz wszystkie pisać i na przestrzeni 2 lat zaliczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 12345
Adrian12345678 nie udałoby się jej przystąpić do matury w tym roku, ponieważ uczniowie kończący w tym roku III klasę mieli czas do końca września na złożenie deklaracji. My natomiast mamy czas do 31 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×